Rozrywka.Goniec.pl > Gwiazdy > Edyta Golec zamieściła w sieci nagranie. Zwróciła się do fanów
Elżbieta Włodarska
Elżbieta Włodarska 12.04.2024 13:57

Edyta Golec zamieściła w sieci nagranie. Zwróciła się do fanów

Edyta Golec
fot. Instagram @edytagolecofficial

Edyta Golec łączy pasję, miłość i pracę w jedno. Należy do ekipy zespołu Golec uOrkiestra, gdzie występuje wraz z mężem oraz jego bratem bliźniakiem. Formacja rozpoczęła świętowanie 25-lecia na scenie, przygotowując się jednocześnie do koncertów uświetniających tę okoliczność. Przy okazji wokalistka zwróciła się do swoich fanów.

Edyta Golec występuje wraz z zespołem Golec uOrkiestra

Edyta i Łukasz Golcowie tworzą zgrany duet nie tylko w życiu prywatnym, ale również na scenie - obydwoje należą do zespołu Golec uOrkiestra. Ta lubiana formacja muzyczna jest aktywna już od 25 lat i cały czas cieszy się dużym zainteresowaniem fanów, którzy z nieukrywaną chęcią słuchają ich utworów. Przeboje tworzone przez braci Golców opierają się na nutach góralskich, połączonych z nowoczesnymi brzmieniami, co daje niecodzienne połączenie, zapadające jednocześnie w pamięć.

Edyta i Łukasz Golcowie z racji swojej pracy, którą pełnią razem, spędzają dużo czasu razem. Choć niektórym mogłoby się wydawać, że mogą czuć przesyt swoją obecnością, okazuje się, że wspólne zaangażowanie zawodowe cementuje ich relację.

To, że możemy razem pracować, jest wielkim błogosławieństwem, bo spędzamy czas razem, zawodowo podróżując w różne zakątki świata. Łatwiej jest nam siebie zrozumieć i wbrew pozorom, więcej czasu spędzamy ze sobą właśnie w trasie. Kiedy wracamy do domu między koncertami, zazwyczaj mijamy się w kuchni, taki jest natłok obowiązków - mówiła Edyta Golec w rozmowie z CoZaTydzień.

Filip Chajzer opowiedział o śmierci 9-letniego synka. Poruszające wyznanie

Golec uOrkiestra celebruje 25-lecie na scenie

Golec uOrkiestrze w ciągu wieloletniej aktywności zawodowej udało się stworzyć wiele ponadczasowych utworów, które do tej pory chętnie są nucone przez fanów zespołu. Formacja została założona w 1998 roku, a rok później ukazał się ich debiutancki album. 

Bracia Golec wraz ze swoimi współpracownikami ruszyli w trasę koncertową, która jest zwieńczeniem ich 25-letniej kariery muzycznej. Występują nie tylko w Polsce, ale również poza jej granicami, by móc trafić do jak największej liczby fanów. 

ZOBACZ TAKŻE: U dziennikarki TVN wykryto guza mózgu. Takie były pierwsze objawy choroby

Edyta i Łukasz Golcowie zwrócili się do swoich fanów

Edyta Golec jest bardzo aktywna w sieci, gdzie dzieli się z internautami przede wszystkim kadrami związanymi ze swoją pracą zawodową, od czasu do czasu zamieszczając na Instagramie prywatne materiały. Tym razem na jej InstaStories pojawiło się nowe nagranie, na którym wspólnie z mężem zwrócili się do fanów. 

Uzdolnione małżeństwo wspomniało o jubileuszowej trasie koncertowej, która właśnie trwa. Zdradzili również, że niebawem wystąpią dla publiki w Wilnie, nie ukrywając, że nie mogą doczekać się tego wydarzenia.

Musicie tam być z nami, świętować nasz jubileusz […] Przede wszystkim zagramy mnóstwo fajnych piosenek, które, mamy nadzieję, wprawią Was w super nastrój. Tym bardziej zapraszamy - powiedziała Edyta Golec, zachęcana przez Łukasza, który wspominał, że zostały już ostatnie bilety na to wydarzenie.