Rozrywka.Goniec.pl > Gwiazdy > Dziś zna go praktycznie cała Polska. Poznajesz, kto jest na zdjęciu?
Elżbieta Włodarska
Elżbieta Włodarska 24.09.2023 16:09

Dziś zna go praktycznie cała Polska. Poznajesz, kto jest na zdjęciu?

Ralph Kaminski
Instagram @ralphkaminski

Jesteś w stanie rozpoznać osobę znajdującą się na powyższym zdjęciu? Jest na niej młody polski artysta, który wylansował wiele utworów, a swoim ubiorem i nietuzinkowym charakterem wzbudza ogromną sensację wśród publiki. Domyślasz się już, o kim jest mowa?

Jaki znany artysta znajduje się na zdjęciu?

Na zdjęciu, które zostało wyżej zamieszczone, widzimy polskiego artystę reprezentującego młode pokolenie. Wykonane było ono przed kilkoma laty i możemy zobaczyć, że gwiazdor wówczas wyglądał bardzo modnie, a zarazem oryginalnie - miał powszechnie lubianą wówczas fryzurę, a do niej dobrany sweterek przepełniony kolorowymi wzorami, a także białą koszulkę z napisem i nadrukiem serduszka.

Prognoza pogody na Wszystkich Świętych. Synoptycy zdradzili, czego możemy się spodziewać

Jak nazywa się młody artysta pozujący na zdjęciu?

Młody artysta widoczny na zdjęciu, często szokuje swoich fanów niecodziennymi stylizacjami. Mieli okazję zobaczyć swojego idola w nietuzinkowych garniturach, osobliwych koszulach, do których chętnie zakładał wzorzyste krawaty, a nawet w… sukni ślubnej. 

Tajemnicza gwiazda ze zdjęcia chętnie opowiada o swoim kuzynie, Michale Szpaku, który również jest nie tylko utalentowanym artystą, ale także słynie z niebanalnego stylu. Okazuje się, że obydwaj muzycy pochodzą z tego samego miasta. Czy już udało Ci się domyśleć, kto znajduje się na zdjęciu?

Kto znajduje się na zdjęciu?

Jeśli udało Ci się odgadnąć, że na zdjęciu znajduje się Ralph Kaminski, to śmiało możemy Ci pogratulować bystrego oka. Mało komu udaje się go rozpoznać na fotografii z czasów, gdy był nastolatkiem. Artysta w ciągu ostatnich lat zdecydowanie się zmienił - wydoroślał i zmężniał. Dodatkowo zapuścił włosy, mimo wszystko wciąż jest wierny swojemu stylowi, który zdecydowanie nie należy do standardowych.