Rozrywka.Goniec.pl > Gwiazdy > Katarzyna Dowbor ostro przejechała się po Edwardzie Miszczaku. Nie miała litości
Kacper Kulpicki
Kacper Kulpicki 26.09.2023 20:16

Katarzyna Dowbor ostro przejechała się po Edwardzie Miszczaku. Nie miała litości

Katarzyna Dowbor Edward Miszczak
Kapif

Katarzyna Dowbor jest ikoną polskiej telewizji, a swoim szerokim 40-letnim doświadczeniem mogłaby obdarzyć kilku młodszych prezenterów. Była gospodyni "Nasz nowy dom" nie miała więc problemu, by ze swojej perspektywy, nieco krytycznym okiem ocenić największe przeboje dzisiejszej telewizji. Katarzyna Dowbor przy tej okazji nie odmówiła sobie na pstryczek w stronę Edwarda Miszczaka. 

Katarzyna Dowbor wraca do telewizji

Katarzyna Dowbor stacji Polsat zawdzięcza wielki sukces, którego przez dekadę była nieodłączną częścią. Niestety, jej przygodę z show "Nasz nowy dom" niebezboleśnie zakończył przejmujący rządy w Polsacie Edward Miszczak. 

Zwolniona Katarzyna Dowbor nie kryła żalu, jednak już zdążyła okrzepnąć po trudach sprzed kilku miesięcy i została zaangażowana do nowego projektu na konkurencyjnym kanale. Dziennikarka tego wyboru dokonała sumiennie i ostrożnie, ponieważ nie chciała brać udziału w pewnym typie programów, które kompletnie nie wzbudzają jej uznania. Katarzyna Dowbor w szczerej rozmowie opowiedziała, dlaczego tak jest.

Agnieszka Holland ma ochronę. Po premierze "Zielonej granicy" pilnują jej całą dobę

Katarzyna Dowbor krytykuje hitowe programu Polsatu

Katarzyna Dowbor wyznałą, że dzisiejsze programy telewizyjne pozbawione są misji i merytoryki. Te wartości w dużej mierze zastępuje rozrywka w najgorszym wydaniu. 

- Bardzo mi tej misji w telewizjach brakuje. Jaką misją jest to, że panienki w strojach kąpielowych chodzą i knują, która, której chłopaka zabierze - z oburzeniem wyjawiła na łamach Pudelka. 

Internauci wysnuli przypuszczenie, jakoby Katarzynie Dowbor chodziło m.in. o show “Love Island”. To reality-show pokazujące życie smukłych dziewcząt i muskularnych maczo, którzy w egzotycznej scenerii wzajemnie się eliminują. Kolejnym podobnym programem, przy okazji będącym autorskim pomysłem Edwarda Miszczaka, może być "Temtation Island".

- To jest wyrabianie w ludziach takiego złego gustu, złych nawyków. Bardzo mi brakuje w telewizjach większej ilości programów misyjnych - ubolewała Katarzyna Dowbor, chwilę później zmyślnie wbijając szpilę Edwardowi Miszczakowi.

Katarzyna Dowbor krótko o Edwardzie Miszczaku

Katarzyna Dowbor na temat Edwarda Miszczaka nie chciała mówić dużo, dlatego ograniczyła się jedynie do nieco ironicznego, krótkiego podsumowania jego misji w Polsacie. 

- Myślę, że trzeba się kierować dobrem stacji - skwitowała była gwiazda "Nasz nowy dom". Jak sądzicie, czy drogi Katarzyny Dowbor i Edwarda Miszczaka kiedyś znów się zejdą?

Źródło: Pudelek