Rozrywka.Goniec.pl > Edyta Golec

Edyta Golec

Edyta Golec
01.07.2024 22:30 Edyta Golec dodała wyjątkowe zdjęcie. Fani od razu to wychwycili

Edyta Golec nie ukrywa, że rodzina i miłość są u niej na pierwszym miejscu. Nie ma więc w tym nic dziwnego, że z okazji urodzin córki nostalgicznie wspominała, jak dziewczyna, która obecnie stała się dorosłą kobietą, była niemowlęciem. Przy okazji pokazała uroczy kadr.

Bracia Golec
28.06.2024 14:06 Rodzina Goleców trzymała to w tajemnicy. Żona potwierdziła plotki o piosence

Bracia Golec nie mieli ostatnio dobrego czasu. Od kilku lat trwa wrzawa na temat wykorzystania koni w transporcie, co rusz pojawiają się nagrania, jak przy wjeździe na Morskie Oko zmęczone zwierzęta upadają. Paweł Golec zapytany o swoje zdanie wyznał, że nie bardzo widzi w tym coś złego. Wypowiedź muzyka naraziła całą rodzinę na krytykę. W końcu jednak czarne chmury nad nimi zaczynają ustępować.

Golec uOrkiestra
03.06.2024 22:41 Bracia Golec w środku skandalu. Edyta Golec ma dość, pokazała wiadomość

Wypowiedź Pawła Golca na temat transportu konnego nad Morskie Oko wywołało liczne niepochlebne komentarze skierowane ku artyście. Choć bracia Golec postanowili wyjaśnić całą sytuację, zarzekając się, że są przeciwnikami złego traktowania zwierząt, niewiele to zmieniło w podejściu użytkowników sieci. Odczuła to również Edyta Golec, której przyszło zmierzyć się z hejtem.

Edyta Golec, Golec uOrkiestra
25.05.2024 14:58 Na jubileuszu Golec uOrkiestry zabrakło ważnej osoby. Edyta Golec zdradziła rodzinne kulisy

Podczas tegorocznego Polsat Hit Festiwalu zespół Golec uOrkiestra świętuje 25-lecie działalności. Po jubileuszowym koncercie Edyta Golec udzieliła kilku wywiadów, w których opowiedziała o swoim weselu oraz odniosła się do stanu zdrowia teściowej. Wiemy, jak mama założycieli zespołu czuje się po operacji.

Edyta i Łukasz Golcowie
21.05.2024 17:41 Edyta Golec przekazała szczęśliwe wieści. "Jest ekscytacja"

Edyta Golec jest bardzo aktywna w social mediach i chętnie zamieszcza materiały na swoim Instagramie. Tym razem opublikowała swoje zdjęcie, wspominając jednocześnie o ekscytacji, która przepełnia ją od pewnego czasu. Zdradziła, że z niecierpliwością wypatruje piątku.

Edyta Golec
28.04.2024 15:20 Nietypowe wyznanie Edyty Golec. Ujawniła, co się niedawno stało

Edyta Golec była o krok od domowego nieszczęścia. Żona Łukasza Golca zdradziła swoim fanom, że o mały włos nie doprowadziła do pożaru. Wszystko przez to, że za bardzo odpłynęła w marzenia i zapomniała o obiedzie. Na szczęście do katastrofy nie doszło, a wierni fani muzyczki szybko podnieśli ją na duchu.

Edyta Golec
12.04.2024 13:57 Edyta Golec zamieściła w sieci nagranie. Zwróciła się do fanów

Edyta Golec łączy pasję, miłość i pracę w jedno. Należy do ekipy zespołu Golec uOrkiestra, gdzie występuje wraz z mężem oraz jego bratem bliźniakiem. Formacja rozpoczęła świętowanie 25-lecia na scenie, przygotowując się jednocześnie do koncertów uświetniających tę okoliczność. Przy okazji wokalistka zwróciła się do swoich fanów.

Edyta i Łukasz Golcowie
12.03.2024 09:44 Edyta Golec nie gryzła się w język. Wprost narzeka na męża

Edyta Golec jest nie tylko żoną Łukasza, ale także artystką, prężnie działającą w rodzinnym zespole Golec uOrkiestra, z którym występuje już od wielu lat. W mediach co jakiś czas pojawiały się informacje o rzekomych problemach małżeńskich pary artystów, którzy ostatecznie dementowali te pogłoski. Tym razem wokalistka postanowiła publicznie skomentować zachowanie swojego sławnego męża.

Golec uOrkiestra
01.01.2024 15:04 U Golców rozwód i katastrofa? Wymowna reakcja Edyty Golec

Golec uOrkiestra są ważną częścią polskiej sceny muzycznej. Łączą tradycyjne brzmienie łuku Karpat z elementami muzyki nowoczesnej. Od jakiegoś czasu krążą plotki o odejściu Edyty Golce z rodzinnego zespołu. W czasie „Sylwestrowej mocy przebojów” kobieta zdradziła, ile w tym jest prawdy.

