Rozrywka.Goniec.pl > Gwiazdy > Poznajecie tego chłopca? Dziś jego przeboje śpiewa niemal cała Polska
Elżbieta Włodarska
Elżbieta Włodarska 07.04.2024 20:48

Poznajecie tego chłopca? Dziś jego przeboje śpiewa niemal cała Polska

Ralph Kaminski
fot. Facebook/Ralph Kaminski

Poznajecie chłopca, który lata temu zapozował do zdjęcia? Obecnie jest jednym z najbardziej rozpoznawalnych piosenkarzy w Polsce. Wskazówką może być jego fryzura. Do dziś nosi długą grzywkę.

 

Kim jest chłopiec ze zdjęcia?

Na powyższym zdjęciu widzimy kilkuletniego chłopca o uroczym uśmiechu i zawadiackim spojrzeniu. Obecnie jest już dorosłym mężczyzną, który swoją pasję odnalazł w muzyce. To jedna z najbarwniejszych i ekscentrycznych postaci rodzimego show-biznesu. Zaskakujące są nie tylko jego stylizacje, ale również twórczość. Piosenkarz nie boi się założyć sukni ślubnej czy szczekać na scenie.

Księżna Kate i książę William nie chcą zasiąść na tronie? "Przerażająca perspektywa"

Kto znajduje się na powyższym zdjęciu? To gwiazda polskiej muzyki

O tym, że tajemniczy artysta uwielbia łamać konwenanse i szokować, jego fani przekonali się niejednokrotnie. Ostatnio uwagę wszystkich przyciągnęło fantazyjne przebranie, które miał na sobie podczas gali Fryderyków 2024. 

Strój skutecznie ukrył tożsamość noszącego. Nic w tym dziwnego, bowiem ten przebrał się za… psa. Kostium był trzykolorowy, a głowę muzyka zdobiła ogromna maska przypominająca pyszczek czworonoga, spod której dostrzec można było jedynie rozbawione oczy wokalisty.

ZOBACZ TAKŻE: Teresa Lipowska ujawniła, jak wyglądało jej ostatnie spotkanie z Zofią Kucówną. “Od dłuższego czasu się źle czuła”

Kto znajduje się na zdjęciu? To Ralph Kaminski

Czy udało wam się zgadnąć, kto znajduje się na powyższym zdjęciu? Tym uroczym chłopcem — dziś już dorosłym — jest oczywiście Ralph Kaminski, wykonawca takich piosenek jak: “Ale mi smutno”, “Pies” czy “Bal u Rafała”, autor licznych utworów, dziennikarz muzyczny Radia 357, producent muzyczny oraz multiinstrumentalista.