Rozrywka.Goniec.pl > Gwiazdy > Ojciec Roksany Węgiel zabrał głos ws. domniemanego ślubu córki
Elżbieta Włodarska
Elżbieta Włodarska 09.04.2024 12:57

Ojciec Roksany Węgiel zabrał głos ws. domniemanego ślubu córki

Roksana Węgiel
fot. KAPIF

W ostatnim czasie w mediach pojawiły się spekulacje dotyczące rzekomego ślubu Roksany Węgiel z Kevinem Mglejem. Jednym z argumentów potwierdzających tę teorię miała być zmiana danych w rejestrze CEIDG, gdzie obecnie widnieje dwuczłonowe nazwisko artystki. A jak na te doniesienia zareagował ojciec wokalistki?

Roksana Węgiel wzięła ślub?

Roksana Węgiel to zdecydowanie jedna z najbardziej rozpoznawalnych artystek młodego pokolenia. Nieustannie rozkręca swoją karierę, jednocześnie nie zapominając o życiu uczuciowym. Od pewnego czasu związana jest z Kevinem Mglejem, a jeszcze jakiś czas temu zakochani pochwalili się, że planują wziąć ślub.

Nie zdradzili jednak, kiedy nastąpi ceremonia, nie wyjawili również szczegółów związanych ściśle z ceremonią, co wywołało lawinę domysłów. Niedawno pojawiły się pogłoski, że para pobierze się w sierpniu.

Ślub Roksany i Kevina odbędzie się już w drugiej połowie sierpnia. Jeśli Roxie dojdzie do finału “Tańca z Gwiazdami”, to i tak będzie miała sporo czasu na przygotowania. Goście dostali już tzw. save the date, reszta jest jednak trzymana w wielkiej tajemnicy - informował portal Party.

Ujawniono szczegóły pogrzebu Zofii Kucówny. Spocznie zgodnie ze swoją wolą

Roksana Węgiel wzięła ślub? W sieci zaroiło się od plotek

Choć informacja, że Roksana Węgiel i Kevin Mglej wezmą ślub w sierpniu, wielu osobom wydawała się bardzo prawdopodobna, pojawiły się pogłoski, że ceremonia już się odbyła. 

Świadczyć o tym może, chociażby znacząca zmiana danych w firmie zarejestrowanej na wokalistkę. W Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej 29 marca została wprowadzona aktualizacja, gdzie nazwisko Roksana Węgiel zostało zmienione na Roksana Węgiel-Mglej.

Kolejnym argumentem świadczącym o tym, że młoda wokalistka zmieniła stan cywilny, jest fakt, że podczas ostatniego odcinka “Tańca z Gwiazdami” na jej dłoni można było dostrzec nie tylko pierścionek zaręczynowy, ale również obrączkę.

ZOBACZ TAKŻE: Roksana Węgiel i Kevin Mglej są już po ślubie? Podjęli decyzję ws. majątku

Tata Roksany Węgiel zabrał głos w sprawie jej domniemanego ślubu

Roksana Węgiel kilkukrotnie podkreślała, że zależy jej na ślubie z dala od fotoreporterów i mediów, podczas którego uczucie łączące ją z ukochanym mogłaby celebrować w gronie najbliższych osób. Dlatego też zawzięcie nie zdradzała szczegółów dotyczących tego szczególnego dla niej dnia. 

A jak na wieści o domniemanym ślubie zareagowali rodzice artystki? Tata Roksany Węgiel w rozmowie z serwisem Party dość krótko odniósł się do tych doniesień. Nie ma jednak pewności, czy mężczyzna faktycznie był zaskoczony tą nowiną, czy też nie chciał zdradzić tajemnicy swojej znanej córki.

Nic mi na ten temat nie wiadomo - powiedział mężczyzna.