Rozrywka.Goniec.pl > Gwiazdy > Sandra Kubicka i Baron wzięli ślub. Zdjęcia z ceremonii robią furorę
Mateusz Wyderka
Mateusz Wyderka 10.04.2024 20:44

Sandra Kubicka i Baron wzięli ślub. Zdjęcia z ceremonii robią furorę

Sandra Kubicka i Aleksander Baron
Fot. Kapif

Sandra Kubicka i Aleksander Baron wzięli ślub. Radosną nowinę nowożeńcy przekazali za pośrednictwem swoich mediów społecznościowych. Wybrali wyjątkową datę.

Niespodziewany ślub Sandry Kubickiej i Barona

Sandra Kubicka i Baron pobrali się 6 kwietnia. Data nie jest przypadkowa, tego dnia była bowiem 50. rocznica ślubu dziadków panny młodej. 

6.04.2024 w 50. rocznicę ślubu moich dziadków wyszłam za mężczyznę moich marzeń - napisała na swoim Instagramie Sandra Kubicka.

Modelka wyznała w mediach społecznościowych, jak ważne było dla niej znalezienie mężczyzny, który będzie ją kochał bezgranicznie i bezwarunkowo. Podała przy tym przykład małżeństwa swoich dziadków. 

W moim rodzinnym domu dorastałam, patrząc na dziadka, który zawsze stawiał babcię na pierwszym miejscu. Wiedziałam, że jeśli wyjdę kiedyś za mąż, to za mężczyznę, który będzie również kochał mnie bezwarunkowo i bezgranicznie, tak jak moi dziadkowie kochają siebie do dziś. Znalazłam go - dodała. 

Na pogrzebie Ryster pojawił się motyw z "Wielkiej Gry". Padły piękne słowa Nie żyje Stanisława Ryster. Legendarna prezenterka TVP miała 82 lata

Sandra Kubicka i Baron są razem od 2021 roku

W 2021 roku para oficjalnie potwierdziła swój związek, odnosząc się tym samym do krążących w środowisku plotek. Mimo kontrowersji, do dziś wydają się bardzo szczęśliwi.

Od dłuższego czasu jestem szczęśliwsza i spokojniejsza niż kiedykolwiek byłam. Tak jestem z @alekbaron i tak — jestem zakochana. Alek jest najcudowniejszym mężczyzną, jakiego w życiu poznałam. Fascynuje mnie każdego dnia. Rozmawiamy godzinami na wszystkie tematy i codziennie się śmiejemy. Uczę się od niego i doświadczam nowego. To było moje marzenie, aby być z tak inteligentnym mężczyzną - pisała wówczas w swoich mediach społecznościowych Kubicka.

Sandra Kubicka i Baron zaręczyli się w grudniu

Sandra Kubicka i Baron zaręczyli się w grudniu zeszłego roku. Wkrótce okazało się także, że modelka spodziewa się pierwszego dziecka. Wiadomo już, że para zostanie rodzicami chłopca.

Mój absolutnie ulubiony człowiek na tej planecie, moje wsparcie, mój przyjaciel, ojciec naszego dziecka. Moja największa duma i w końcu mogę to powiedzieć: mój mąż - wyznała na Instagramie Kubicka.

P.S. Od dziś możecie mówić do mnie Baronowa! - dodała z dumą przyszła mama.

1000010010.jpg

1000010012.jpg

1000010011.jpg

Źródło: Instagram

Tagi: gwiazdy Baron