Tiktok

Gabriel Seweryn
29.11.2023 16:23 Przed śmiercią Gabriel Seweryn miał konflikt z matką?! Na światło wychodzą nieznane fakty o ich relacji

Utalentowany Gabriel Seweryn miał wielu fanów, którzy po jego śmierci zwiększyli aktywność w sieci. Dyskutują nie tylko na temat jego nagłego zgonu, ale także życia prywatnego. Czy "kolorowy ptak" z Głogowa był w konflikcie z matką, z którą przed laty występował w “Królowych życia”? Internauci mają swoją teorię na ten temat.

Biedronka
26.11.2023 19:19 Co dzieje się w Biedronce chwilę przed zamknięciem? Zdziwiony klient nagrał TO i wrzucił do sieci. Video bije rekordy

Czy zastanawialiście się kiedyś nad tym, co dzieje się w Biedronce na chwilę przed jej zamknięciem bądź podczas nocnej zmiany? Sprzątanie, układanie towaru, a może słuchanie muzyki i taneczny krok, którym poruszają się pracownicy i klienci?

Ksiądz
17.11.2023 21:36 Ciało Chrystusa było wszędzie. Podczas mszy ksiądz zrobił coś niebywałego, wierni zamarli z przerażenia

Nawet podczas mszy mogą wydarzyć się niespodziewane momenty, o których nawet byśmy nie pomyśleli, że mogą w ogóle mieć miejsce. Tuż przed rozdaniem komunikantu zdarzył się pewien wypadek, musiały interweniować inne osoby.

Księża i zakonnice tańczą
17.11.2023 17:44 Internauci płaczą ze śmiechu. Takiego nagrania z zakonnicami i księżmi jeszcze nigdy nie widzieli

Zakonnice i duchowni należący do organizacji NINIWA w nietypowy sposób pokazali, jak radzą sobie z trudnościami, które mogą spotkać każdego w życiu codziennym. Takiego nagrania na TikToku nie spodziewał się kompletnie nikt. Dzięki niemu mogą zyskać nowych wiernych.

Canva/thetransformedwife7/TikTok, Oskarża kobiety o grzech
16.11.2023 19:54 "Nierządnice, to okrutne i paskudne" Niewiarygodne, o co obwinia inne kobiety. W komentarzach wybuchła bomba

Na TikToku nie brakuje osób, które coraz śmielej wyrażają swoje, często kontrowersyjne poglądy. Wśród nich znajduje się kobieta, która bez skrępowania krytykuje inne przedstawicielki tej płci. Poszło o coś, czego raczej nikt się nie spodziewał. Ta jedna rzecz na maksa rozzłościła kobietę i wyprowadziła ją z równowagi. O co poszło?

Biedronka
13.11.2023 21:42 Nagrała, co dzieje się w nocy w Biedronce. Filmik obejrzało już milion osób, zdumiewające kadry

Wbrew temu, co może się wydawać, pracownicy Biedronki nie pracują wyłącznie w tych godzinach, kiedy sklep jest otwarty dla klientów. By odpowiednio się przygotować, biedronkowy team często spędza tam nawet całą noc. A co się wówczas dzieje w sklepie? Pokazała to jedna z tiktokerek. Spodziewaliście się takich scen?

Dom z więziennymi celami TikTok
12.11.2023 05:52 Kupiła stary dom i znalazła w piwnicy coś przerażającego. To był dopiero początek

W dobie szalejącej inflacji własne cztery kąty dla wielu z nas pozostają w sferze marzeń. Mało kto może pozwolić sobie na zakup wymarzonego mieszkania, dlatego odkłada swoje plany "na później" lub decyduje się na zakup nieruchomości z rynku wtórnego. Tak też postąpiła pewna Amerykanka, która nie spodziewała się tego, co zastanie w nowym lokum.

Patrycja Widera
09.11.2023 13:18 Dramatyczne przejęzyczenie Patrycji Widery dwa dni przed śmiercią. "Ona już wiedziała"

Wciąż nie milkną echa po niespodziewanej śmierci młodej tiktokerki, Patrycji Widery. Influencerka zmarła w wieku 24 lat, po wcześniejszym pobycie w szpitalu. Pogrążeni w smutku fani oglądają jej zdjęcia i nagrania, analizując każde słowo wypowiedziane przez młodą dziewczynę. Sugerują, że tiktokerka podświadomie wiedziała, że powoli uchodzi z niej życie.

Patrycja Widera
09.11.2023 10:42 "Utraciła swoje uprawnienia do ubezpieczenia". Trudna sytuacja po wczorajszej śmierci Patrycji Widery, kuzynka apeluje

Światem influencerów i tiktokerów wstrząsnęła informacja o śmierci Patrycji Widery. Młoda celebrytka miała zaledwie 24 lata. Przed kilkoma dniami trafiła do szpitala, skąd wrzuciła ostatnie swoje zdjęcia, do końca wierząc, że wyjdzie z niego o własnych siłach. W sieci pojawiła się zbiórka pieniędzy, która miałaby pomóc mamie influencerki w pokryciu kosztów pogrzebu.

