Rozrywka.Goniec.pl > Zenek Martyniuk

Zenek Martyniuk

Gabriel Seweryn Zenek Martyniuk
29.11.2023 20:41 Gabriel Seweryn przyjaźnił się z "królem disco-polo"? Ta znajomość miała fatalny finał. Ucierpiała rodzina piosenkarza

Gabriel Seweryn cieszył się uznaniem wśród wielu kolegów i koleżanek z show-biznesu. Do grona wielbicieli należała także rodzina króla disco polo, jednak ta znajomość żadnej ze stron nie wyszła na dobre. Powód mógł być tylko jeden. 

Danuta Martyniuk
27.11.2023 18:23 Niebywała przemiana Danuty Martyniuk. Mało kto wie, jak wyglądała w wieku 30 lat. Zagrała w teledysku

Danuta Martyniuk przez lata wiernie trwała u boku swojego męża, Zenona Martyniuka, trzymając się nieco na uboczu i z dala od blasku fleszy. Obecnie ukochana króla disco polo jest bardzo rozpoznawalna. A jak wyglądała przed laty? Okazuje się, że przeszła dużą metamorfozę, a jej styl co pewien czas ulegał zmianie.

Zenek Martyniuk Daniel Martyniuk
12.11.2023 11:45 Skąd Daniel Martyniuk ma pieniądze na wystawne życie? Wyszło na jaw, jak "zarabia". Co na to jego żona?

Daniel Martyniuk prowadził życie hulaszcze, jednak już jakiś czas temu poniósł konsekwencje swoich nieodpowiedzialnych czynów. Aktualnie nieco się uspokoił, jednak dalej zachował luksusowy poziom, do którego zdążył się przyzwyczaić. Syn króla disco polo wyznał, skąd ma na to fundusze.

Daniel Martyniuk
28.10.2023 16:01 Nie minął jeszcze tydzień od ślubu Daniela Martyniuka, a tu takie przykre doniesienia. Bardzo to smutne

Daniel Martyniuk zaskoczył opinię publiczną, chwaląc się kadrami ze ślubu z Faustyną w mediach społecznościowych. Niestety, tuż po egzotycznej ceremonii na wyspie Bali nie mogli liczyć na pełne wsparcie fanów. Wirtualna społeczność nie podzieliła ich entuzjazmu, a krytyka skupiła się na jednej istotnej kwestii. Co zarzucono zakochanym? 

Tak mieszka Zenek Martyniuk
24.10.2023 11:59 Wpadli z kamerami do domu Zenka Martyniuka. Tak mieszka gwiazdor disco polo, z wrażenia kręci się w głowie

Zenek Martyniuk to zdecydowanie król disco polo. Dzięki swojemu talentowi, charakterystycznemu głosowi i ciężkiej pracy, udało mu się zbudować swój idealny dom, który jest jego ostoją i miejscem, gdzie może się wyciszyć po miesiącach szalonych koncertów. A jak jego willa wygląda w środku? Już Wam pokazujemy.

Daniel Martyniuk ożenił się
23.10.2023 10:41 Syn Zenka Martyniuka wziął ślub! Są zdjęcia. Matka w szoku, nie została zaproszona: "Ja nic nie wiem"

Daniel Martyniuk zasłynął w mediach nie tylko jako syn lidera zespołu Akcent, ale przede wszystkim ze swojego hulaszczego trybu życia i problemów z prawem. Przed kilkoma laty mężczyzna ożenił się, jednak ten związek szybko zakończył się rozwodem. Okazało się teraz, że syn króla disco polo ponownie wziął ślub. Sceneria związana z tą uroczystością była niebanalna i robiła wrażenie. Co ciekawe, Danuta Martyniuk wyjawiła, że nic nie wiedziała o ponownym ożenku syna. Poznajcie szczegóły.

Zenek Martyniuk z żoną
21.10.2023 17:13 Przykre, co spotkało Zenka Martyniuka i jego żonę. Mówią o alertach bombowych, policji i wojsku

Zenek Martyniuk razem z ukochaną Danutą mieli chrapkę na mnogość romantycznych uniesień, jednak zamiast przyjemnych chwil czekało nich srogie rozczarowanie. Ambitne plany króla disco polo legły w gruzach i małżonkowie mocno się wystraszyli. Gdzie spotkał ich aż taki pech? Ta relacja mrozi krew w żyłach.

Zenek Martyniuk
13.10.2023 09:21 Zenek Martyniuk nie chce grać koncertów charytatywnych? Gwiazdor zabrał głos

Zenem Martyniuk wraz z zespołem Akcent należy do niekwestionowanych legend disco-polo. Wraz z popularnością i bliską współpracą z Telewizją Polską idą w parze ogromne pieniądze i nie da się ukryć, że muzyk nie może narzekać na zarobki. Okazuje się jednak, że apetyt rośnie w miarę jedzenia i muzyk nie chętnie rezygnuje z ogromnych gaż.

