Rozrywka.Goniec.pl > Gwiazdy > Kayah miała tylko 12 lat, gdy została porzucona przez ojca. Szczere wyznanie gwiazdy
Agata Jaroszewska
Agata Jaroszewska 11.04.2024 21:41

Kayah miała tylko 12 lat, gdy została porzucona przez ojca. Szczere wyznanie gwiazdy

Kayah
Fot. KAPIF

Gorzkie wyznanie Kayah na temat ojca. Mężczyzna nie tylko nie widział córki na scenie. Katarzyna Szczot w wywiadzie wyznała, że jej tata porzucił rodzinę, gdy ta miała zalewie 12 lat. - Układałam wtedy książki - wspominała po latach Kayah.

Kayah opowiedziała o tym, jak odszedł od niej ojciec

Kayah zdecydowała się na szczere wyznanie na temat swojego życia prywatnego. W wywiadzie poruszyła temat ojca, który przysporzył jej w życiu wiele bólu. Artystka w wywiadzie dla “Wysokich Obcasów Extra” wróciła pamięcią do momentu, gdy dowiedziała się, iż ona i jej matka zostają same. Kayah miała wtedy zaledwie 12 lat.

Układałam wtedy książki, mama zeszła na dół do automatu telefonicznego zadzwonić do dziadków, wróciła, zamknęła drzwi, oparła się o nie i osunęła na ziemię i powiedziała: “Kasia, tata nas opuszcza” - powiedziała w wywiadzie gwiazda.

O 20:05 wielu Polaków przełączy na Polsat. Czwartek pełen telewizyjnych hitów

Po latach Kayah nawiązała z ojcem kontakt

Kayah wspominała po latach, że gdy dowiedziała się, że ojciec porzuca ją i jej matkę, to miała wrażenie, że “zaraz wybuchnie”. Wiadomość o tym, że mężczyzna wyjeżdża za granicę bez córki oraz żony została dostarczona w formie listu.

ZOBACZ: Edzia z "Królowych życia" jest od dawna zakochana. Niewiele osób wie, jak wygląda jej mąż

Po latach Kayah nawiązała kontakt z ojcem. Postanowiła przyjąć jego zaproszenie do Wiednia, mimo iż artystka była wówczas w 6. miesiącu ciąży. Ojciec Kayah wręczył jej wówczas bukiet kwiatów. Czy to naprawiło relacje z córką?

Kayah o ojcu: "ciągle mnie krytykował"

W rozmowie z Magdą Mołek Kayah wyznała, że obecnie utrzymuje kontakt z ojcem. Pomimo porzucenia rodziny uporała się z przeszłością, mężczyzna nigdy nie zdecydował się na to, aby zobaczyć sławną córkę podczas koncertu.

ZOBACZ: Zenek Martyniuk wróci do TVP? "Król disco polo" postawił sprawę jasno

Dziś mamy z ojcem normalną relację. Choć nie wiem, czy normalną, bo ojciec nigdy nie widział mnie na scenie. I nawet kiedy przyjechał do Polski, a ja grałam w Trójce kameralny koncert i chciałam go wyciągnąć, to wolał sobie siedzieć u mamy i pić piwo w kuchni, niż przyjść - tłumaczyła gorzko Kayah.

Natomiast w wywiadzie dla Dobrego Tygodnia, artystka wyznała, że chociaż ojciec wychowywał ją zaledwie 12 lat, to nie wspomina tego czasu, jako okresu wypełnionego akceptacją. - Ciągle mnie krytykował. Nigdy nie byłam wystarczająco dobra - wspominała gwiazda.

Źródło: Wysokie obcasy, tvn, Dobry tydzień