Rozrywka.Goniec.pl > Gwiazdy > Edyta Golec przekazała szczęśliwe wieści. "Jest ekscytacja"
Elżbieta Włodarska
Elżbieta Włodarska 21.05.2024 17:41

Edyta Golec przekazała szczęśliwe wieści. "Jest ekscytacja"

Edyta i Łukasz Golcowie
fot. Instagram @edytagolecofficial

Edyta Golec jest bardzo aktywna w social mediach i chętnie zamieszcza materiały na swoim Instagramie. Tym razem opublikowała swoje zdjęcie, wspominając jednocześnie o ekscytacji, która przepełnia ją od pewnego czasu. Zdradziła, że z niecierpliwością wypatruje piątku.

Edyta Golec prężnie działa muzycznie w zespole Golec uOrkiestra

Edyta i Łukasz Golcowie już od lat tworzą znakomity duet - nie tylko w życiu prywatnym, ale również zawodowym. Obydwoje należą do zespołu Golec uOrkiestra, który na scenie jest już od ćwierć wieku i specjalizuje się w oryginalnym brzmieniu, polegającym na połączeniu góralskich dźwięków z nowoczesnością.

Edyta Golec wielokrotnie w wywiadach podkreślała, że czas, który spędzają wspólnie, również na stopie zawodowej, jest dla nich niezwykle cenny. Nie ukrywa, że wspólne zaangażowanie w działalność artystyczną cementuje ich relację.

To, że możemy razem pracować, jest wielkim błogosławieństwem, bo spędzamy czas razem, zawodowo podróżując w różne zakątki świata. Łatwiej jest nam siebie zrozumieć i wbrew pozorom, więcej czasu spędzamy ze sobą właśnie w trasie. Kiedy wracamy do domu między koncertami, zazwyczaj mijamy się w kuchni, taki jest natłok obowiązków - mówiła Edyta Golec w rozmowie z CoZaTydzień.

Joasia z "Rolnik szuka żony" znika z Instagrama. Zmaga się z problemami zdrowotnymi

Jubileusze świętowane podczas Polsat Hit Festiwal

Edyta Golec jest aktywna w social mediach, jednak część niż sytuacjami związanymi ze swojego życia prywatnego, dzieli się z internautami planami zawodowymi oraz fragmentami występów. Tym razem artystka nawet nie próbowała ukrywać swojej ekscytacji, a wszystko to za sprawą zbliżającego się muzycznego wydarzenia, jakim jest Polsat Hit Festiwal. 

Impreza ta rozpocznie się już w ten weekend, a na scenie sopockiej Opery Leśnej pojawi się wiele znakomitych gwiazd. Co niektórzy będą nawet świętować swoje artystyczne jubileusze - w piątek 30 lat na scenie będzie celebrował Andrzej Piaseczny, a dzień później 40 lat wokalnej działalności obchodzić będzie Majka Jeżowska. Huczny jubileusz dotyczy również zespołu Golec uOrkiestra, który w tym roku obchodzi swoje 25-lecie.

ZOBACZ TAKŻE: Nie żyje Jan A.P. Kaczmarek. Znany kompozytor zmarł po długiej chorobie

Edyta Golec nie ukrywa swojej ekscytacji

Wydarzenie to zapewne sprawiło, że wśród osób tworzących zespół Golec uOrkiestra panuje atmosfera pełna emocji. Swojej ekscytacji nie ukrywa Edyta Golec, która już niemal nie może doczekać się piątku, o czym wspomniała we wpisie zamieszczonym na Instagramie. 

Chociaż dzisiaj poniedziałek, to ja już myślami na piątku, piąteczku, piątuniu. Przypominajka, że już w piątek w Polsacie, o godzinie 20.00 Polsat Hit Festiwal i jubileusz Golec uOrkiestra. Jest ekscytacja - nie powiem. Mam nadzieję, że będziecie ze mną - napisała wyraźnie poruszona Edyta Golec.