Rozrywka.Goniec.pl > Telewizja > Rewolucja w gospodarstwie Gienka i Andrzeja. Fani nie kryją zdumienia
Elżbieta Włodarska
Elżbieta Włodarska 11.04.2024 15:09

Rewolucja w gospodarstwie Gienka i Andrzeja. Fani nie kryją zdumienia

Rolnicy. Podlasie
kadr YouTube @Gienek i Andrzej Plutycze

Od pewnego czasu Andrzej z Plutycz wprowadza ogromne zmiany w swoim domu oraz gospodarstwie. Przeprowadził remont, doczekał się wymarzonej łazienki, a teraz przyszła pora na pozbycie się uciążliwego błota, które opanowało jego podwórko. Prace w obejściu zrelacjonowano w sieci.

Andrzej z Plutycz jest nie tylko rolnikiem, ale również youtuberem

Choć Andrzej z Plutycz zdobył ogromną rozpoznawalność dzięki udziałowi w “Rolnicy. Podlasie”, gdzie wraz z innymi uczestnikami ukazuje swoje codzienne życie, to jednak na ekranie zadebiutował w innym formacie, a mianowicie “Dżentelmeni i wieśniacy”. Wprawdzie głównym bohaterem był jego brat Jarek, to jednak Andrzej oraz ich ojciec Gienek wyraźnie zainteresowali widzów. 

Trzej mieszkańcy Plutycz postanowili wykorzystać swoją rozpoznawalność i zaczęli prężnie działać w sieci. Na YouTube prowadzą kanał, a ich poczynania śledzi ponad 100 tysięcy internautów. Panowie relacjonują tam swoje życie oraz zmiany, jakie zachodzą wokół nich. A w ostatnim czasie było ich naprawdę wiele.

Karol Strasburger o swojej emeryturze. Smutne i zaskakujące słowa

Wielkie zmiany w Plutyczach

Widzowie, którzy bacznie śledzą “Rolnicy. Podlasie” zwrócili uwagę, że Andrzej oraz Gienek żyli dość skromnie, a ich warunki mieszkaniowe nie były najlepsze W domu należącym do Onopiuków brakowało centralnego ogrzewania oraz bieżącej wody, co zapewne nie ułatwiało im codziennego funkcjonowania. Ostatecznie mężczyzna zakasał rękawy i ruszył z remontem, a w budynku pojawiła się upragniona łazienka. Mało tego - postanowił również wymienić okna, a także zdemontować ganek okalający wejście do domu. Następnie przyszedł czas na dalsze prace.

ZOBACZ TAKŻE: TVP szykuje nowy serial historyczny. Zastąpi “Koronę królów”

Andrzej z Plutycz zmienił dom - teraz przyszła pora na podwórko

Dom, w którym mieszkają Andrzej i Gienek przeszedł ogromną metamorfozę, jednak apetyt rośnie w miarę jedzenia, co przyczyniło się do tego, że znany mieszkaniec Plutycz postanowił ruszyć z kolejnymi zmianami. Jakiś czas temu w sieci pojawiło się nagranie, na którym synowie Eugeniusza wybierali koparkę, która pomogłaby im w dalszej relacji planów na modernizację gospodarstwa. Nie trzeba było długo czekać, by zaczęli jej używać. Oprócz niej, na podwórku Onopików pojawiły się również inne sprzęty ciężkie.

Na zamieszczonym nagraniu Jarek wyjawił, co się u niech dzieje. Okazało się, że panowie postanowili pozbyć się błota, które utrudniało im codzienne prace, a nawet korzystanie z maszyn, które zakopywały się w błotnistej ziemi. 

Już mało co zostało tego błota […] Mam nadzieję, że przyjedziecie do nas i nie będziecie narzekać na to, że nie ma jak wejść do słynnych obór Gienka i Andrzeja. Teraz mam nadzieję, że będziecie chodzić po suchym - powiedział wyraźnie rozradowany Jarek.

Rolnicy. Podlasie
kadr YouTube "Gienek i Andrzej Plutycze