Rozrywka.Goniec.pl > Gwiazdy > Zapytali Miszczaka o Kaźmierską. Jego reakcja mówi wszystko
Marcin Czekaj
Marcin Czekaj 06.05.2024 15:01

Zapytali Miszczaka o Kaźmierską. Jego reakcja mówi wszystko

Dagmara Kaźmierska, Edward Miszczak
Fot. KAPIF

Podczas finału “Tańca z Gwiazdami” na parkiecie pojawili się niemal wszyscy uczestnicy minionej edycji. Widzowie transmisji nie zobaczyli jednak Dagmary Kaźmierskiej, która w trakcie sezonu zrezygnowała z udziału w programie. O jej nieobecność zapytano Dyrektora Programowego stacji Polsat - Edwarda Miszczaka. Nie był to dla niego wygodny temat.

Finał "Tańca z Gwiazdami" pełen emocji

Czternasta edycja “Tańca z Gwiazdami” przyniosła widzom wiele emocji. To za sprawą mocnej stawki konkursowej, a także kontrowersji wokół uczestników i samego show. Wyjątkowo w tym sezonie do finału weszły trzy pary. Widzowie podczas niedzielnego show mogli obserwować poczynania Anity Sokołowskiej, Roksany Węgiel oraz Julii "Maffashion" Kuczyńskiej. 

Finalnie miano najlepiej tańczącej pary oraz kryształową kulę otrzymali Sokołowska, oraz jej partner Jacek Jeschke. Aktorka oprócz trofeum otrzymała również 100 tysięcy złotych nagrody. 

To ONI wygrali "Taniec z gwiazdami". Fani nie wierzą, że tak to się skończyło

Dagmara Kaźmierska wielką nieobecną finału "TzG"

W trakcie trwania finałowego odcinka na parkiecie pojawiły się wszystkie pary, które brały udział w 14. edycji show Polsatu. Wśród nich zabrakło jednak Dagmary Kaźmierskiej, która ze względów zdrowotnych zrezygnowała z udziału w programie. Jej nieobecność nie umknęła uwadze widzów, którzy zaczęli zastanawiać się, skąd wynika nieobecność celebrytki. 

ZOBACZ: Nie zaprosili Kaźmierskiej na finał "TzG". Zamieściła jeden wpis

Na parkiecie zabrakło również tanecznego partnera Kaźmierskiej - Marcina Hakiela. Co ważne, para nie została również ani razu wspomniana przez prowadzących czy innych uczestników. Przypomnijmy, że tuż po rezygnacji celebrytki z programu portal Goniec dotarł do mrocznych szczegółów z jej przeszłości.

Edward Miszczak o braku Kaźmierskiej

Po zakończeniu finału serwis Plejada postanowił zapytać Dyrektora Programowego Telewizji Polsat o nieobecność Dagmary Kaźmierskiej podczas transmisji:

Dagmara jest chora, odeszła z programu. Dopóki była w programie , wspominaliśmy, ale teraz…

ZOBACZ: Widzowie są wściekli na Polsat. Nie wytrzymali po tym, co zrobił Ibisz w finale

Edward Miszczak został jednak poproszony o szerszy komentarz w tej sprawie, co zdecydowanie podkręciło atmosferę. Na jego twarzy można było zauważyć zmieszanie:

My ją tylko zaprosiliśmy do tańca. Wiele osób odpadło, bo nie dało rady. Ja nie głosowałem za nią, miała swoją widownię. (…) Na to, kto zostawał, to nie miałem wpływu

Dziennikarka odniosła się również do usunięcia programu “Dagmara szuka męża” z ramówki Polsatu oraz serwisu “Polsat Box Go”. Edward Miszczak skomentował to tym, że “wyczerpała się edycja”. Ponadto wspomniał o przyszłości Kaźmierskiej w innych programach telewizji:

Na razie jest chora, jak będzie zdrowa, to na pewno da o sobie znać