Rozrywka.Goniec.pl > Ralph Kaminski

Ralph Kaminski

Luna, Ralph Kamiński
07.05.2024 12:30 Wydało się, co łączy Lunę i Ralpha Kamińskiego. Plotki były prawdą

Luna już wkrótce zaprezentuje się przed całą Europą podczas Eurowizji 2024. Na jaw wyszło, że wokalistka ma wspólną przeszłość z kolegą z branży - Ralphem Kamińskim. To, co ich łączy może zaskoczyć wielu fanów!

Ralph Kaminski
09.04.2024 18:38 Ralph Kaminski już tak nie wygląda. Nowa fryzura zaskoczyła fanów

Ralph Kaminski, którego znakiem rozpoznawczym była dotychczas charakterystyczna grzywka, ostatnio zaskoczył fanów nową fryzurą. Piosenkarz zdecydował się na ostre cięcie.

Ralph Kaminski
07.04.2024 20:48 Poznajecie tego chłopca? Dziś jego przeboje śpiewa niemal cała Polska

Poznajecie chłopca, który lata temu zapozował do zdjęcia? Obecnie jest jednym z najbardziej rozpoznawalnych piosenkarzy w Polsce. Wskazówką może być jego fryzura. Do dziś nosi długą grzywkę. 

Ralph Kaminski
22.03.2024 21:44 Fryderyki 2024. Tak pokazał się Ralph Kaminski. Co za zmiana!

W piątek 22 marca rozpoczęła się gala Fryderyki 2024, które przyciągnęły pokaźną ilość artystów. Wśród gwiazd, które tego wieczora stanęły na scenie, znalazł się m.in. Ralph Kamiński, który słynie z ciekawego głosu i oryginalnych stylizacji. Tym razem również nie zawiódł swoich fanów. W czym zaprezentował się muzyk?

Kim jest chłopiec ze zdjęcia?
07.02.2024 18:29 Kim jest chłopiec ze zdjęcia? Polacy uwielbiają jego głos

Ten młody artysta od kilku lat pozostaje w gronie najpopularniejszych gwiazd branży muzycznej. W bardzo krótkim czasie zdobył sympatię wielu słuchaczy, którzy tylko czekają na następne albumy. Piosenkarz wylansował się również dzięki swoim nietypowym i unikatowym wyglądem i wizerunkiem scenicznym. O kim mowa i jak bardzo artysta zmienił się od czasów dzieciństwa?

Ralph Kaminski
01.02.2024 13:11 Poznajesz, kto jest na zdjęciu? Dziś zna go cała Polska, a fani tłumnie śpiewają jego wielkie hity

Dziś wierni fani z dumą śpiewają jego hity. Wiadomo zatem, że tajemniczy chłopak ze zdjęcia jest piosenkarzem. Jak brzmi jego nazwisko? Karty odkrywamy powoli, jednak każda podpowiedź to okazja dowiedzenia się o nim czegoś więcej. O tych faktach z pewnością nie wiedzieliście.

Ralph Kamiński
22.01.2024 16:31 Wiekopomna chwila w życiu Ralpha Kamińskiego! Po prawie 5 latach dokonało się coś spektakularnego

Ralph Kaminski podzielił się dobrą nowiną na swój temat z fanami. Powód, dla którego bezceremonialnie się radował, okazał się sporym zaskoczeniem również dla niego samego. Internauci zareagowali błyskawicznie.

Ralph Kaminski z mamą
16.01.2024 09:01 Ralph Kaminski pokazał swoją mamę. To światowej sławy artystka? Kobieta wygląda jak klon legendarnej gwiazdy!

Twórca "Balu u Rafała" opublikował w mediach społecznościowych wpis, w którym poinformował, że na koncertach, które da w lutym, będzie towarzyszyła mu mama. Wokalista przedstawił swoją rodzicielkę, a w komentarzach zawrzało. Internauci nie mieli wątpliwości, że już wcześniej widzieli podobną postać.

Ralph Kaminski
13.01.2024 19:32 Ralph Kaminski i Jarosław Kaczyński. Internet nie wytrzymał po tym zdjęciu. "Żebyś się nie zatruł"

Jeśli fani Ralpha Kaminskiego do tej pory byli przekonani, że jego duet z Jarosławem Kaczyński nie jest możliwy, popełnili srogi błąd. Niestety nie jest to połączenie stricte muzyczne, jednak - o czym świadczą reakcje internautów - równie zaskakujące. Do chóru zdziwionych dołączyła nawet Barbara Kurdej-Szatan.

Ralph Kaminski
05.12.2023 13:59 Smutna wiadomość, Ralph Kaminski jest w żałobie. Zmarła ważna dla niego kobieta

Ralph Kaminski jest bardzo aktywny w sieci i choć zazwyczaj jego wpisy wzbudzają u internautów uczucie radości, tym razem było inaczej. Muzyk podzielił się ze swoimi obserwatorami smutną informacją. Zdradził, że zmarła bliska mu osoba, której zawdzięcza bardzo wiele.

