Rozrywka.Goniec.pl > Edward Miszczak

Edward Miszczak

Katarzyna Dowbor i Edward Miszczak
29.05.2024 17:30 Katarzyna Dowbor wbiła w szpilę w Miszczaka. Padły dobitne słowa

Katarzyna Dowbor przez wiele lat była prowadzącą “Nasz nowy dom”, a jej zwolnienie obiło się szerokim echem w mediach. Widzom ta decyzja nie przypadła wówczas do gustu, nie ukrywali swojego rozczarowania. Na szczęście dziennikarka dość szybko znalazła nowe zajęcie i ponownie wróciła na wizję. Niedawno udzieliła wywiadu, w którym wbiła szpilę Edwardowi Miszczakowi.

Edward Miszczak
23.05.2024 08:36 Edward Miszczak zawiesza hitowe show Polsatu. Fani będą rozczarowani

Edward Miszczak kontynuuje serię zmian w telewizji Polsat. Według zakulisowych informacji z jesiennej ramówki zniknąć ma jeden z największych hitów stacji. Ta informacja może zszokować fanów stacji. 

Dagmara Kaźmierska, Edward Miszczak
06.05.2024 15:01 Zapytali Miszczaka o Kaźmierską. Jego reakcja mówi wszystko

Podczas finału “Tańca z Gwiazdami” na parkiecie pojawili się niemal wszyscy uczestnicy minionej edycji. Widzowie transmisji nie zobaczyli jednak Dagmary Kaźmierskiej, która w trakcie sezonu zrezygnowała z udziału w programie. O jej nieobecność zapytano Dyrektora Programowego stacji Polsat - Edwarda Miszczaka. Nie był to dla niego wygodny temat.

scena "Tańca z gwiazdami" Edward Miszczak
04.03.2024 13:19 Wypatrzyli Miszczaka na widowni "TzG". Miny mówiły same za siebie

Nowe i wyraźnie powiększone studio "Tańca z gwiazdami" przypadło do gustu widzom. Ich czujnej uwadze nie uszła obecność celebrytów - i to nie tylko na parkiecie. Przy jednym ze stolików tuż obok panelu jurorskiego siedział m.in. Edward Miszczak. Jego mina mówiła wszystko.

AKPA, Fatalne wiadomości dla Kasi Cichopek
07.02.2024 15:17 Fatalna wiadomość dla Kasi Cichopek nadeszła z Polsatu. Niestety

Katarzyna Cichopek nie ma ostatnio dobrej passy. Zwolnienie z programu śniadaniowego i tym samym odejście z TVP z pewnością było dla niej szokiem. Po jej Instagramie widać, że usilnie próbuje załatać dziurę finansową, reklamując różnego rodzaju produkty. Ma w końcu do wykarmienia dwie dorastające pociechy. Jej kariera miała jednak nabrać nowych rumieńców. Czy to się uda?

Edward Miszczak
05.02.2024 15:10 Głośny transfer z TVN-u do Polsatu. Miszczak ściągnął "prawą rękę"

Odkąd Edward Miszczak objął fotel prezesa Polsatu, stacja przeszła znaczną metamorfozę - niektórzy pożegnali się ze swoją dotychczasową pracą, inni zaś dołączyli do polsatowskiej rodziny. Według medialnych doniesień do tej ekipy ma dołączyć kolejna postać, która przez wiele lat była pracownikiem konkurencji.

Kasia Cichopek, Edward Miszczak
05.02.2024 15:06 Kasia Cichopek przejdzie do Polsatu? Miszczak komentuje

Nie tak dawno media obiegła informacja dotycząca zwolnienia Kasi Cichopek i Macieja Kurzajewskiego z “Pytania na śniadanie”. Jak się okazuje, utrata pracy wcale nie musi oznaczać koniec przygody z porannym formatem. Czyżby Edward Miszczak miał dla aktorki propozycję pracy?