Kobieta miała coś w uchu
26.10.2023 11:59 Miała coś w uchu, zgłosiła się po pomoc. Zwymiotowała, gdy usłyszała, co wyjęła pielęgniarka

Podczas snu ludzie stają się bezbronni, więc nawet w swoim własnym domu nie można czuć się do końca bezpiecznie. Tej przykrej tezie dowodzi historia pewnej tiktokerki, która z bólem ucha wybrała się na pogotowie. Niebywałe, co pielęgniarka z niego wyciągnęła.

grabarz
22.10.2023 14:18 Co dzieje się z tatuażami po śmierci? Zadziwiające słowa grabarza, rozwiał wszystkie wątpliwości

Niegdyś tatuaże kojarzyły się negatywnie, dziś cieszą się ogromną popularnością, a tatuażyści niemal prześcigają się w pomysłach i szkicach. A co z malunkami zdobiącymi ciało dzieje się po śmierci? Tę kwestię wyjaśnił znany z TikToka grabarz Robert. Rozwiał wszelkie wątpliwości.

Czy można zakochać się w księdzu?
20.10.2023 20:08 "Czy można zakochać się w księdzu?" Odpowiedź duchownego nie pozostawia wątpliwości! Poważnie?

Ksiądz Sebastian Kosecki to jeden z duchownych, którzy chętnie działają nie tylko w kościele, ale również w sieci. Ostatnio otrzymał od internautki niecodzienne pytanie dotyczące uczuć. Odpowiedź młodego sługi bożego była zdecydowanie wyczerpująca.

Nosi niebotycznie wysokie szpilki i świetnie sobie w nich radzi. Spójrzcie tylko na jego nogi!
17.10.2023 06:35 Nosi niebotycznie wysokie szpilki i świetnie sobie w nich radzi. Spójrzcie tylko na jego nogi!

Niektórzy z nas uwielbiają mieć hobby, bądź intrygujące pasje i zainteresowania, którym mogą się oddać niemal w całości. Na TikToku możemy znaleźć wiele osób, które swoim zdolnościami chętnie dzielą się z innymi. Ten mężczyzna może pochwalić się umiejętnościami, których może pozazdrościć mu niejedna kobieta.

Uczestnik "Jeden z dziesięciu" odpowiedział tak, że ciężko wytrzymać
15.10.2023 12:42 "Jak nazywany jest mąż, którego żona jest chwilowo nieobecna". Uczestnik "Jeden z dziesięciu" odpowiedział tak, że ciężko wytrzymać!

W teleturnieju "Jeden z dziesięciu" padają różne, czasem zaskakujące pytania, jednak niebywałą kreatywnością wykazują się także uczestnicy. Takąż pochwalił się jeden z bohaterów, gdy niepoprawnie odpowiedział, jak nazywany jest mąż, którego żona jest chwilowo nieobecna. To cud, że Tadeusz Sznuk nie wybuchnął śmiechem.

Gwiazdor "Królowych życia" pochował 4 partnerki. Obecną traktuje, jak niemowlę
15.10.2023 11:29 Gwiazdor "Królowych życia" pochował 4 partnerki. Obecną traktuje, jak niemowlę. Daje jej smoczek!

Arkadiusz Zgorzelski znany pod pseudonimem Megakot był jedną z najbarwniejszych gwiazd biorących udział w "Królowych życia". Był, gdyż produkcja show podjęła decyzję o rezygnacji z ich dalszej współpracy. Cieniem na internetowej karierze Megakota rzuca się kilka niepokojących kwestii, a ostatnie zamieszczone przez niego nagranie sprowokowało internautów do pewnych podejrzeń. Megakot udowodnił na nim, że miano kontrowersyjnego twórcy absolutnie nie jest przesadzone.

kobieta demon
12.10.2023 07:10 Polka upodobniła się do demona. Ma rogi wkręcane w czaszkę i ogromne tatuaże na całym ciele. Te oczy to już przesada

Jedna z użytkowniczek TikToka o pseudonimie Bojowa Bogini obrała sobie nietypowy cel. Kobieta postanowiła upodobnić się do demona i przedsięwzięła w tym kierunku różne, niekonwencjonalne kroki. Trzeba przyznać, że jej kolejne metamorfozy są dość osobliwe i zaskakujące…

Dr. Katie
11.10.2023 11:52 Rozcięła zabawkę swojego dziecka. Nie mogła uwierzyć, co było w środku. Pobladła na sam widok

Pewna tiktokerka postanowiła sprawdzić, co znajduje się wewnątrz gumowej zabawki, którą sprawiła swojej córce. Niemal 5 milionów razy wyświetlono jej reakcję na to, co zobaczyła po jej rozcięciu. Nie dało się ukryć, że popularna dr Katie zupełnie się tego nie spodziewała.

