Rozrywka.Goniec.pl > Telewizja > O 20:05 wielu Polaków przełączy na Polsat. Czwartek pełen telewizyjnych hitów
Agata Jaroszewska
Agata Jaroszewska 11.04.2024 15:41

O 20:05 wielu Polaków przełączy na Polsat. Czwartek pełen telewizyjnych hitów

pilot, telewizor, ręka
Fot. Unsplash.com/Clément M.

Program TV w czwartek (11.04) obfituje w prawdziwe telewizyjne hity. Widzowie już o 20:05 będą tłumnie włączać Polsat, ale zarówno TVN, jak i TVP 1 nie zrezygnują z walki o oglądalność. Nowy odcinek programu “Nasz nowy dom” ma sporą konkurencję. Co warto dziś oglądać w telewizji?

Program TV: czwartek (11.04) pełen hitów

Wieczorny program telewizyjny na czwartek 11 kwietnia prezentuje się wyjątkowo ciekawie. Widzowie, sięgając po pilota, bez dwóch zdań będą zachwyceni nowością propozycji od największych stacji. Festiwal hitowych programów rozpocznie się już o 20.05 na Polsacie.

W czwartek (11.04) wyemitowany zostanie na Polsacie prawdziwy hit dnia. Przed telewizorami zasiądą tysiące widzów. Powodem będzie premiera nowego odcinka programu “Nasz nowy dom”. 312 odcinek kultowego programu o remontach z Elżbietą Romanowską w roli prowadzącej od dawna jest niekwestionowanym hitem Polsatu. Program TV skrywa jednak jeszcze więcej perełek.

Produkcja "TzG" wydała komunikat. To dlatego Kaźmierska nie odpadła z programu

TVN rzuca wyzwanie Polsatowi, "Kuchenne rewolucje" przyciągną tłumy

Nie tylko “Nasz nowy dom” na Polsacie przyciągnie przed telewizory tłumy. Chociaż remontowy show nie będzie miał wielkiej konkurencji, to już emitowany po nim o godzinie 21.10 serial “Przyjaciółki” bez dwóch zdań trafił na trudne zadanie. Oglądalność spadnie i wielu widzów zdecyduje się na włączenie TVN.

ZOBACZ: Rewolucja w gospodarstwie Gienka i Andrzeja. Fani nie kryją zdumienia

Program TV TVN przynosi ze sobą wiadomość, że w czwartek (11.04) widzowie zobaczą kolejny odcinek “Kuchennych rewolucji”. Magda Gessler odwiedzi w tym tygodniu Annę i Tomasza ze Żnina. Widzowie uwielbiają oglądać, jak restauratorka przy pomocy niecodziennych metod pomaga właścicielom restauracji dźwignąć swój biznes. Od wielu lat to właśnie “Kuchenne rewolucje” przyciągają do TVN największą ilość widzów.

Kinowy hit w czwartek w telewizji

Niemniej wyzwanie Polsatowi rzuca nie tylko TVN. O wyniki oglądalności walczyć będzie również TVP.  W czwartek o godzinie 21.30 widzowie będą mogli obejrzeć kolejny odcinek programu “Sprawa dla reportera”. Elżbieta Jaworowicz w roli prowadzącej i loża ekspertów na czele z mecenasem Piotrem Kaszewiakiem to rozrywka, którą wybierze wiele osób.

ZOBACZ: Nikt nie wie, jak wygląda mąż Chylińskiej. W końcu coś o nim ujawniła

Filmową propozycją w programie TV, która na pewno zyska zainteresowanie, jest również propozycja ze strony kanału TVN 7. O godzinie 21.00 rozpocznie się emisja kinowego hitu “Bajecznie bogaci Azjaci”. Komedia romantyczna zaskarbiła sobie przychylność widzów na całym świecie i Polska nie jest w tej kwestii wyjątkiem.

Źródło: goniec

Tagi: TVN Polsat TVP