Rozrywka.Goniec.pl > Gwiazdy > Daniel Martyniuk wziął drugi ślub kościelny? Prawda wyszła na jaw
Elżbieta Włodarska
Elżbieta Włodarska 05.04.2024 17:10

Daniel Martyniuk wziął drugi ślub kościelny? Prawda wyszła na jaw

Daniel Martyniuk i Faustyna
fot. Instagram @faustynaaj

W Niedzielę Wielkanocną odbyło się wesele Daniela i Faustyny Martyniuków. Zakochani wzięli ślub w październiku na Bali, jednak nie zamierzali rezygnować z hucznej zabawy pośród gości, dlatego też kilka miesięcy później zorganizowali imprezę w Polsce. Internauci zwrócili uwagę, że na zamieszczonym w sieci nagraniu małżonkowie wychodzili z kościoła, co przyczyniło się do licznych spekulacji związanych z drugim ślubem kościelnym syna “króla disco polo”. Czy faktycznie para powiedziała sobie sakramentalne “tak” w świątyni?

Daniel Martyniuk ponownie ożenił się

Daniel Martyniuk w 2018 roku ożenił się z Eweliną, jednak to małżeństwo, choć owocowało narodzinami dziecka, nie przetrwało próby czasu. Małżonkowie postanowili rozwieść się, co następnie uczynili. Pomimo tego matrymonialnego niepowodzenia syn “króla disco polo” nie zamierzał rezygnować z uczucia, a u jego boku pojawiła się Faustyna, z którą niegdyś miał już spotykać się. 

Zakochani podczas październikowego wyjazdu na Bali wzięli ślub, a po wszystkim pochwalili się w social mediach uroczymi kadrami z ceremonii. Choć w tym momencie nie było z nimi najbliższych, a przynajmniej nie sposób dojrzeć ich na zamieszczonych przez Daniela i Faustynę zdjęciach, nie zapomnieli o nich. Nowożeńcy postanowili zorganizować huczne wesele, podczas którego wraz z zaproszonymi gośćmi celebrowali swoje uczucie.

Wesele w Polsce zostało zaplanowane w moich rodzinnych stronach, Sierpcu. Nie wyobrażamy sobie, aby nie podzielić się szczęściem z rodziną i bliskimi - mówiła Faustyna w rozmowie z Plejadą.

Zaskakujące, co działo się w Wielkanoc u Martyniuków. Nikt się nie spodziewał

Jak wyglądały ślub i wesele Daniela Martyniuka?

A jak przebiegało wesele Daniela i Faustyny Martyniuków? ShowNews przekazał, że do uroczystości doszło 31 marca - w Niedzielę Wielkanocną. Zakochani swoje uczucie celebrować mieli pośród 200. zaproszonych gości. Według informatora serwisu zadbano o wiele szczegółów, które sprawiły, że to wydarzenie na długo zapadnie w pamięć osobom biorącym w nim udział. Były stoły wręcz uginające się od apetycznych potraw, pojawiła się także fotobudka czy słodki stół z fontanną czekolady. Zadbano również o najmłodszych gości, dla których zatrudniono animatora. Zabawa miała trwać do rana.

Na Instagramie pojawiły się nagrania z tego dnia. Dostrzec można na nich wpatrzonych w siebie nowożeńców, a także rozradowanych gości. Internauci w szczególności zwrócili uwagę na jeden szczegół - widać na nim, jak Daniel i Faustyna Martyniukowie wychodzą z kościoła. Wspomnieli, że celebryta już niegdyś brał ślub kościelny.

Daniel Martyniuk po raz drugi wziął ślub kościelny?

Przypomnijmy - Daniel Martyniuk przed kilkoma laty stanął już przed ołtarzem, gdzie ożenił się wówczas z Eweliną. Dlatego też użytkownicy sieci zwrócili uwagę na to, że syn “króla disco polo” opuszczał kościół z Faustyną, ubraną w białą długą suknię. Czy to oznacza, że celebryta wziął po raz drugi ślub kościelny? Tym przypuszczeniom zaprzeczył informator ShowNews.

Nie było ślubu, to była msza święta w intencji tych ludzi - przekazał portal.

Jak informuje Pudelek, nowożeńcy, by móc wynająć na tę okoliczność kościół, musieli zapłacić 2,5 tysięcy złotych, a samo nabożeństwo miało mieć charakter symboliczny. Daniel i Faustyna Martyniukowie za to na sali, gdzie zostało zorganizowane ich huczne wesele, mieli odnowić przysięgę małżeńską, którą złożyli podczas jesiennego ślubu na Bali.