Ralph Kamiński
12.11.2023 17:47 Ralph Kamiński tym razem przesadził ze stylizacją? Gdy rozchylił futro wszyscy zamarli, a to dopiero początek

Ralph Kamiński jest nie tylko jednym z najpopularniejszych wokalistów w kraju, ale też budzącym spore kontrowersje artystą. Te wynikają nie tyle z jego twórczości, co wizerunku i sposobu bycia. Piosenkarz nie raz już szokował swoim strojem. Zrobił to ponownie.

Raph Kaminski
10.11.2023 07:38 Fani zamartwiają się o Ralpha Kaminskiego. Nagle pojawił się dziwny objaw

Ralph Kaminski grono swoich fanów regularnie powiększa, a za ilością idzie również jakość. Gdy w mediach społecznościowych pojawił się wpis gwiazdora sugerujący, że ma pewien problem, ich reakcja była natychmiastowa. Co doradzili swojemu idolowi?

Ralph Kaminski
31.10.2023 14:50 Ralph Kaminski pochwalił się kostiumami na Halloween. Internauci porównali go do... Dody

Ralph Kaminski słynie z dość kontrowersyjnych stylizacji i skłonności do przebierania się. Nikogo nie powinien zdziwić fakt, że artysta lubi zakładać wymyślne stroje również z okazji Halloween. Tym razem pokazał fanom zdjęcia z ubiegłorocznych imprez, chwaląc się odważnymi kostiumami. Jedno z nich szczególnie zaskakuje i może budzić pewne kontrowersje.

Ralph Kaminski
15.10.2023 07:56 Ralph Kamiński JUŻ oddał głos. Zdjęcie przy urnie obiega media, z trudem go rozpoznaliśmy

W Polsce trwa cisza wyborcza, jednak są Polacy, którzy oddali już głos w wyborach. Od wielu godzin można głosować we wschodnich Stanach Zjednoczonych. To właśnie tam swój głos oddał Ralph Kaminski. 

Ralph Kaminski pokazał się bez peruki. Tak naprawdę wyglądają jego włosy, fani mogą być zaskoczeni
08.10.2023 12:18 Ralph Kaminski pokazał się bez peruki. Tak naprawdę wyglądają jego włosy, fani mogą być zaskoczeni

Ralph Kaminski jest artystą charakterystycznym, a jego sceniczny wizerunek zawdzięcza przede wszystkim wyjątkowej fryzurze. Okazuje się jednak, że to… peruka. Jak Ralph Kaminski wygląda bez niej?

Niesłychane, kim jest mama Ralpha Kaminskiego. Właśnie ją pokazał, mocny makijaż zaskoczył fanów
07.10.2023 22:15 Niesłychane, kim jest mama Ralpha Kaminskiego. Właśnie ją pokazał, mocny makijaż zaskoczył fanów

Ralph Kaminski jest dumny ze swoich więzów krwi, a szczególnie dobre relacje ma z ukochaną mamą. Nie mógł zatem odmówić sobie okazji, by podzielić się z fanami wyjątkowymi zdjęciami swojej rodzicielki. Wielu z internautów nie kryło zaskoczenia. Jaką stylizacją zaskoczyła mama Ralpha Kaminskiego?

Ralph Kaminski
06.10.2023 20:10 To koniec, Ralph Kaminski ogłosił komunikat. "Do zobaczenia" nie zobaczymy już artysty na scenie w tym roku w takim repertuarze

Ralph Kaminski od lat wielbi się w zaskakiwaniu swojej widowni, w czym pomagają mu kontrowersyjne kreacje i kompozycje. Utwór o szczekającym psie, czy występ w sukni ślubnej sprawiły, że o młodym artyście usłyszeli nawet ludzie, którym nie po drodze z jego twórczością. Teraz popularny muzyk ponownie zaskoczył, publikując w mediach społecznościowych post pożegnalny.

Ralph Kaminski i Anna Dymna
27.09.2023 21:00 Trudno uwierzyć, co łączy Ralpha Kaminskiego i Annę Dymną. Właśnie się wydało

Ralph Kaminski i Anna Dymna wydają się być osobami pochodzącymi z dwóch zupełnie różnych światów. Kontrowersyjny artysta stanowi wyraźny kontrast dla dostojnej i szacownej aktorki, która niedawno świętowała 72. urodziny. Ku uciesze fanów, okazało się jednak, że tę parę więcej łączy, niż dzieli. Znamy szczegóły.

Ralph Kaminski
24.09.2023 16:09 Dziś zna go praktycznie cała Polska. Poznajesz, kto jest na zdjęciu?