Edyta i Łukasz Golcowie
28.09.2023 09:31 Edyta Golec potwierdziła, to nie były plotki. Pomogła mu się wyprowadzić

Nadszedł czas na ogromne zmiany w domu Edyty i Łukasza Golców. Ta informacja od jakiś czas krążyła pomiędzy fanami zespołu muzyków, a teraz wszystko zostało potwierdzone. W grę wchodzi wyprowadzka, artystka sama pomogła mu jeszcze w niej.

Edyta i Łukasz Golcowie
26.09.2023 12:54 Edyta Golec przekazała smutne wieści. Wywołały ogromne poruszenie

Edyta Golec przekazała swoim fanom wieści, które niezwykle ich zasmuciły. Artystka potwierdziła coś, co ewidentnie zbliżało się od pewnego czasu i było pewne, że w końcu nastąpi. Żona Łukasza Golca zdradziła, że wywołało to u niej łzy, które niczym grochy spadały z jej oczu. Na szczęście ma wiernych fanów, którzy natychmiast ruszyli, by pocieszyć Edytę Golec.

Edyta i Łukasz Golcowie
16.09.2023 19:47 Edyta i Łukasz Golcowie podzielili się z fanami swoim szczęściem. Posypały się gratulacje

Edyta i Łukasz Golcowie pochwalili się ostatnio bardzo radosną wiadomością - obchodzili właśnie 23. rocznicę ślubu. Z tej okazji postanowili wybrać się na romantyczny wyjazd, a kadrami z tych wojaży podzielili się z internautami. Przy okazji żona muzyka zdecydowała się na zamieszczenie emocjonującego wpisu dotyczącego ich relacji. Fani artystów są niezwykle poruszeni.

Edyta Golec, Łukasz Golec
23.08.2023 16:37 Żona Łukasza Golca powiedziała "dość". Ujawniła, co ją teraz czeka

Edyta Golec jest jedną z najważniejszych osób w zespole Golec uOrkiestra. Śpiewa, komponuje piosenki, jeździ w liczne trasy koncertowe. W ostatnim czasie miała tak dużo pracy, że z wyczerpania padła na łóżko. Niestety, to tylko część wyzwań, z którymi mierzy się żona Łukasza Golca – przed nią jeszcze bardziej angażujące zadania. 

Edyta Golec
25.07.2023 20:31 Edyta Golec wyszła na scenę w prześwitujących spodniach. Fanów zamurowało

Edyta Golec przyzwyczaiła nas do swojego góralskiego stylu, który nieraz prezentowała na scenie. Tym większe było zdziwienie jej fanów, gdy gwiazda opublikowała na Instagramie zdjęcia z ostatniego koncertu, gdzie brylowała w zupełnie innej stylizacji. Żona Łukasza Golca tym razem pokazała zupełnie inne, bardzo kuszące oblicze. Na co postawiła?

Edyta i Łukasz Golcowie
08.07.2023 11:42 Żona Łukasza Golca potwierdziła krążące plotki. To koniec

Edyta Golec zdecydowanie zaskoczyła fanów zespołu Golec uOrkiestra. Nikt nie spodziewał się tego, co przekazała żona muzyka. Wyznała bowiem, że na razie, to jest to koniec. Przy okazji zdecydowała się zaapelować o pomoc.

Łukasz i Edyta Golcowie
25.06.2023 15:40 Prawda o małżeństwie Łukasza i Edyty Golców wyszła na jaw. "To jest jednak kobieciarz"

Łukasz i Edyta Golcowie tworzą zgrany duet nie tylko na scenie, ale również w życiu prywatnym. Para jest ze sobą na dobre i na złe już od ponad dwudziestu lat. Okazuje się jednak, że początki ich związku wcale nie były łatwe.

Golec uOrkiestra
22.06.2023 17:17 Edyta Golec odejdzie z Golec uOrkiestry? Nowe informacje nie pozostawiają wątpliwości

Golec uOrkiestra należy do najpopularniejszych i najbardziej rozpoznawalnych zespołów w Polsce. Utwory formacji od lat królują w polskich rozgłośniach radiowych, a wiele festiwali muzycznych nie potrafi obejść się bez zaproszenia utalentowanych bliźniaków w Polsce. Nic dziwnego, że fani zespołu Golec uOrkiestra nie kryli zaniepokojenia, kiedy w mediach pojawiły się doniesienia o odejściu z grupy Edyty Golec.

Edyta Golec
14.06.2023 12:34 Edyta Golec o wykorzystywaniu koni przez furmanów z Morskiego Oka. Zaskakujące słowa

Edyta Golec zabrała głos w sprawie wykorzystywania koni przez furmanów do transportu turystów na Morskie Oko. Gwiazda zespołu “Golec uOrkiestra” zajęła niezdecydowane stanowisko w tej sprawie.

Edyta Golec i Łukasz Golec
13.06.2023 14:19 Rozłam w Golec uOrkiestra? Zaskakujące słowa Edyty Golec. Co dalej z zespołem?

