Rozrywka.Goniec.pl > Telewizja > Andrzej Morozowski zniknął z TVN24. Stacja wydała pilny komunikat o jego zdrowiu
Agata Jaroszewska
Agata Jaroszewska 27.04.2024 09:17

Andrzej Morozowski zniknął z TVN24. Stacja wydała pilny komunikat o jego zdrowiu

Andrzej Morozowski TVN24
Fot. TVN, "Tak jest"

Andrzej Morozowski nagle zniknął z TVN24. Dziennikarz nie pojawia się na antenie od dłuższego czasu i widzowie zaczęli się niepokoić. Tomasz Sianecki w "Szkle kontaktowym" ujawnił, że Andrzej Morozowski przebiegł "pewien zabieg szpitalny".

Nagłe zniknięcie Andrzeja Morozowskiego z anteny TVN24

“Szkło kontaktowe” to od wielu lat niekwestionowany hit TVN24. Widzowie chętnie oglądają program, gdzie dziennikarze w wyjątkowo ostry i satyryczny sposób komentują bieżące wydarzenia w Polsce i na świecie.

Niemniej w czwartek (25.04) jeden z widzów zwrócił uwagę na brak Andrzeja Morozowskiego. Dziennikarz TVN24 od lat jest twarzą “Szkła kontaktowego”, a w ostatnim czasie w ogóle nie pojawia się na antenie. Redakcyjny kolega ujawnił, że powodem jest stan zdrowia Andrzeja Morozowskiego.

Córkę Eleni zabił były chłopak. Trudno uwierzyć, co artystka zrobiła po latach

Widzowie zaniepokojeni brakiem dziennikarza TVN24

Proszę, powiedzcie, co dzieje się z redaktorem Morozowskim? - napisał jeden z widzów “Szkła kontaktowego”, a z racji formatu programu jego wiadomość pojawiła się na dole ekranu.

ZOBACZ: Polsat przerwał milczenie ws. skandalu z udziałem Dagmary Kaźmierskiej

Tomasz Sianecki w charakterystyczny sposób odpowiedział na obawy dotyczące przyszłości Andrzeja Morozowskiego w “Szkle kontaktowym”. Potwierdził, że dziennikarz TVN24 zniknął z intro otwierającego program.

Niektórzy zauważyli, że zniknął z czołówki. Zniknął, bo go nie ma. Jak będzie, to znowu się w tej czołówce pojawi - powiedział podczas programu Tomasz Sianecki.

Andrzej Morozowski przeszedł operację

Dzisiaj bardzo długo rozmawiałem z Andrzejem. Andrzej jest po pewnym zabiegu szpitalnym, dochodzi do siebie. Wszyscy wiemy o tym, że za dwa, trzy, może cztery tygodnie wróci w pełni sił - dodał Tomasz Sianecki w czwartkowym wydaniu “Szkła kontaktowego”.

ZOBACZ: TVN przerywa współpracę z Dagmarą Kaźmierską. "Królowe życia" znikają z Playera

Biuro prasowe TVN również skomentowało absencję Andrzeja Morozowskiego na antenie stacji. - Dochodzi do zdrowia po operacji i wróci tak szybko, jak tylko będzie to możliwe - dowiedziała się redakcja serwisu Press.

Źródło: press, tvn24