Rozrywka.Goniec.pl > Golec Uorkiestra

Golec Uorkiestra

Agnieszka Woźniak-Starak i Paweł Golec
12.06.2024 08:19 Woźniak-Starak zabrała głos ws. słów Pawła Golca. Wymowne słowa

Jakiś czas temu Paweł Golec wyraził swoje zdanie na temat koni, które angażowane są do transportu ludzi nad Morskie Oko. Artysta stwierdził, że zwierzęta te od zawsze służyły swoim właścicielom i pomagały im w pracy, a jego wypowiedź została przez wielu internautów skrytykowana. Jego słowa postanowiła skomentować także Agnieszka Woźniak-Starak. Okazała się, że prezenterka ma zupełnie inne zdanie.

Golec uOrkiestra
03.06.2024 22:41 Bracia Golec w środku skandalu. Edyta Golec ma dość, pokazała wiadomość

Wypowiedź Pawła Golca na temat transportu konnego nad Morskie Oko wywołało liczne niepochlebne komentarze skierowane ku artyście. Choć bracia Golec postanowili wyjaśnić całą sytuację, zarzekając się, że są przeciwnikami złego traktowania zwierząt, niewiele to zmieniło w podejściu użytkowników sieci. Odczuła to również Edyta Golec, której przyszło zmierzyć się z hejtem.

Golec uOrkiestra
02.06.2024 15:17 Paweł Golec wywołał skandal mówiąc o koniach na Morskim Oku. Teraz gęsto się tłumaczy

W ostatnim czasie ponownie zrobiło się głośno na temat koni, które przewożą turystów na Morskie Oko. Głos w sprawie zabrał Paweł Golec. Jego wypowiedź obiła się szerokim w mediach i spotkała z licznymi negatywnymi opiniami. Bracia Golec postanowili zatem wystosować specjalne oświadczenie.

Polsat Hit Festiwal 2024
27.05.2024 17:33 Ledwie zakończyli festiwal w Sopocie, a teraz takie wieści. Polsat może świętować

Choć wielu internautów negatywnie skomentowało tegoroczny “Polsat Hit Festiwal”, stacja po minionym weekendzie święci triumfy. Oglądalność była niezwykle wysoka, a największym zainteresowaniem cieszył się szeroko komentowany koncert zorganizowany na część Zbigniewa Wodeckiego.

Edyta Golec, Golec uOrkiestra
25.05.2024 14:58 Na jubileuszu Golec uOrkiestry zabrakło ważnej osoby. Edyta Golec zdradziła rodzinne kulisy

Podczas tegorocznego Polsat Hit Festiwalu zespół Golec uOrkiestra świętuje 25-lecie działalności. Po jubileuszowym koncercie Edyta Golec udzieliła kilku wywiadów, w których opowiedziała o swoim weselu oraz odniosła się do stanu zdrowia teściowej. Wiemy, jak mama założycieli zespołu czuje się po operacji.

Jubileusz braci Golec. Polsat Hit Festiwal
24.05.2024 22:33 Krzysztof Ibisz nagle uciszony przez publiczność. Ludzie skandowali tylko jedno

Podczas tegorocznego Polsat Hit Festiwal w Operze Leśnej w Sopocie swoją okazję do świętowania jubileuszu działalności artystycznej mieli bracia Golcowie z Golec uOrkiestry. Rodzinna formacja górali z Milówki świętuje 25-lecie swojego debiutu płytowego, a wydarzenie to zostało uczczone z rozmachem, który na długo pozostanie w pamięci zarówno artystów, jak i publiczności. Entuzjazm widzów zaskoczył nawet Krzysztofa Ibisza.

Łukasz i Paweł Golec
24.05.2024 22:00 Sopot Festiwal 2024. Bracia Golec pokazali zdjęcia ze swoich wesel

Na scenie Sopot Hit Festiwal nie brak emocji. Widzowie dostali solidną dawkę wrażeń już od pierwszych chwil programu, kiedy na scenę w kroczyli bracia Golec. Bliźniacy najpierw zwrócili się do swojej mamy, następnie do swoich małżonek. Niedługo później mogli zobaczyć je na scenie i przed nią, a dodatkowo muzycy pokazali nie publikowane wcześniej sceny z ich wesel. 

Kuba Badach i Zbigniew Wodecki
24.05.2024 21:22 Sopot Festiwal 2024. Jubileusz Golec uOrkiestra, nagle na ekranie pojawił się Zbigniew Wodecki

Podczas tegorocznego Polsat Hit Festiwal w Sopocie publiczność była świadkiem niezwykłych i wzruszających wydarzeń. Na scenie doszło do nieoczekiwanych scen, które na długo pozostaną w pamięci widzów. W trakcie występu Kuby Badacha, który wykonał utwór "Lornetka" z repertuaru Golec uOrkiestra, na scenie pojawił się nieodżałowany Zbigniew Wodecki.

