Rozrywka.Goniec.pl > Gwiazdy > Zapytali Rafała Maseraka o Dagmarę Kaźmierską w "TzG". Nie zostawił na niej suchej nitki
Irmina Jach
Irmina Jach 12.04.2024 08:56

Zapytali Rafała Maseraka o Dagmarę Kaźmierską w "TzG". Nie zostawił na niej suchej nitki

Dagmara Kaźmierska Rafał Maserak Marcin Hakiel
Fot. KAPIF

Dagmara Kaźmierska nie robi furory na parkiecie "Tańca z gwiazdami". Po każdym występie gwiazdy "Królowych Życia" w sieci pojawia się wiele negatywnych komentarzy. Teraz swoje trzy grosze dorzucił też Rafał Maserak.

Dagmara Kaźmierska w "TzG" może liczyć na wsparcie fanów

Dagmara Kaźmierska jest jedną z najbardziej kontrowersyjnych uczestniczek tegorocznej edycji "Tańca z gwiazdami". Celebrytka nie radzi sobie na parkiecie zbyt dobrze, a jurorzy nie szczędzą jej słabych not. "Królowa życia" mimo wszystko nie odpada z programu — może bowiem liczyć na wsparcie wiernych fanów. Dzięki ich SMS-om awansuje do kolejnych odcinków.

Kayah miała tylko 12 lat, gdy została porzucona przez ojca. Szczere wyznanie gwiazdy

Rafał Maserak ocenił występy Dagmary Kaźmierskiej w "TzG"

O taneczne popisy Dagmary Kaźmierskiej w "Tańcu z gwiazdami" zapytano Rafała Maseraka, zawodowego tancerza, który zasłynął właśnie dzięki show Polsatu. Juror "TzG" starał się udzielić jak najostrożniejszej odpowiedzi.

Często w tym programie jest tak, że w jakiejś części jest to też konkurs popularności. Nie da się tego ukryć. Dagmara Kaźmierska ma bardzo dużo swoich wielbicieli, którzy ją wspomagają głosami. Nawet jeśli słabo tańczy na parkiecie. Nie ukrywam, że tańczy na swoje możliwości i tak dobrze - na tyle, na ile może — ocenił Rafał Maserak.

ZOBACZ TAKŻE: Anita Werner wstawiła zdjęcie zza kulis TVN24. Zwróciła się wprost do Joanny Kryńskiej

Dagmara Kaźmierska awansuje do kolejnych odcinków "TzG" dzięki fanom?

Po prostu ma swoich zwolenników, którzy silnie stoją za nią i ją wspierają. Tak naprawdę my jako jurorzy oceniamy ją za to, co robi na parkiecie, a jej fani za to, co robi w życiu na co dzień. I dlatego przechodzi z odcinka na odcinek — dodał juror "TzG".

Rafał Maserak przypomniał, że to nie pierwszy raz, kiedy uczestnik - mimo ewidentnego braku umiejętności tanecznych - awansuje do kolejnych odcinków "Tańca z gwiazdami". Podobną sytuację widzowie mogli obserwować, gdy na parkiecie pojawiał się Gimper.