Rozrywka.Goniec.pl > Gwiazdy > W środku nocy Daniel Martyniuk wydał "oświadczenie". Padły niepokojące słowa o żonie
Laura Młodochowska
Laura Młodochowska 07.07.2024 18:36

W środku nocy Daniel Martyniuk wydał "oświadczenie". Padły niepokojące słowa o żonie

Daniel Martyniuk
Fot. Instagram.com/@danielmartyniuk89

Daniel Martyniuk ponownie zaskoczył swoich obserwatorów. Syn gwiazdy disco polo zamieścił w środku nocy kilka relacji na Instagramie, w których znalazły się słowa o utracie żony. Po ich przeczytaniu nasuwa się pytanie – co dzieje się w domu Martyniuków?

Skandal Daniela Martyniuka

Syn Zenka Martyniuka niejednokrotnie stawał się gwiazdą skandali. Jego zachowanie w mediach jest szeroko omawiane, a wśród komentujących trudno znaleźć jego fanów. Daniel Martyniuk zebrał wiele krytyki m.in. ze względu na swoje kontrowersyjne publikacje na Instagramie. Tym razem wielu fanów z pewnością miało problem ze zrozumieniem, o czym celebryta tak naprawdę piszę.

Janina z "Sanatorium miłości" nie wytrzymała. Zdradziła fałsz całego show

Daniel Martyniuk udostępnił to w nocy

Jednym z pierwszych głośnych skandali z udziałem syna lidera "Akcentu" była seria kontrowersyjnych postów w mediach społecznościowych. Daniel Martyniuk zaczął upubliczniać na Instagramie nieprzyzwoite nagrania i zdjęcia. Celebryta skomentował jeden z filmów, przedstawiających młodą kobietę, słowami: ”tak się łazi w szpilkach”.

W swoich najnowszych publikacjach Daniel Martyniuk odniósł się do życia prywatnego. Wpisy pojawiły się w środku nocy.

ZOBACZ: Olaf Lubaszenko schudł 80 kg. Fani przecierali oczy, zdjęcia obiegły sieć

”Straciłem wiele”. Niepokojący wpis na Instagramie Daniela Martyniuka

Teraz Daniel Martyniuk zamieścił na swoim Instagramie serię niepokojących filmów i zdjęć. Osoby obserwujące jego profil z pewnością mogły być zaniepokojone jednym z filmów, na którym widać imprezę techno oraz trudny do zrozumienia podpis.

Straciłem wiele, żona baba, dziwne dziwadła nie widzę was hańba hańba hańba – napisał około północy.

Czy Daniel Martyniuk napisał o utracie żony? Wiele na to wskazuje, tym bardziej, że para od dłuższego czasu nie publikowała wspólnych zdjęć.