Zenek Martyniuk
08.10.2023 14:09 Zenek Martyniuk nie wiedział, w co się pakuje? Wyciął niezły numer, TVP mu tego nie zapomni

Zenek Martyniuk od lat współpracuje z TVP i jest jedną z czołowych twarzy telewizji publicznej. Uwielbiają go posłowie PiS, nie wspominając o byłym prezesie Telewizji Polskiej, Jacku Kurskim. Teraz jednak Zenek Martyniuk wyciął niezły numer i zgodził się wystąpić na koncercie zorganizowanym przez kandydata na posła. Co najciekawsze, nie jest to członek partii rządzącej! 

Danuta Martyniuk nie chce już zajmować się tylko domem. Najpierw metamorfoza, a teraz TAKIE słowa?!
06.10.2023 14:42 Danuta Martyniuk nie chce już zajmować się tylko domem. Najpierw metamorfoza, a teraz TAKIE słowa?!

Danuta Martyniuk znana jest nie tylko ze swojej pasji do mody, ale także - przede wszystkim - jako żona "króla disco polo". Okazuje się jednak, że miana ikony mody i ukochanej muzy  Zenka Martyniuka to nie koniec jej aspiracji. Najsłynniejsza mieszkanka Grabówki pod Białymstokiem podzieliła się nowym pomysłem, który jasno wskazuje, że w domu będzie jej coraz mniej. Co planuje Danuta Martyniuk?

Danuta i Zenon Martyniukowie
01.10.2023 14:32 Wspaniałe wieści z domu Zenka Martyniuka. Poruszenie na całą Polskę

W ostatnim czasie głośno było o Zenonie Martyniuku i jego najbliższych, niestety były to dość kontrowersyjne informacje. Dotyczyły one w dużej mierze syna muzyka, Daniela. Tym razem są to jednak niezwykle radosne wieści, a w stronę wokalisty i jego żony spływają szczere gratulacje

Zenon Martyniuk
20.09.2023 09:21 Zenon Martyniuk został niesłusznie ukarany? "Jest mu bardzo przykro"

Syn Zenona Martyniuka w 2021 roku usłyszał wyrok podtrzymujący sześcioletni zakaz prowadzenia pojazdów. Wówczas obraził sędzię, a Zenek został wezwany na świadka. Nie stawił się dwukrotnie na rozprawach i została nałożona na niego grzywna. Teraz okazuje się, że króla disco polo niesłusznie ukarano.

Zenon M.
14.09.2023 20:35 Zenon M. został ukarany przez sąd. Król disco polo złamał prawo

Sąd Rejonowy w Zambrowie ukarał dziś gwiazdora disco-polo Zenona M. Chodzi o głośny proces jego syna Daniela M. w sprawie znieważenia sędzi z Białegostoku. Co grozi muzykowi?

Zenek Martyniuk
19.08.2023 12:48 Zenek Martyniuk już tak nie wygląda. Metamorfozy może mu pozazdrościć nawet żona

Zenek Martyniuk w ostatnim czasie zrzucił sporo na wadze i dziś może się pochwalić szczupłą sylwetką. Gwiazdor disco polo zachwycił wszystkich swoją przemianą podczas festiwalu w Mrągowie. Dorównał żonie?

Zenon Martyniuk
12.08.2023 10:55 Zenek Martyniuk zaprezentował coś nowego. Widzowie go zmiażdżyli: "Masakra", "Profanacja"

Zenek Martyniuk  wystąpił na Festiwalu Weselnych Przebojów w Mrągowie, gdzie oprócz swoich najpopularniejszych utworów, zaskoczył publiczność czymś zupełnie nowym. Niestety, nie wszystkim się spodobał Zenek w takim wydaniu.

Zenek Martyniuk
23.07.2023 08:38 Syn Zenka Martyniuka ponownie stanie przed sądem. Kłopoty w domu króla disco polo

Daniel Martyniuk znów ma kłopoty. Kiedy wydawało się, że syn Zenka Martyniuka ustatkował się na dobre, ten niespodziewanie ponownie dał o sobie znać. Gwiazdor będzie musiał stawić się w sądzie.

Zenek Martyniuk z synem
21.07.2023 15:20 Zenek Martyniuk musi stawić się w sądzie, wszystko przez syna. Nerwowe chwile w domu gwiazdora disco polo

Zenek Martyniuk ma karierę usłaną różami i wysokimi honorariami, jest też szczęśliwym małżonkiem. Te sukcesy skutecznie równoważą mu problemy wychowawcze z… 33-letnim Danielem Martyniukiem. Przez kolejne nieodpowiedzialne zachowanie syna Zenek Martyniuk trafi przed oblicze sądu. Co tym razem przeskrobał Daniel Martyniuk?

Zenek Martyniuk i Krzysztof Kasowski
06.07.2023 15:00 K.A.S.A. bezceremonialnie o jajecznym ataku na Zenka Martyniuka. "Dziwne, że dopiero teraz"

Zenem Martyniuk wraz z zespołem Akcent niedawno był gwiazdą podczas dni Włodawy. Na prestiżowym wydarzeniu król disco-polo padł ofiarą małego skandalu, gdy jeden z antyfanów zgromadzonych pod sceną cisnął w niego jajkami. Nabiał rozbił się na artyście, a ten niepocieszony oczekiwał wyciągnięcia konsekwencji.