Ważenie papryki bez ogonka łamaniem przepisów? Ekspertka wyjawiła prawdę, klienci będą w szoku
09.10.2023 21:08 Ważenie papryki bez ogonka łamaniem przepisów? Ekspertka wyjaśnia, każdy klient powinien to wiedzieć

Czy zakupy w lokalnym warzywniaku mogą zakończyć się interwencją policji? Jeśli w koszyku znajdzie się papryka, istnieje takie prawdopodobieństwo. Choć brzmi to nieco absurdalnie, ekspertka wyjaśniła, w jaki sposób może dojść do złamania prawa. Klienci mogą srogo się zdziwić. 

ślub
26.09.2023 21:37 Podczas ślubu wszyscy poza panną młodą mieli opaski na oczy . Powód zwala z nóg

Niewidoma Lucy Edwards poślubiła swojego ukochanego. Uroczystość była jednak zupełnie inna niż wszystkie. Nagranie, które pojawiło się w mediach społecznościowych bije rekordy popularności, a internauci są wprost zachwyceni.

ksiądz Sebastian Picur
25.09.2023 13:38 Internauta zadał pytanie odnośnie kremacji ciał. Znany ksiądz z TikToka postanowił odpowiedzieć

Ksiądz Sebastian Picur to jeden z najbardziej popularnych duchownych w całym Internecie. Na jego profilu na TikToku na bieżąco publikuje krótkie filmiki, na których odpowiada na różne pytania swoich obserwatorów. Ostatnio jednego z nich zainteresował temat kremacji ciał. Znany duchowny postanowił odpowiedzieć i rozwiać wszelkie wątpliwości internauty.

Ksiądz Sebastian Picur
20.09.2023 14:24 Ksiądz z TikToka wypowiedział się na temat grzechu. Uspokoił jednego z internautów

Ksiądz Sebastian Picur to jeden z najpopularniejszych duchownych w polskim Internecie. Na jego profilu na TikToku zgromadził ogromną ilość obserwujących, którzy często zadają mu rozmaite pytania. Jedno z nich dotyczyło grzechu, który popełniło się nieświadomie. Co odpowiedział ksiądz?

influencerka, tiktokerka
15.09.2023 10:08 Powiedziała, co mężczyzna ma robić na randce. Tiktokerka rozpętała burzę w sieci

Tiktokerka znana jako freakyprincess33 dodała ostatnio nagranie, w którym wypowiedziała się na temat randek. Jej słowa wywołały ogromne oburzenie wśród użytkowników sieci. Media społecznościowe zalała fala negatywnych komentarzy. 

TikTok
07.09.2023 00:36 Odkryła, że jest zdradzana. Jej zemsta zachwyciła internautów. "Szefowa"

Pewna kobieta odkryła, że jej ukochany nie jest jej wierny. Wymyśliła sprytny sposób, by dać mu nauczkę. Internauci byli pod ogromnym wrażeniem jej postawy i niezwykłego planu zemsty.

Przysmaki
05.09.2023 21:47 14-latek zmarł po zjedzeniu popularnej przekąski. Niemal każdy może mieć ją w swoim domu

Nie jest tajemnicą, że wszystko jest dla ludzi, jeśli tylko wiedzą, jak zachować umiar. Okazuje się, że nawet pozornie niegroźne przekąski mogą stanowić śmiertelne zagrożenie, jeśli zabraknie nam rozumu. Najlepszym tego przykładem jest historia, która zakończyła się tragicznie dla pewnego 14-latka.

plaża
11.08.2023 15:12 Nagranie z Kołobrzegu stało się hitem. "Zapłaciłem, to korzystam"

Tegoroczne lato niestety nie rozpieszcza tych, którzy uwielbiają słońce i gorące dni. Niektórzy z tego powodu rezygnują z wyjazdów nad morze, by nie rozczarować się pogodą. Nie dotyczy to jednak jednego ze śmiałków, który swój nie do końca słoneczny wyjazd zamierza wykorzystać z pełni. Nagranie, które udostępnił na TikToku, stało się niewątpliwym hitem.

TikTok
31.07.2023 18:17 Matkę i córkę dzieli 16 lat różnicy. Ludzie nie wiedzą, która z nich jest starsza

Heather i Jordyn wyglądają jak siostry. Aż trudno uwierzyć, że to matka i córka, które dzieli szesnaście lat różnicy. Wiele osób ma problem ze stwierdzeniem, która z nich jest starsza.

Mężczyzna przy stole
31.07.2023 16:15 Bycie singlem to grzech? Odpowiedź księdza zaskoczyła internautów

Nie trzeba już ukradkiem pukać do drzwi plebanii, by zadać księdzu egzystencjonalne pytanie. Z większą śmiałością można to zrobić anonimowo na TikToku, a odpowiedź duchownego będzie fachowa i wyczerpująca. Jeden z internautów zapytał zatem wprost - czy bycie singlem to grzech? Takiej reakcji księdza raczej się nie spodziewał. 

plaża
29.07.2023 18:12 Z ukrycia nagrała, co mężczyzna zrobił dla żony. Został okrzyknięty "mężem roku"

Pewien mężczyzna wykazał się ogromną kreatywnością, by wesprzeć swoją żonę w zaawansowanej ciąży. Takiego wsparcia może jej pozazdrościć niejedna kobieta. Ten filmik podbił serca internautów na całym świecie.