Rozrywka.Goniec.pl > Telewizja > Ida Nowakowska wróci na antenę TVP, klamka zapadła. Gwiazda ujawniła szczegóły
Elżbieta Włodarska
Elżbieta Włodarska 20.04.2024 10:59

Ida Nowakowska wróci na antenę TVP, klamka zapadła. Gwiazda ujawniła szczegóły

Ida Nowakowska
fot. KAPIF

Jakiś czas temu Ida Nowakowska pożegnała się z pracą na planie “Pytania na śniadanie”, a po czasie otworzyła się i opowiedziała o kulisach zwolnienia z roli gospodyni porannego formatu. Prezenterka zdradziła, że niebawem pojawi się w TVP w programie, który wówczas zostanie emitowany na żywo.

Ida Nowakowska pożegnała się z pracą w "Pytaniu na śniadanie"

Ida Nowakowska swoją współpracę z TVP rozpoczęła w 2018 roku i od tamtego czasu miała okazję prowadzić kilka programów rozrywkowych, tj. “Dance Dance Dance”, “The Voice Kids” czy “Bake Off Junior”, a także imprezy muzyczne. 

Największą jednak rozpoznawalność zyskała dzięki “Pytaniu na śniadanie”, gdzie towarzyszył jej Tomasz Wolny. Choć duet ten cieszył się sympatią widzów, ostatecznie musiał pożegnać się z programem - tak samo, jak reszta gospodarzy. Okazało się, że za tą decyzją stała chęć odświeżenia formatu.

Natasza Urbańska zalała się łzami podczas występu w "The Voice". "Muszę wyjść"

Ida Nowakowska opowiedziała o kulisach zwolnienia z "Pytania na śniadanie"

Ida Nowakowska po czasie postanowiła opowiedzieć o kulisach zwolnienia z “Pytania na śniadanie”. Podczas rozmowy z Wprost wyjaśniła, że nie poznała konkretnego powodu tej decyzji. Zdradziła, że poczuła się wówczas dyskryminowana. Przy okazji wbiła szpilę nowej szefowej śniadaniówki.

Z takim zachowaniem spotkałam się po raz pierwszy w życiu. Pierwszy raz poczułam się dyskryminowana i że zastosowano wobec mnie odpowiedzialność zbiorową. Nikt nigdy nie wyjaśnił mi, dlaczego straciliśmy wiarygodność. To nie chodzi o to, że Kinga miała inną koncepcję na ludzi prowadzących, bo do tego każdy reżyser ma prawo. Zrobiła to ostentacyjnie, nie zastanawiając się, że wielu osobom może zrobić krzywdę […] Myślę, że zadziałały tu jej emocje, bo miała momenty, kiedy długo nie mogła znaleźć pracy - powiedziała Ida Nowakowska.

ZOBACZ TAKŻE: Wielki sukces Polsatu, widzowie podjęli decyzję. TVP i TVN daleko w tyle

Ida Nowakowska w programie emitowanym na TVP

Choć Ida Nowakowska musiała pożegnać się z “Pytaniem na śniadanie”, nadal pozostała pracownicą TVP. Prowadzi “The Voice Kids”, gdzie z zaangażowaniem rozmawia z uczestnikami i ich rodzinami, pomagając im się uporać ze stresem. 

Choć odcinki programu zostały nagrane już wcześniej, niebawem wyemitowany zostanie występ na żywo. Ida Nowakowska w rozmowie z Plejadą potwierdziła, że weźmie w nim udział.

Tak, oczywiście. Zapraszam bardzo serdecznie do oglądania. 27 kwietnia na żywo zobaczymy się w "The Voice Kids". Zapraszam z całego serca. Nie dość, że mamy wspaniałych uczestników, utalentowane dzieci, które ciężko pracują na to, żeby pokazać całej Polsce swój talent, to też wspierających rodziców - powiedziała prezenterka.