Edward Miszczak, Katarzyna Dowbor
02.02.2024 08:27 Edward Miszczak o zwolnieniu Katarzyny Dowbor. Żałuje swojej decyzji?

Nie tak dawno do mediów dotarła informacja o zwolnieniu po dziesięciu latach Katarzyny Dowbor jako prowadzącej program “Nasz nowy dom”. Wiemy też, że prezenterka znalazła nową pracę w “Pytaniu na śniadanie”. Na wiosennej ramówce Polsatu Edward Miszczak wypowiedział się na temat zwolnienia Kasi, a także jej nowej pracy. 

Katarzyna Dowbor i Edward Miszczak
27.12.2023 11:00 Katarzyna Dowbor o odejściu z "Nasz nowy dom". Co na to Edward Miszczak? "Szkoda życia"

Katarzyna Dowbor przed kilkoma miesiącami pożegnała się z programem “Nasz nowy dom”, gdzie od samego początku pełniła funkcję prowadzącej. Decyzja Edwarda Miszczaka o odsunięciu prezenterki od formatu wywołała ogromne poruszenie również wśród widzów. Czy wybaczyła dyrektorowi stacji?

Edward Miszczak
17.12.2023 11:15 "Będziesz mnie jeszcze w ... całował". Nikt nie chciałby być zwolniony przez Edwarda Miszczaka, sam opisywał porażające kulisy

Wizerunek Edwarda Miszczaka jako prawdziwego mesjasza polskiej telewizji powstał dzięki wielu latom niezachwianej pracy, jednak wszystko wskazuje na to, że swoje najlepsze czasy dyrektor programowy ma już za sobą. Porażka jesiennej ramówki Polsatu to tylko jeden z problemów. Na jaw wyszło bowiem to, co z wyjątkowo gorliwą szczerością mówił o swoich… pracownikach. O jakich słowach z pewnością chciałby zapomnieć?

Polsat
17.12.2023 08:22 Przykre do czego doszło podczas świątecznego spotkania gwiazd Polsatu. Na zdjęciu widać to jak na dłoni

Świąteczne spotkanie gwiazd Polsatu odbyło się w tym samym miejscu, co rok temu, jednak nie udało się powtórzyć ubiegłorocznej atmosfery. Kto usiadł obok Edwarda Miszczaka, chcąc tym samym potwierdzić swoją silną pozycję w stacji? Nazwiska są równie zaskakujące, co te na liście nieobecnych. 

Edward Miszczak
04.12.2023 09:05 To KONIEC Edwarda Miszczaka w Polsacie? Do stacji mają wrócić dawne gwiazdy. "Żaden pomysł nie wypalił"

Edward Miszczak z głową pełną pomysłów zasiadł na fotelu dyrektora Polsatu. Szybko zaczął wprowadzać je w życie, co rusz zaskakując widzów swoimi decyzjami. Niektóre z nich spotkały się z negatywnym odbiorem. Czy te decyzje przyczynią się do pozbycia się go ze stacji?

Edward Miszczak
03.12.2023 16:58 Edward Miszczak odejdzie z Polsatu? Zaskakujące wieści trafiły do sieci. "Wątpię, aby przetrwał do lata"

Coraz czarniejsze chmury kłębią się nad Edwardem Miszczakiem. Dyrektor programowy Polsatu według nieoficjalnych doniesień został upokorzony przez kierownictwo stacji. Czy jego dni są już policzone? Okoliczności mogą na to wskazywać. 

Edward Miszczak
28.11.2023 15:36 Trzeci program znika z Polsatu. Rewolucja Edwarda Miszczaka spisana na straty? Niepokojące wieści

W ostatnim czasie Edward Miszczak co rusz zaskakiwał widzów Polsatu swoimi zmianami. Do ramówki dołączyły nowe produkcje, a w niektórych doszło do poważnych rewolucji. Ostatecznie dwa programy zniknęły ze stacji, a teraz pożegnamy się z kolejnym.