Łukasz Golec
24.05.2024 20:45 Bracia Golec ze sceny zwrócili się do swojej mamy. Nagle cała Polska usłyszała jej głos

W Sopocie nie brak dziś muzycznych wrażeń. Właśnie ruszył Sopot Hit Festiwal 2024, którego jedną z głównych atrakcji są występy zespołu Golec uOrkiestra. Sławni bracia już od pierwszych chwil programu zaskoczyli wszystkich widzów – nagle zwrócili się do ukochanej mamy. 

Bracia Golec, Golec uOrkiestra
23.05.2024 20:51 Golcowie dostali ogromną dotację w trakcie pandemii. W końcu przerwali milczenie

Pandemia COVID-19 była czasem niezwykle trudnym dla wielu branż, a szczególnie dotknęła sektor artystyczny. W ramach rządowych programów pomocowych wielu artystów otrzymało wsparcie finansowe, aby przetrwać ten trudny okres. Wśród nich znaleźli się również bracia Paweł i Łukasz Golcowie, znani z zespołu Golec uOrkiestra.

Edyta i Łukasz Golcowie
21.05.2024 17:41 Edyta Golec przekazała szczęśliwe wieści. "Jest ekscytacja"

Edyta Golec jest bardzo aktywna w social mediach i chętnie zamieszcza materiały na swoim Instagramie. Tym razem opublikowała swoje zdjęcie, wspominając jednocześnie o ekscytacji, która przepełnia ją od pewnego czasu. Zdradziła, że z niecierpliwością wypatruje piątku.

Edyta Golec
28.04.2024 15:20 Nietypowe wyznanie Edyty Golec. Ujawniła, co się niedawno stało

Edyta Golec była o krok od domowego nieszczęścia. Żona Łukasza Golca zdradziła swoim fanom, że o mały włos nie doprowadziła do pożaru. Wszystko przez to, że za bardzo odpłynęła w marzenia i zapomniała o obiedzie. Na szczęście do katastrofy nie doszło, a wierni fani muzyczki szybko podnieśli ją na duchu.

Łukasz i Paweł Golcowie
24.04.2024 09:37 Bracia Golec przerwali milczenie ws. "Sylwestra Marzeń" w Zakopanem. Zaskakująca reakcja

Informacja o rezygnacji z “Sylwestra Marzeń” w Zakopanem obiła się szerokim echem w mediach. Gwiazdy, które dotychczas miały okazję występować na zakopiańskiej scenie, coraz częściej zabierają głos w tej sprawie. Zrobili to również bracia Golec - jak zareagowali na te doniesienia?

Edyta Golec
12.04.2024 13:57 Edyta Golec zamieściła w sieci nagranie. Zwróciła się do fanów

Edyta Golec łączy pasję, miłość i pracę w jedno. Należy do ekipy zespołu Golec uOrkiestra, gdzie występuje wraz z mężem oraz jego bratem bliźniakiem. Formacja rozpoczęła świętowanie 25-lecia na scenie, przygotowując się jednocześnie do koncertów uświetniających tę okoliczność. Przy okazji wokalistka zwróciła się do swoich fanów.

paweł i łukasz golcowie
02.04.2024 18:54 Bracia Golec niespodziewanie pokazali swoją mamę. Mieli ważny powód

Muzycy Golec uOrkiestra udostępnili w mediach społecznościowych zdjęcie bardzo ważnej dla nich osoby. Wszystko w związku z wyjątkową okazją – ich mama, pani Irena, właśnie skończyła 85 lat. Paweł i Łukasz Golec złożyli jej wzruszające życzenia, a zaraz po nich zrobili to oczarowani internauci. 

Edyta i Łukasz Golcowie
12.03.2024 09:44 Edyta Golec nie gryzła się w język. Wprost narzeka na męża

Edyta Golec jest nie tylko żoną Łukasza, ale także artystką, prężnie działającą w rodzinnym zespole Golec uOrkiestra, z którym występuje już od wielu lat. W mediach co jakiś czas pojawiały się informacje o rzekomych problemach małżeńskich pary artystów, którzy ostatecznie dementowali te pogłoski. Tym razem wokalistka postanowiła publicznie skomentować zachowanie swojego sławnego męża.

Bracia Golec
27.02.2024 20:17 Golcowie zamieniali się na randkach? "Jesteśmy bliźniakami"

Bracia Golec dołączyli do viralowego trendu i opublikowali popularny filmik na TikToku. Opowiadają w nim o swoich perypetiach w związku z posiadaniem bliźniaka. Przy okazji wyznali ciekawą opowieść o randkach. Sami zobaczcie!

Golec uOrkiestra
01.01.2024 15:04 U Golców rozwód i katastrofa? Wymowna reakcja Edyty Golec

Golec uOrkiestra są ważną częścią polskiej sceny muzycznej. Łączą tradycyjne brzmienie łuku Karpat z elementami muzyki nowoczesnej. Od jakiegoś czasu krążą plotki o odejściu Edyty Golce z rodzinnego zespołu. W czasie „Sylwestrowej mocy przebojów” kobieta zdradziła, ile w tym jest prawdy.

