Rozrywka.Goniec.pl > Telewizja > Trzeci program znika z Polsatu. Rewolucja Edwarda Miszczaka spisana na straty? Niepokojące wieści
Elżbieta Włodarska
Elżbieta Włodarska 28.11.2023 15:36

Trzeci program znika z Polsatu. Rewolucja Edwarda Miszczaka spisana na straty? Niepokojące wieści

Edward Miszczak
KAPiF;Rewolucja Edwarda Miszczaka spisana na straty?

W ostatnim czasie Edward Miszczak co rusz zaskakiwał widzów Polsatu swoimi zmianami. Do ramówki dołączyły nowe produkcje, a w niektórych doszło do poważnych rewolucji. Ostatecznie dwa programy zniknęły ze stacji, a teraz pożegnamy się z kolejnym.

Ogromne zmiany w Polsacie

Odkąd Edward Miszczak objął stanowiska prezesa Polsatu, niemal natychmiast zaczął wprowadzać swoje plany w życie. A były one ogromne, ponieważ obejmowały główne programy rozrywkowe. Na pierwszy ogień poszła “Twoja Twarz Brzmi Znajomo”, skąd zniknęła Katarzyna Skrzynecka oraz Michał Wiśniewski. Obydwoje w muzycznym show pełnili funkcję jurorów.

Następny był legendarny “Taniec z gwiazdami”. Prezes stacji zdecydował o tymczasowym zawieszeniu emisji programu. Według jednego z pracowników Polsatu postanowiono zmienić kilka rzeczy w formacie, a odświeżony na szklanych ekranach, ma pojawić się wiosną 2024 roku.

Ostatnia rewolucja Edwarda Miszczaka wywołała największe poruszenie wśród widzów. Mianowicie chodzi o usunięcie Katarzyny Dowbor z “Nasz nowy dom”, z którym związana była od początku. Ta decyzja przelała czarę goryczy, a widzowie nie kryli swojego niezadowolenia.

Miszczak przejdzie do TVP? Jest odpowiedź dyrektora programowego Polsatu

Polsatowskie programy znikają z ramówki

Edward Miszczak zaplanował odświeżenie ramówki, przez co postawił na nowe programy. Jednym z nich był “The Real Housewives. Żony Warszawy”, który ukazywał wystawne i luksusowe życie bogatych kobiet. Niestety, choć początkowo obstawiano, że spotka się on z pozytywnym odbiorem, było zupełnie inaczej. Wirtualne Media donosiły, że program nie przyniósł odpowiedniego zainteresowania, przez co po jednym sezonie ma zniknąć z ramówki.

“Temptation Island Polska” to kolejna nowa produkcja, która pojawiła się niedawno w Polsacie. Z nią również stacja wiązała duże nadzieje, niestety i to show także zniknie z ramówki, nie doczekawszy się drugiego sezonu.

Trzeci program z rodziny Polsatu znika z ramówki

Jak nieoficjalnie przekazały Wirtualne Media, ze stacji TV4, należącej do rodziny Polsatu, ma zniknąć kolejny, trzeci już program, tym razem kulinarny - “Para do gara. Ona mówi, on gotuje”. Choć fabuła była interesująca i niecodzienna, nie do końca przypadła widzom do gustu. 

Czy te zmiany źle wpłyną na postrzeganie Edwarda Miszczaka i jego poczynań? Jak niedawno przekazał portal shownews.pl, dyrektor stacji miał zostać odsunięty od decyzyjności podczas tworzenia zbliżającej się wielkimi krokami wiosennej ramówki. Jak twierdzi informator serwisu, szef stacji ma pełnić funkcję “konsultanta”.

Edward Miszczak
KAPIF; Rewolucja Edwarda Miszczaka spisana na straty?

Źródło: Wirtualne Media, ShowNews