Jesteś w stanie rozpoznać osobę znajdującą się na powyższym zdjęciu? Jest na niej młody polski artysta, który wylansował wiele utworów, a swoim ubiorem i nietuzinkowym charakterem wzbudza ogromną sensację wśród publiki. Domyślasz się już, o kim jest mowa?

Ralph Kaminski
11.09.2023 11:09 Ralph Kaminski pokazał zdjęcie z młodości. Zareagowała znana aktorka

Ralph Kaminski opublikował w mediach społecznościowych swoje archiwalne zdjęcie. Na fotografii widzimy młodego chłopca w swetrze i z trądzikiem na twarzy. Na kadr zareagowała Joanna Opozda.

Jarosław Jakimowicz, Ralph Kaminski
31.08.2023 15:29 Jarosław Jakimowicz skrytykował Ralpha Kaminskiego. Nie przebierał w słowach

Jarosław Jakimowicz jakiś czas temu stracił posadę w TVP. Ostatnio znowu uderzył w Ralpha Kaminskiego i tym razem również nie przebierał w słowach. Skrytykował jego fanów a także wspomniał o innym znanym wokaliście i porównał go do Kaminskiego.

Ralph Kaminski, Michał Szpak
27.08.2023 20:09 Niewiarygodne, co łączy Michała Szpaka i Ralpha Kaminskiego. Jest też ktoś trzeci

Michał Szpak i Ralph Kaminski są jednymi z najbardziej charakternych polskich wokalistów. Wyróżnia ich przede wszystkim oryginalny styl bycia. Niewielu fanów wiedziało, że piosenkarzy łączy szczególna więź. Ważną rolę gra także znana artystka.

Ralph Kaminski
24.08.2023 19:16 Widzowie nie wierzyli, co Ralph Kamiński zrobił na scenie w Sopocie. Jest afera

Ralph Kamiński był jedną z najbardziej wyczekiwanych gwiazd trzeciego dnia Top of the Top Sopot Festival w Sopocie 2023. Jego interpretacja przeboju Ireny Santor “Już nie ma dzikich plaż” nie każdemu jednak przypadła do gustu. Fani nie zostawili na nim suchej nitki.

Ralph Kaminski
24.08.2023 11:05 Top Of The Top Sopot Festival. Ralph Kaminski wystosował apel dotyczący polityki

Podczas trzeciego dnia Top Of The Top Sopot Festival jedną z gwiazd, która stanęła na scenie Opery Leśnej, był Ralph Kaminski. Postanowił tę okazję wykorzystać, by zwrócić się oficjalnie do publiki z ważnym apelem. Artysta mówił o polityce.

Ralph Kaminski
24.08.2023 00:02 Hipnotyzujący występ Ralpha Kaminskiego na Top of the Top Sopot Festival

Trzeciego dnia festiwalu w Sopocie wystąpił Ralph Kaminski. Nie od dziś wiadomo, że wokalista słynie nie tylko z energetyzującej tłumy muzyki, lecz również z charyzmatycznej osobowości, którą często wyraża przez swojej stroje. Tym razem było trochę inaczej. Artysta postawił na skromną stylizację. Również wykonane przez niego utwory były bardzo stonowane i kameralne.

Ralph Kaminski
07.07.2023 11:47 Ralph Kaminski poinformował o brutalnym ataku policjantów. Doszło do szarpaniny i duszenia

Ralph Kaminski opublikował w mediach społecznościowych wpis, w którym opisał dramatyczną sytuację, do której doszło w biały dzień. W relacji popularnego artysty mogliśmy przeczytać opis zajścia z udziałem policji, które wręcz mrozi krew w żyłach. Artysta prosi o nagłaśnianie sprawy. Co takiego się wydarzyło?

Ralph Kaminski klapki
04.07.2023 19:40 Ralph Kaminski sprzedaje ekskluzywne KLAPKI ze swoim wizerunkiem. Je na nich kebaba. Ile kosztują?

Marka Kubota w ostatnim czasie przeszła spektakularny rebranding i dzięki odpowiedniemu marketingowi z synonimu obciachu zamieniła się w kultową i modną markę, którą wiele osób pożąda. Dość powiedzieć, że do współpracy udało jej się namówić Ralpha Kaminskiego... który specjalnie z tej okazji przygotował model klapek sygnowany swoją twarzą, a właściwie to twarzami.

Ralph Kaminski
02.07.2023 09:06 Ralph Kaminski otworzył się na temat religii. Jest wierzący?

Ralph Kaminski udzielił ostatnio wywiadu, w którym poruszono temat religii. Piosenkarz otworzył się w kwestii wiary i wyznał wprost, w co wierzy. Jakie ma zdanie o sytuacji Kościoła w Polsce?

  • 1
  • 2