Rozrywka.Goniec.pl > Gwiazdy > Zaskakujące, co działo się w Wielkanoc u Martyniuków. Nikt się nie spodziewał
Laura Młodochowska
Laura Młodochowska 02.04.2024 22:13

Zaskakujące, co działo się w Wielkanoc u Martyniuków. Nikt się nie spodziewał

Zenek Martyniuk
Fot. Kapif, Instagram.com/@danielmartyniuk89

Daniel Martyniuk wziął potajemny ślub z nową ukochaną. Po wyprawie na Bali para zdecydowała się na zorganizowanie wesela w Polsce. Na uroczystości wystąpił nie kto inny, jak Zenek Martyniuk. Za podobne występy pobiera on astronomiczną kwotę. Ile zaoszczędził jego syn?

Daniel Martyniuk wziął ślub. Drugi raz

Mimo iż Daniel Martyniuk niedawno rozwiódł się z Eweliną, syn znanego muzyka już zdecydował się na ponowne zawarcie małżeństwa. Kilka miesięcy temu on i Faustyna Jamiołkowska wybrali się na Bali, gdzie wzięli ślub cywilny. Okoliczność ta utrzymywana była w tajemnicy do samego końca, a na ceremonię nie zaproszono najbliższych.

Burza po wielkanocnym koncercie Polsatu. Widzowie nie kryją oburzenia

Huczne wesele Daniele Martyniuka. Goście dostali kadzidła

Para po wyprawie na Bali zdecydowała się na wyprawienie wesela, tym razem w Polsce. Jak informował portal ShowNews, Daniel Martyniuk 31 marca wybrał się w rodzinne strony swojej ukochanej. Tam właśnie odbyła się długo zapowiadana i huczna impreza. Młoda para postawiła na wielką salę w jednym z zajazdów niedaleko Sierpca, która może pomieścić nawet 300 osób.

Goście mogli liczyć nie tylko na wykwintne potrawy, ale i specjalne prezenty. Każdy z zaproszonych otrzymał pamiątkowe kadzidła o morelowym zapachu nawiązujące do balijskiego ślubu pary. Jak zauważył “Fakt”, relacje uczestników przedstawiały stoły “uginające” się od rozmaitych dań i przekąsek. Ponadto Zenek Martyniuk w czasie weselnej zabawy zdecydował się na wyjątkowy gest. 

ZOBACZ TAKŻE: Katarzyna Grochola przeżyła śmierć kliniczną? Ujawniła, co widziała

Daniel Martyniuk zaoszczędził na występie ojca

Zenek Martyniuk w swojej ofercie przewidział także występy na weselach. Będąc jedną z najbardziej znanych twarzy disco polo, muzyk wymaga od chętnych wydania sporej sumy pieniędzy. Ile dokładnie? Osoba, która chciałaby zabookować występ Martyniuka na swoim weselu, musi przygotować się na wydatek rzędu 40 tys. zł. To o 5 tys. zł więcej niż w przypadku zespołu Boys.

(Instagram.com/@yokomirage)

Źródło: jasztrabpost.pl, pudelek.pl