Zenon Martyniuk
05.07.2023 22:35 Zenon Martyniuk został obrzucony jajkami. Zabrał głos na temat kary dla sprawcy

Ostatni koncert Zenona Martyniuka zdecydowanie zapadł w pamięć jego widzom. Nie za sprawą muzyki, a incydentu, który miał miejsce na Dniach Włodawy. Artysta podczas występu został obrzucony jajkami. Mężczyzna odpowiedzialny za ten czyn jest już ukarany. Wiadomo także, jak zareagował sam piosenkarz.

Zenek Martyniuk
05.07.2023 11:47 Rzucał jajkami w Zenka Martyniuka. Powód może zaskoczyć, sprawą zajmie się sąd

Podczas koncertu we Włodawie Zenek Martyniuk został zaatakowany. Mężczyzna, który dopuścił się napaści i obrzucił gwiazdora jajkami został zatrzymany i ukarany. Podczas przesłuchania chuligan wyznał powód swojego zachowania – tego nikt się nie spodziewał. Jakie argumenty przedstawił?  

Daniel M.
04.07.2023 10:14 Syn Zenka Martyniuka znów w sądzie. Tym razem może skończyć nawet w więzieniu

Po kilku miesiącach opóźnienia, w końcu, 29 czerwca, ruszył proces Daniela M. Syn Zenka Martyniuka stanął przed sądem za znieważenie sędzi Sądu Okręgowego w Białymstoku. Jaki ciąg dalszy ma sprawa i co z tego wszystkiego wyniknie? 

Zenon Martyniuk
03.07.2023 13:38 Zenon Martyniuk został obrzucony jajkami podczas koncertu. Jest komentarz

Zenon Martyniuk zapewne nie tak wyobrażał sobie koncert, który dawał w sobotę we Włodawie. Miała być dobra zabawa przy muzyce disco polo, a były… jajka na scenie. Wokalista nie krył swojego żalu po incydencie, który się wydarzył.

Daniel M.
29.06.2023 12:24 Poważne zarzuty pod adresem syna gwiazdora disco polo. Danielowi M. grozi do roku więzienia

Jak donosi portal "Fakt.pl", w czwartek 29 czerwca w Zambrowie ruszyła kolejna próba rozpoczęcia procesu Daniela M., który jest oskarżony o zniesławienie i znieważenie sędzi białostockiego sądu okręgowego. Syn gwiazdora disco polo nie przebierał w słowach po ogłoszeniu niekorzystnego dla niego wyroku.

Zenon Martyniuk
29.05.2023 09:00 Zenon Martyniuk wraca na antenę TVP? Szykuje się nowy program. Fani będą zadowoleni

Zenon Martyniuk, czyli uwielbiany przez fanów disco polo gwiazdor, już niebawem może wrócić na antenę Telewizji Polskiej. Nowy prezes stacji ujawnił, że TVP przygotowuje się do premiery nowego programu. Chodzi o cykliczne, rozrywkowe show w klimatach disco polo.

Zenek Martyniuk, Danuta Martyniuk
28.04.2023 17:58 Danuta Martyniuk ujawniła prawdę o emeryturze męża. Zaskakujące słowa

Danuta Martyniuk od lat jest w związku z Zenkiem Martyniukiem i dzięki temu może pozwolić sobie na luksus przebywania w domu, chociaż przez lata ciężko pracowała. Co sądzi o emeryturze swojego męża? Z jej ust padły zaskakujące słowa.

Daniel Martyniuk planuje kolejny ślub
24.04.2023 22:04 Daniel Martyniuk znów uderza w byłą żonę. Syn króla disco-polo zdradził nowe fakty?

Daniel Martyniuk szykuje się do drugiego ślubu i media żywo zainteresowane są tym, jak obecnie wyglądają jego relacje z byłą partnerką, oraz czy jego rodzice zaakceptowali przyszłą synową. Wiele wskazuje na to, że celebryta wciąż żywi urazę do byłej żony.

Danuta Martyniuk i Daniel Martyniuk
17.04.2023 22:48 Danuta Martyniuk w gorzkich słowach podsumowała swojego syna. "To był mój błąd"

Danuta Martyniuk gościła w studiu "Dzień dobry TVN", w którym miała okazję podzielić się, m.in. przemyśleniami na temat błędów życiowych swojego syna. Ukochana Zenka Martyniuka zdradziła, czy popełniła błąd przy wychowaniu Daniela.

Zenek Martyniuk
13.04.2023 09:39 Ile kosztuje koncert gwiazd disco polo? Lider zestawienia może zaskakiwać

Jakie stawki za koncert mają największe gwiazdy disco polo? Do tej pory większość fanów tego gatunku była przekonana, że najwięcej inkasuje śpiewający o pięknych zielonych oczach i obdarzony anielskim głosem performer z Podlasia. Czy Zenek Martyniuk rzeczywiście króluje w tym zestawieniu?  Można się zdziwić.