Rozrywka.Goniec.pl > Gwiazdy > 19-letnia Roksana Węgiel bierze ślub. Pojawiła się informacja o dacie
Elżbieta Włodarska
Elżbieta Włodarska 07.04.2024 23:01

19-letnia Roksana Węgiel bierze ślub. Pojawiła się informacja o dacie

Roksana Węgiel
fot. KAPIF

Roksana Węgiel już niedługo ma poślubić narzeczonego Kevina Mgleja. Choć zakochani trzymają datę wydarzenia w tajemnicy, w mediach nie brakuje doniesień na temat uroczystości. Prawdopodobnie 19-latka stanie na ślubnym kobiercu już niedługo.

Roksana Węgiel planuje ślub

Roksana Węgiel muzyczną karierę rozpoczynała jako dziecko. Dziś wokalistka jest już jednak młodą kobietą i coraz śmielej planuje przyszłość. Rok temu związała się z Kevinem Mglejem, a niedługo później na jej palcu pojawił się pierścionek.

Od tamtej pory temat ślubu Roksany Węgiel i jej narzeczonego to jeden z najgłośniejszych tematów. Zakochani niechętnie jednak zdradzają szczegóły uroczystości. Do tej pory nie wyjawili, kiedy powiedzą sobie sakramentalne "tak".

Chcemy to zrobić tylko dla siebie. Jak bierzesz ślub, to jest wasze wspólne święto, więc tylko na tym mi zależy, żebyśmy razem po prostu mogli to celebrować. Oczywiście zależy mi też na najbliższych osobach. Chcemy to po prostu świętować w małym gronie i mieć na zawsze ceremonię w swoich sercach. Zależy nam po prostu na pięknych wspomnieniach - powiedziała Roksana Węgiel w rozmowie z Faktem.

Poznajecie tego chłopca? Dziś jego przeboje śpiewa niemal cała Polska

Roksana Węgiel i Kevin Mglej chętnie opowiadają o uczuciu, które ich połączyło

Choć Roksana Węgiel i Kevin Mglej niewiele mówią na temat ślubu, chętnie rozpływają się na temat uczucia, które ich połączyło. Podczas rozmowy ze Światem Gwiazd narzeczony wokalistki zdradził, że miłość spadła na nich niczym grom z jasnego nieba. Przy okazji nie szczędził swojej ukochanej ciepłych słów.

To była taka miłość od pierwszego wejrzenia, kiedy spotkaliśmy się w studiu. Żadne z nas tego nie planowało, po prostu zaiskrzyło. Roksana okazała się niesamowicie ciepłą, wrażliwą, empatyczną, dojrzałą osobą i tak rozpłynąłem się - wyjawił mężczyzna.

ZOBACZ TAKŻE: Michał Szpak pokazał zdjęcie ze znanym muzykiem. "Nic nas nie rozłączy"

Kiedy odbędzie się ślub Roksany Węgiel i Kevina Mgleja?

Roksana Węgiel i Kevin Mglej nie ukrywają, że przygotowania do ich ślubu trwają. Serwis Party dotarł do informacji, z których wynika, że ceremonia może odbyć się już za kilka miesięcy — jeszcze w czasie nadchodzących wakacji.

Ślub Roksany i Kevina odbędzie się już w drugiej połowie sierpnia. Jeśli Roxie dojdzie do finału “Tańca z Gwiazdami”, to i tak będzie miała sporo czasu na przygotowania. Goście dostali już tzw. save the date, reszta jest jednak trzymana w wielkiej tajemnicy - informuje portal.