Rozrywka.Goniec.pl > Gwiazdy > To on najmocniej wspiera Dagmarę Kaźmierską. Kim jest Jacek Wójcik?
Ada Rymaszewska
Ada Rymaszewska 02.04.2024 10:56

To on najmocniej wspiera Dagmarę Kaźmierską. Kim jest Jacek Wójcik?

Jacek Wójcik Dagmara Kaźmierska
Fot. Instagram/jacek_wojcik_official/queen_of_life_77

Dagmara Kaźmierska może liczyć na spore grono fanów, ale największym kibicem celebrytki i tak jest jej najlepszy przyjaciel. Jacek Wójcik nie odstępuje ""Królowej życia" nawet na krok, bardzo mocno trzymając kciuki za wszystkie jej poczynania, nawet te najbardziej szalone. Co więcej, dzięki temu, że mężczyzna nie unika kamer i aparatów paparazzi, sam powoli staje się gwiazdą. Co o nim wiadomo? Niewiele, choć mediom udało się dotrzeć do pewnych zaskakujących informacji.

Przyjaciel Dagmary Kaźmierskiej podbija media społecznościowe

Dagmara Kaźmierska to bezsprzecznie największa gwiazda programu “Królowe życia”, ale z pewnością niejedyna osoba, której format przyniósł ogromną popularność. Wraz z powiększaniem się grona fanów obecnej uczestniczki “Tańca z gwiazdami”, miłośników zdobył także pojawiający się wraz z Kaźmierską na szklanym ekranie Jacek Wójcik.

Przyjaciel Dagmary Kaźmierskiej zyskał ogromną sympatię telewidzów luźnym i humorystycznym podejściem do życia, ale także tym, że choć nie sprawia takiego wrażenia, ma w sobie wiele empatii i cierpliwości do swojej pomysłowej, ekscentrycznej kompanki.

Wójcik wykorzystał zresztą fakt, że jest bardzo lubiany i sam zaczął pokazywać, jak żyje na co dzień oraz realizuje swoje zakręcone pomysły. Założył w tym celu konta w na TikToku i Instagramie, na którym śledzi go już ponad 300 tys. fanów. I choć przyjaciel Dagmary Kaźmierskiej raczej nie kryje się przed kamerami, są pewne szczegóły na jego temat, o których mało kto z nas ma pojęcie. Co to takiego? Wyjaśniamy.

Co dzieje się z mamą Jarusia z "Chłopaków do wzięcia"? Syn zabrał głos

Co wiadomo o Jacku Wójciku?

Jacek Wójcik, w przeciwieństwie do przyjaciółki, nie robi tajemnicy ze swojego wieku i otwarcie przyznaje, że w tym roku skończy już 55 lat. Znajomy Dagmary Kaźmierskiej mieszka na co dzień z dala od stolicy - w Kłodzku w woj. dolnośląskim. Nieco mniej wiadomo natomiast na temat jego dzieci, bowiem różne źródła podają, że ma jednego lub dwóch synów. O partnerkach Wójcika nie wiadomo zaś absolutnie nic.

ZOBACZ: Partnerka Marcina Hakiela pokazała test ciążowy. Tancerz zostanie ojcem po raz trzeci?

Poza przyjaźnieniem się z “Królową życia”, Wójcik zajmuje się kręceniem TikToków i prężnie prowadzi swoje sociale. Lata temu profesjonalnie zajmował się kulturystyką, czemu zawdzięcza imponującą sylwetkę. Jego pasją jest także sztuka, wszak ukończył wrocławską Akademię Sztuk Pięknych. “Party” dotarło do informacji, że Jacek Wójcik pracował m.in. jako renowator obiektów sakralnych w krakowskim Muzeum Akademii Sztuk Pięknych.

Jacek Wójcik stara się o względy "Królowej życia"

Przyjaciel Dagmary Kaźmierskiej jest dla niej wielkim oparciem, o czym przekonać mogliśmy się nie tylko oglądając programy o celebrytce, ale także teraz, gdy bierze ona udział w najnowszej edycji “TzG”. O kontakcie z gwiazdą Wójcik mówi, że jest on nieustający. Para dzwoni do siebie ponoć nawet 20 razy dziennie.

Ciekawą odpowiedzią 55-latek zabłysnął także wówczas, gdy został spytany przez media o to, czy skrycie nie kocha się w przyjaciółce.

W takiej dziewusze nie być zakochany? To jest grzech. Startuję do niej, startuję i będę startował. Zobaczymy, jaki przyniesie to efekt. Miłość różne scenariusze pisze. Fajna laska, a ja zdrowy facet. Ona szczególnie mi się podoba. Całe życie atakuję, na razie nic mi nie wychodzi. Ale może kiedyś... - wyznał w jednym z wywiadów.

Sama Dagmara Kaźmierska wzbrania się jednak przed zacieśnieniem tej relacji, twierdząc, że Jacek Wójcik wie o niej zbyt wiele, a ona o nim. Wszelkie spekulacje ucina więc krótko, wyjawiając, że szans na miłość “chyba” między nimi nie ma.

Źródło: Pomponik, Party, Instagram