Rozrywka.Goniec.pl > Gwiazdy > 19-letnia Roksana Węgiel wzięła ślub? Widok jej dłoni rozpalił widzów "TzG"
Bartłomiej  Binaś
Bartłomiej Binaś 08.04.2024 21:27

19-letnia Roksana Węgiel wzięła ślub? Widok jej dłoni rozpalił widzów "TzG"

Roksana Węgiel
fot. KAPiF

Wygląda na to, że uczucie Roksany Węgiel i Kevina Mgleja wciąż rozkwita, a teraz doczekało się nawet formalizacji. Młoda gwiazda przyjęła bowiem w oficjalnych danych swojej firmy nazwisko ukochanego. Jakby tego było mało, w jednym z ostatnich odcinków "Tańca z Gwiazdami" Roxie pozowała na ściance z połyskującą na palcu obrączką, czym przyciągnęła uwagę paparazzi.

Roksana Węgiel i Kevin Mglej wzięli ślub?

Media rozpisują się o plotkach na temat Roksany Węgiel i Kevina Mgleja. Wszystko przez fakt, iż na stronie Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej (CEIDG) pojawiła się zmiana, z której wynika, iż młoda gwiazda jeszcze przed świętami przyjęła nazwisko ukochanego. Od tej pory w rejestrze dumnie widnieje, iż właścicielką firmy jest Roksana Węgiel-Mglej. Para nie potwierdza jak na razie żadnych informacji i stara się trzymać swoje życie prywatne z dala od medialnych plotek.

Nie chcę zdradzać nic na temat ślubu i tego pięknego dnia. Samo to, że powiedzieliśmy z Kevinem, że bierzemy ten ślub, to jest moim zdaniem bardzo dużo. Resztę szczegółów chcę zachować dla siebie - mówiła swego czasu Roxie w rozmowie z Pudelkiem.

Taką emeryturę ma Jolanta Kwaśniewska. Kwota może zdziwić

Roksana Węgiel o przygotowaniach do ślubu

Roksana Węgiel zdecydowała się jednak uchylić rąbka tajemnicy w kontekście miejsca, w jakim odbędzie się jej ślub. Zdradziła, że nie obawia się tego, iż wyjątkową ceremonię zakłóci obecność paparazzi.

Raczej w miejscu, w którym organizujemy ślub, nie będzie takiej opcji, aczkolwiek zawsze jest jakieś ryzyko, bo wiadomo, zaprasza się ludzi, ktoś może sypnąć. No cóż, mam nadzieję, że nie będzie takiej akcji - przyznała Roxie.

ZOBACZ: Zmiany w życiu Roksany Węgiel. Rodzice “musieli się pogodzić”

Roksana Węgiel podkreślała także w wielu wywiadach, że ślub jest dla niej bardzo wyjątkowym przeżyciem, które chciałaby spędzić w gronie najbliższych. 

Chcemy to po prostu świętować w małym gronie i mieć na zawsze ceremonię w swoich sercach. Zależy nam po prostu na pięknych wspomnieniach - mówiła w rozmowie z Faktem.

Roksana Węgiel pokazała obrączkę

O tym, że Roksana Węgiel i Kevin Mglej wzięli ślub może świadczyć fakt, że na dłoni młodej gwiazdy poza zaręczynowym pierścionkiem pojawiła się także imponująca obrączka. Roxie zaprezentowała ją w niedzielę 7 kwietnia podczas "Tańca z gwiazdami". 19-letnia wokalistka dumnie pozowała na ściance.

roxie2.png
fot. AKPA

ZOBACZ: Mama Roksany Węgiel startowała w wyborach. Gorzej już nie mogło być

Wcześniej Roksana Węgiel pojawiała się w przestrzeni publicznej bez obrączki, za to z pierścionkiem zaręczynowym.

roxie1.png
fot. KAPiF