Maja Golec, Paweł i Katarzyna Golcowie
21.09.2023 21:32 Paweł Golec długo ukrywał prawdę o córce. Nagranie momentalnie obiegło media

Paweł Golec wraz z bratem bliźniakiem od lat stanowią jeden z najpopularniejszych duetów w polskiej branży muzycznej. Muzycy nie mogą narzekać na niepowodzenia także w życiu prywatnym. Obaj mają szczęśliwe rodziny. Niewiele fanów wiedziało, że córka Pawła i Katarzyny Golców również ma się czym pochwalić. Nagranie obiega media.

Paweł Golec Łukasz Golec Maja Golec
06.09.2023 09:51 Córka Pawła Golca ma już 20 lat. Piękna Maja Golec postawiła wszystko na jedną kartę

Paweł Golec jest nie tylko nieodłącznym muzycznym kompanem swoje brata, ale także szczęśliwym mężem i ojcem. Jego córka, Maja Golec, ma już 20 lat. Jak wygląda i czy zamierza pójść w ślady sławnego taty?

Edyta Golec, Łukasz Golec
23.08.2023 16:37 Żona Łukasza Golca powiedziała "dość". Ujawniła, co ją teraz czeka

Edyta Golec jest jedną z najważniejszych osób w zespole Golec uOrkiestra. Śpiewa, komponuje piosenki, jeździ w liczne trasy koncertowe. W ostatnim czasie miała tak dużo pracy, że z wyczerpania padła na łóżko. Niestety, to tylko część wyzwań, z którymi mierzy się żona Łukasza Golca – przed nią jeszcze bardziej angażujące zadania. 

Edyta i Łukasz Golcowie
21.08.2023 14:34 Edyta i Łukasz Golcowie mają wielką willę w górach. Widok robi wrażenie

Małżeństwo Edyta i Łukasz Golcowie to najważniejsi członkowie Golec uOrkiestra. Para mieszka na co dzień w Beskidzie Żywieckim w pięknym drewnianym domu. O wystroju wnętrza decydowała piosenkarka, a jej mąż podjął się prac remontowych. Zobaczcie, jak żyją Golcowie.  

Edyta Golec
25.07.2023 20:31 Edyta Golec wyszła na scenę w prześwitujących spodniach. Fanów zamurowało

Edyta Golec przyzwyczaiła nas do swojego góralskiego stylu, który nieraz prezentowała na scenie. Tym większe było zdziwienie jej fanów, gdy gwiazda opublikowała na Instagramie zdjęcia z ostatniego koncertu, gdzie brylowała w zupełnie innej stylizacji. Żona Łukasza Golca tym razem pokazała zupełnie inne, bardzo kuszące oblicze. Na co postawiła?

Edyta i Łukasz Golcowie
08.07.2023 11:42 Żona Łukasza Golca potwierdziła krążące plotki. To koniec

Edyta Golec zdecydowanie zaskoczyła fanów zespołu Golec uOrkiestra. Nikt nie spodziewał się tego, co przekazała żona muzyka. Wyznała bowiem, że na razie, to jest to koniec. Przy okazji zdecydowała się zaapelować o pomoc.

Golec uOrkiestra
22.06.2023 17:17 Edyta Golec odejdzie z Golec uOrkiestry? Nowe informacje nie pozostawiają wątpliwości

Golec uOrkiestra należy do najpopularniejszych i najbardziej rozpoznawalnych zespołów w Polsce. Utwory formacji od lat królują w polskich rozgłośniach radiowych, a wiele festiwali muzycznych nie potrafi obejść się bez zaproszenia utalentowanych bliźniaków w Polsce. Nic dziwnego, że fani zespołu Golec uOrkiestra nie kryli zaniepokojenia, kiedy w mediach pojawiły się doniesienia o odejściu z grupy Edyty Golec.

Edyta Golec
14.06.2023 12:34 Edyta Golec o wykorzystywaniu koni przez furmanów z Morskiego Oka. Zaskakujące słowa

Edyta Golec zabrała głos w sprawie wykorzystywania koni przez furmanów do transportu turystów na Morskie Oko. Gwiazda zespołu “Golec uOrkiestra” zajęła niezdecydowane stanowisko w tej sprawie.

Edyta Golec i Łukasz Golec
13.06.2023 14:19 Rozłam w Golec uOrkiestra? Zaskakujące słowa Edyty Golec. Co dalej z zespołem?

Golec uOrkiestra, choć czasy świetności ma już dawno za sobą, to nadal jest powszechnie rozpoznawalnym i bardzo popularnym zespołem. Utwory formacji od lat królują w polskich rozgłośniach radiowych, a wiele festiwali muzycznych nie potrafi obejść się bez zaproszenia jednych z najpopularniejszych bliźniaków w Polsce. Wiele wskazuje na to, że nadchodzą pewne zmiany.

Edyta Golec
10.06.2023 16:40 Wszyscy patrzyli tylko na Edytę Golec. Zaskakujące, co założyła na koncert w Opolu

Na koncercie "Wielka Gala – Od Opola do Opola" podczas tegorocznego Krajowego Festiwalu Piosenki Polskiej wystąpił zespół Golec uOrkiestra. Uwagę wszystkich zwróciła Edyta Golec, która zaprezentowała się w kreacji w etnicznym stylu. Niestety stylizacja gwiazdy nie była strzałem w dziesiątkę.

  • 1
  • 2