Rozrywka.Goniec.pl > Gwiazdy > Majdanowie pokazali film z Wielkanocy i się zaczęło. Poszło o jeden szczegół
Ada Rymaszewska
Ada Rymaszewska 02.04.2024 12:26

Majdanowie pokazali film z Wielkanocy i się zaczęło. Poszło o jeden szczegół

Małgorzata Rozenek-Majdan Radosław Majdan
Kapif

Małgorzata Rozenek-Majdan i Radosłąw Majdan pochwalili się w sieci nagraniem z rodzinnej Wielkanocy. Para liczyła zapewne na to, że wzbudzi zainteresowanie, ale zamiast tego wywołała skandal. Baczne oko internautów od razu wychwyciło bowiem, że stosunek celebrytów do tradycji nie jest zbyt ortodoksyjny, a niektórzy stwierdzili nawet, że doszło do haniebnego zdarzenia. Na te oskarżenia stanowczo zareagował Radosław, który nie krył irytacji.

Rodzinne święta u Majdanów

Choć niektóre gwiazdy na Wielkanoc postanowiły wyskoczyć z kraju w bardziej ciepłe rejony, większość spędziła święta tradycyjnie, podobnie jak my, z tym zastrzeżeniem, że wszystko zostało dokładnie udokumentowane w mediach społecznościowych.

Tym, jak w rodzinnej i pełnej życzliwości w atmosferze zasiedli do niedzielnego śniadania, pochwalili się m.in. Małgorzata Rozenek-Majdan i Radosław Majdan wraz z synami - Stanisławem oraz Tadeuszem (będącymi potomkami “perfekcyjnej” i Jacka Rozenka) i Heniem, który jest owocem miłości celebrytki z byłym bramkarzem. Niestety, zamieszczone przez nich na Instagramie wideo, zamiast pełnych życzliwości reakcji, wywołało lawinę oburzenia.

To on najmocniej wspiera Dagmarę Kaźmierską. Kim jest Jacek Wójcik?

Internauci skrytykowali Małgosię i Radka

Internautom nie spodobało się to, że ich zdaniem, Majdanowie złamali tradycję i pozwolili usiąść przy suto zastawionym stole jednemu z chłopców, ubranemu w czapkę z daszkiem. Czarę goryczy przelał fakt, że nastolatek nie zdjął jej nawet, gdy jadł. Komentujący zasypali profil przytykami w kierunku pary i jej bliskich, pisząc m.in., że chyba nie są tak “perfekcyjni”, na jakich się kreują. To mocno zabolało przede wszystkim Radosława.

Po tym, jak piłkarz przeczytał nienawistne epitety i stwierdzenia, krótko uciął dyskusję, przypominając użytkownikom Instagrama, że “to ich stół i ich zasady”. Ten przykry incydent nie powstrzymał jednak Majdanów przed obwieszczeniem wszem i wobec tym, jak szczęśliwie spędzają Wielkanoc. Nieco później, tym razem na profilu Małgosi, pojawił się nowy, rozczulający film. Widać na nim było m.in. jak mały Henio zbiera dla mamy kwiatki.

Nowy program z Małgorzatą Rozenek-Majdan wkrótce w TVN

Małgorzata Rozenek-Majdan nie może narzekać na brak aktywności, choć TVN póki co nie planuje kolejnych edycji “Projektu Lady”. Celebrytka dostała nowy program, który nazywać się ma “Pokonaj mnie, jeśli potrafisz”. Emisję zaplanowano na wtorki na godzinę 21.35 zaraz po tym, jak z ramówki zniknie “Czas na Show. Drag me out”.

Na ten moment Gosia mocno przygotowuje się do stojących przed nią wyzwań, trenując siłowo i poświęcając na to sporo czasu, tymczasem format promowany jako niekwestionowany przebój, najprawdopodobniej wcale nim nie będzie.

Program na kolaudacji nie wypadł najlepiej. Rozenek jako największa gwiazda stacji miała dowieźć hit, ale wygląda na to, że może zaliczyć klapę. Obawia się, że może nie dostać kolejnej szansy - zdradziła osoba z otoczenia Rozenek-Majdan "Super Expressowi".

Źródło: Pomponik, SE