Rozrywka.Goniec.pl > Gwiazdy > Golcowie zamieniali się na randkach? "Jesteśmy bliźniakami"
Katarzyna Lendzion
Katarzyna Lendzion 27.02.2024 20:17

Golcowie zamieniali się na randkach? "Jesteśmy bliźniakami"

Bracia Golec
KAPiF, @golecuorkiestra/ Bracia Golec zaskoczyli fanów. Zamieniali się na randkach z partnerkami?

Bracia Golec dołączyli do viralowego trendu i opublikowali popularny filmik na TikToku. Opowiadają w nim o swoich perypetiach w związku z posiadaniem bliźniaka. Przy okazji wyznali ciekawą opowieść o randkach. Sami zobaczcie!

Spekulacje na temat rozpadu Golec uOrkiestry

Bracia Golec wraz z uOrkiestrą tworzą zespół od 1998 roku. Początki ich kariery wiążą się z muzyką, którą uprawiali razem z grupą przyjaciół, spontanicznie czerpiąc z pasji do tradycyjnych melodii łuku Karpat i dodając do nich nutę nowoczesności. To właśnie z tej miłości powstała Golec uOrkiestra, która kontynuuje swoją działalność po dziś dzień. Golców mieliśmy okazję usłyszeć ponownie podczas Sylwestra, kiedy to pojawiły się spekulacje dotyczące Edyty Golec, żony Łukasza Golca. Kobieta miała rozstać się z mężem i zostawić zespół, ale zaprzeczyła wszystkim plotkom w wywiadzie. 

Zaprzeczamy wszystkim donosom, że coś się dzieje, że jakaś katastrofa u Golców. Jestem wdzięczna losowi, za to, że udało się nam spotkać, że nasze dusze się spotkały, że łączy nas bardzo wiele - tradycja, wychowanie i miłość do muzyki, że mamy wspaniałe dzieci, tworzymy piękną rodzinę, to jest bezcenne - wyjaśniła Edyta Golec dla ”Pomponika”. 

Golec uOrkiestra
Golec uOrkiestra podczas Sylwestra (fot KAPiF)
Bracia Golec spakowali walizki. Fani długo czekali

”Jestem, więc…” hitem na TikToku

”Jestem X, więc to normalne, że…” stało się popularną formą filmiku na TikToku. Trend oparty jest o specyficzną narrację nagrania opowiadającą o własnych doświadczeniach i perspektywie życiowej. Tiktoki są zwykle prezentowane w sposób lekko ironiczny, często wykorzystując humor oraz powszechne stereotypy społeczne. 

Istota filmiku zależy od personalnej tożsamości oraz charakterystycznych cech zewnętrznych osoby tworzącej treści. Viralowe filmy często poruszają kluczowe aspekty życia i codzienności, odnosząc się do przeróżnych doświadczeń — roli starszej siostry, emocji Polki mieszkającej za granicą, umiejętności kucharza zawodowego, wzrostu czy studiującego na Politechnice. Niektóre z tych materiałów zyskują coraz większą popularność, osiągając nawet kilkaset tysięcy wyświetleń. 

@sylvesterstallone

I’m Sly, of course I had to get a TikTok.

♬ original sound - sylvesterstallone

Bracia Golec nagrali wspólnego tiktoka

We wtorek 27 lutego bracia Golec opublikowali tiktoka, którym oficjalnie dołączają do ulubionego trendu. Ich filmik ”jesteśmy bliźniakami, więc to normalne, że…” ma już ponad 13 tysięcy polubień. Mówią w nim na temat tego samego wyglądu i rozmiaru buta, żartują z podobnego rozmiaru paska. 

- Mamy wspólne prawo jazdy, ale punkty idą na Pawła - żartuje Łukasz.

- Oczywiście, a później na Łukasza - śmieje się Paweł. 

Następnie wspominają, że to normalne, że mogli się zamieniać na randkach! Z powodu bardzo  podobnej aparycji dziewczyny mogły ich zapewnie nie rozróżnić. Taka sama sytuacja, jak mówią, dotyczy ich dzieci, mamy, a także księdza. Podkreślmy jednak, że filmik ma formę prześmiewczą i nie każda wspomniana sytuacja mogła się naprawdę wydarzyć - nagranie ma na celu podkreślenie nieprawdziwych faktów o byciu bliźniakiem. 

Golec uOrkiestra
Bracia Golec (fot. KAPiF)