Sebastian Wątroba
28.11.2023 13:06 Sebastian Wątroba z "W11' ujawnia, że poszedł do Miszczaka! To wtedy miarka się przebrała

Sebastian Wątroba był gwiazdą popularnego serialu "W11 - Wydział Śledczy", jednak jego obiecująca kariera została brutalnie przerwana. Co stało za nieporozumieniem, po którym oburzony aktor stanął twarzą w twarz z ówczesnym dyrektorem TVN, Edwardem Miszczakiem? Niebywałe, co usłyszał podczas tej konfrontacji.

Edward Miszczak
17.11.2023 06:09 Miszczak przejdzie do TVP? Jest odpowiedź dyrektora programowego Polsatu

W mediach pojawiła się zaskakująca informacja dotycząca Edwarda Miszczaka. Czyżby miał zostać nowym prezesem TVP? Obecny szef Polsatu zabrał głos w tej sprawie. Czy to oznacza, że pracownicy Telewizji Polskiej mogą zacząć się bać?

Anna Cieślak i Edward Miszczak
07.11.2023 20:16 Miszczak ma pod górkę nie tylko w pracy? Zdjęcie Cieślak jest jednoznaczne. Wiadomo, kto rządzi w relacji z młodą żoną

Anna Cieślak, która rzadko publikuje w mediach społecznościowych zdjęcia z mężem, postanowiła zrobić wyjątek. Aktorka pokazała wyjątkowe zdjęcie Edwarda Miszczaka i zrobiła ten wyjątek w słusznej sprawie. Jej wpis spotkał się z ogromną liczbą reakcji.

Edward Miszczak
06.11.2023 22:10 Kolejna produkcja znika z ramówki Polsatu. Edward Miszczak podjął decyzję

Polsat przeszedł w tym roku ogromne zmiany. Nowy dyrektor programowy, Edward Miszczak, zapowiadał wielką transformację i tak też się stało. Do ramówki dołączyły nowe formaty, a w dobrze znanych programach doszło do zmian w obsadach. Jak się okazuje, nie wszystkie nowości zdołały przetrwać. Ogłoszono kolejną produkcję, która nie doczeka się nowego sezonu. 

Miszczak spali się ze wstydu?! Właśnie ujawniono druzgocące dane, z zapowiadanego hitu wyszła PORAŻKA
13.10.2023 19:33 Miszczak spali się ze wstydu?! Właśnie ujawniono druzgocące dane, z zapowiadanego hitu wyszła PORAŻKA

Zmiany, jakie wprowadził Edward Miszczak w Polsacie tuż po objęciu fotela prezesa stacji, zszokowały wielu widzów. Nowy szef postanowił usunąć kilku prowadzących, a także przeprowadzić metamorfozy programów. Zdecydował się również na emisję nowej produkcji, która miała być hitem. Czyżby Edward Miszczak postawił na złego konia?

Katarzyna Dowbor Edward Miszczak
26.09.2023 20:16 Katarzyna Dowbor ostro przejechała się po Edwardzie Miszczaku. Nie miała litości

Katarzyna Dowbor jest ikoną polskiej telewizji, a swoim szerokim 40-letnim doświadczeniem mogłaby obdarzyć kilku młodszych prezenterów. Była gospodyni "Nasz nowy dom" nie miała więc problemu, by ze swojej perspektywy, nieco krytycznym okiem ocenić największe przeboje dzisiejszej telewizji. Katarzyna Dowbor przy tej okazji nie odmówiła sobie na pstryczek w stronę Edwarda Miszczaka. 

Elżbieta Romanowska
25.09.2023 12:04 To koniec "Nasz nowy dom" z Elżbietą Romanowską? Prezenterka nie podbiła serc widzów

Elżbieta Romanowska miała za zadanie nadać programowi "Nasz nowy dom" świeżość i nową jakość, jednak wszystko wskazuje na to, że gospodyni nie wyjdzie zwycięsko z tej misji. Czarne chmury zawisły nad przebojem Polsatu, który od dekady gromadził przed telewizorami całkiem dużą widownię. Mimo starań Elżbiety Romanowskiej Edward Miszczak nie ma powodów do radości. Czy to koniec "Nasz nowy dom"?

