Rozrywka.Goniec.pl > Telewizja > Zamieszanie po nowym odcinku "Twoja twarz brzmi znajomo"
Elżbieta Włodarska
Elżbieta Włodarska 20.04.2024 13:21

Zamieszanie po nowym odcinku "Twoja twarz brzmi znajomo"

Twoja Twarz Brzmi Znajomo
fot. KAPIF/kadr programu "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" prod. Polsat/materiały prasowe

Za nami kolejny odcinek jubileuszowej edycji “Twoja Twarz Brzmi Znajomo”. Tym razem zdobywcą pierwszego miejsca został Stefanno Terrazzino, który wcielił się w lidera zespołu Kings of Leon. Niestety wydany werdykt nie wszystkim przypadł do gustu i wyraźnie podzielił internautów.

Jubileuszowa edycja "Twoja Twarz Brzmi Znajomo"

“Twoja Twarz Brzmi Znajomo” na antenie Polsatu zadebiutowała przed dziesięcioma laty i szybko podbiła serca widzów. Obecnie emitowana jest już 20. edycja muzycznego show, w którym znane postacie wcielają się w utalentowanych artystów, starając się niemal w 100 proc. odwzorować pierwowzór. 

Jubileuszowe wydanie programu rozrywkowego jest inne niż wszystkie dotychczas - uczestnicy biorący w nim udział mieli już okazję pojawić się w nim wcześniej i w większości przypadków zwyciężyć.

Ida Nowakowska wróci na antenę TVP, klamka zapadła. Gwiazda ujawniła szczegóły

Stefano Terrazzino zwyciężył 6. odcinek "Twoja Twarz Brzmi Znajomo"

Podczas 6. odcinka “Twoja Twarz Brzmi Znajomo” ośmioro utalentowanych śmiałków ponownie stanęło na scenie, gdzie poddani wcześniej odpowiedniej charakteryzacji i wyczerpującym ćwiczeniom, starali się jak najlepiej odwzorować konkretne postacie. 

Według ocen jury oraz uczestników, które tradycyjnie zostały dodane do siebie, tego dnia najlepiej poszło Stefano Terrazzino. Wcielił się on w Caleba Followilla - wokalistę zespołu Kings of Leon. 

Okazuje się jednak, że jego zwycięstwo podzieliło internautów. Część z nich była zachwycona głosem tancerza i kreacją, którą udało mu się stworzyć, jednak niektórzy uważali, że podczas sobotniego wieczoru na scenie można było usłyszeć lepsze wykonania.

ZOBACZ TAKŻE: Natasza Urbańska zalała się łzami podczas występu w "The Voice". “Muszę wyjść”

Finał 6. odcinka "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" podzielił internautów

Jak łatwo się domyślić, idealne odwzorowanie konkretnej postaci poprzedzone jest trudną pracą i wielogodzinnymi treningami, a uczestnicy “Twoja Twarz Brzmi Znajomo” starają się, jak tylko mogą, by ich wysiłek zakończył się możliwie najwyższą notą. Nie zawsze jednak tak się dzieje. 

W ostatnim odcinku zwyciężył Stefano Terrazzino, a w sieci pojawiły się głosy, z których wynika, że punktacja innych uczestników była przesadzona. 

Mało tego - niektórzy uważali, że tancerz nie powinien zwyciężyć. Komentarze były różnorakie, często sprzeczne ze sobą.

  • Nooo nieeee. Dzisiaj zdecydowanie powinna wygrać Pani Basia, miałam ciarki przy jej występie
  • Zwycięzca zasłużony jak najbardziej, ale zadziwia mnie 2 i 3 miejsce Kacpra i Basi, którzy minęli się z postaciami, które wylosowali
  • Stefano wygrał zasłużenie, ale powinien jeszcze więcej pkt dostać. Co do Kacpra i Basi w punktacji, to jakaś pomyłka
  • Stefano i Kacper dzisiaj najlepsi
  • Mega dobry odcinek, jednak wolałbym Kacpra na 1. miejscu, ale Stefano też bomba
  • No nie, Basia była o wiele lepsza, a te jedynki dla Oli? Co to miało być? - pisali internauci.