Golec uOrkiestra, choć czasy świetności ma już dawno za sobą, to nadal jest powszechnie rozpoznawalnym i bardzo popularnym zespołem. Utwory formacji od lat królują w polskich rozgłośniach radiowych, a wiele festiwali muzycznych nie potrafi obejść się bez zaproszenia jednych z najpopularniejszych bliźniaków w Polsce. Wiele wskazuje na to, że nadchodzą pewne zmiany.

Łukasz Golec i Edyta Golec
31.05.2023 13:53 Edyta Golec pokazała odważną kreację. Internauci napisali, co o niej sądzą

Edyta Golec to nie tylko szczęśliwa żona Łukasza Golca, ale także aspirująca influencerka. Piosenkarka jest coraz aktywniejsza na Instagramie, a najnowsze opublikowane przez nią zdjęcie jasno dowodzi, że  internautom ma do zaproponowania dużo zaskoczeń. Edyta Golec zadała szyku w odważnej stylizacji, która szybko została poddana ocenie. 

Łukasz Golec z żoną
28.05.2023 16:04 Prawda o małżeństwie Łukasza i Edyty Golców wyszła na jaw. "Nie wchodzimy do siebie"

Łukasz i Edyta Golcowie uchodzą za doskonale dobrane małżeństwo, które dogaduje się nie tylko na scenie, ale także w domu. Jaka jest recepta na to obopólne porozumienie? Edyta Golec zdradziła, jakich trików używa, by ta miłość z biegiem lat była jeszcze większa. 

Edyta Golec
28.05.2023 14:26 Edyta Golec dodała wyjątkowe nagranie. Fani zwrócili uwagę na jeden szczegół

Edyta Golec, wraz z zespołem Golec uOrkiestra, byli jednymi z największych gwiazd drugiego dnia Polsat SuperHit Festiwal 2023. Z okazji obchodzonego jubileuszu otrzymali statuetkę wręczoną przez Ninę Terentiew za 25 lat pracy artystycznej. Uwagę zwróciła stylizacja Edyty Golec, a w szczególności jej buty.

Edyta i Łukasz Golec
14.05.2023 16:41 Żona Łukasza Golca zupełnie nie do poznania. Fani przecierają oczy ze zdumienia

Edyta Golec, żona jednego z braci Golec – Łukasza, zaskoczyła swoich fanów w mediach społecznościowych. Kobieta w odmienionej wersji zaprezentowała się w pełnej, kobiecej krasie, czym wzbudziła ogromną ekscytację komentujących. Subtelna wersja zdecydowanie przypadła do gustu fanom. Niektórzy jej nawet nie poznali!

None
19.04.2023 10:08 Edyta Golec potrzebuje pomocy w pewnej sprawie. Mąż nie ma do niej cierpliwości

Edyta Golec od dawna pragnie nauczyć się grać na trąbce. Teraz ogłosiła, że szuka nauczyciela. Okazuje się, że jej mąż nie ma do niej wystarczająco dużo cierpliwości, dlatego gwiazda musi szukać pomocy u innych osób. Czy uda się jej znaleźć odpowiedniego nauczyciela? 

Edyta i Paweł Golec
07.04.2023 08:32 Golcowie zaskoczyli wszystkich. Święta spędzą w nietradycyjny sposób. Wielka zmiana w ich życiu

Edyta i Łukasz Golcowie wielokrotnie podkreślali, że wiara jest dla nich niezwykle ważna i wraz z zespołem Golec uOrkiestra wielokrotnie występowali podczas świątecznych uroczystości, kolędując między innymi z widzami Telewizji Polskiej. W tym roku postanowili oni jednak, że nie będą obchodzić świąt w tradycyjny sposób. Dlaczego?

Edyta i Łukasz Golec
24.01.2023 10:49 Edyta Golec apeluje o pomoc dla chorej dziewczynki. 6-letnia Zosia cierpi na rzadką wadę wrodzoną

Edyta Golec po raz kolejny udowodniła, że ma dobre serce. Gwiazda ruszyła z pomocą chorej dziewczynce. 6-letnia Zosia cierpi na wadę kończyn dolnych.

edyta golec lukasz golec
18.12.2022 09:43 Edyta Golec poleca Polakom "instrukcję modlitwy". Fani są zachwyceni

Edyta Golec nie ukrywa swojej wiary i religijności, choć jak niedawno przyznała, ciężko jej znaleźć w ciągu dnia spokojną chwilę na modlitwę. Członkini zespołu Golec uOrkiestra poruszyła ten temat w jednym ze swoich wpisów na Instagramie i poleciła fanom poradnik, który pomaga jej pogłębiać swoją relację z Bogiem. Internauci nie kryli zachwytu jej otwartością.

Edyta Golec
09.12.2022 10:35 Edyta Golec szczerze opowiedziała o swoim życiu. Wyjawiła swoją tajemnicę, ma poważny problem

Edyta Golec żyje w ciągłym biegu. Wspólnie z mężem - Łukaszem Golcem jeżdżą w długie trasy koncertowe i spędzają mnóstwo czasu w studiu nagraniowym. Życie w ciągłych rozjazdach niestety nie sprzyja zdrowemu trybowi życia. Gwiazda wyjawiła swoją tajemnicę.