Edward Miszczak
21.09.2023 14:46 Zmiany Edwarda Miszczaka w Polsacie to niewypał? Wyniki oglądalności mówią same za siebie

Edward Miszczak wprowadził wiele zmian w Polsacie, odkąd został nowym dyrektorem programowym. W sierpniu z dumą ogłaszał nowości, które widzowie będą mogli zobaczyć jesienią, a teraz musiał zmierzyć się z wynikami oglądalności nowych programów stacji. 

Robert Janowski, Edward Miszczak
19.09.2023 18:12 Kolejny kultowy program Polsatu zniknie z ekranu? Wydało się, co kombinuje Miszczak

Edward Miszczak jako dyrektor programowy Polsatu dał się poznać niekoniecznie z dobrej strony. Odpowiada m.in. za głośne zmiany, które nie wszystkim przypadły do gustu. A jakie ma plany względem kultowego programu “Twoja Twarz Brzmi Znajomo”? 

Edward Miszczak
12.09.2023 11:55 Edward Miszczak pożegnał kolejną gwiazdę. W Polsacie pracowała 11 lat

Kiedy wydawało się, że Edward Miszczak zakończył roszady kadrowe w Polsacie i gwiazdy wreszcie mogły odetchnąć z ulgą, do mediów przedostała się kolejna smutna informacja. Komu tym razem nowy dyrektor programowy Polsatu podziękował za współpracę? Dziwi nie tylko znane nazwisko, ale także prezent, jaki wręczył byłej współpracowniczce na pożegnanie. 

Anna Cieślak i Edward Miszczak
21.08.2023 19:43 Ich związek wzbudził sensację. Krótka historia miłości Anny Cieślak i Edwarda Miszczaka

Związek Anny Cieślak i Edwarda Miszczaka obił się szerokim echem w mediach. Zakochani od początku starali się ukrywać swoje uczucia, jednak ostatecznie wszystko wyszło na jaw. Fani byli zaskoczeni tym faktem. Aktorka i dyrektor Polsatu rzadko wspólnie się pokazują, a także niezbyt często wypowiadają się o wspólnym życiu w mediach.

Dowbor Miszczak
16.08.2023 16:21 Katarzyna Dowbor o szczegółach rozmowy z Edwardem Miszczakiem. "Mówię o tym pierwszy raz"

Katarzyna Dowbor kilka miesięcy temu pożegnała się z programem “Nasz nowy dom”. Kiedy emocje po jej zwolnieniu trochę opadły, dziennikarka postanowiła wrócić pamięcią do ostatniego spotkania z Edwardem Miszczakiem. Gwiazda zdradziła, o co ma do niego największy żal.

rusin
07.08.2023 17:44 Edward Miszczak zaskoczył słowami o Kindze Rusin. Ta szybko i wymownie odpowiada

W jednym z ostatnich wywiadów obecny dyrektor programowy i wiceprezes Polsatu Edward Miszczak nie ukrywał tego, że tęskni za Kingą Rusin. Dodał również, że nie wyklucza, iż znalazłby dla niej miejsce w Polsacie. Gwiazda, do której doszły te słowa, nie pozostała bierna i odpowiedziała Miszczakowi. Jasna deklaracja. 

Małgorzata Rozenek i Edward Miszczak
05.08.2023 09:21 Edward Miszczak wprost o Małgorzacie Rozenek-Majdan. Nie ma dla niej miejsca w Polsacie?

Małgorzata Rozenek to obecnie jedna z najlepiej zarabiających celebrytek w Polsce. Wzięła udział w kilku popularnych produkcjach. Jak obecnie wygląda jej kariera? Wiemy, co na jej temat sądzi nowy dyrektor programowy Polsatu. Edward Miszczak ostro skomentował Rozenek i zdradził swoje plany.