Rozrywka.Goniec.pl > Telewizja > Wstydliwa wpadka Macieja Musiała. Patrzyła na niego niemal cała Polska
Irmina Jach
Irmina Jach 01.04.2024 18:03

Wstydliwa wpadka Macieja Musiała. Patrzyła na niego niemal cała Polska

Maciej Musiał
Fot. KAPIF/ Wojciech Olkusnik/East News

Maciej Musiał niewątpliwie jest jednym z najzdolniejszych uczestników tegorocznej edycji programu "Taniec z gwiazdami". W ostatnim odcinku aktor zachwycił jurorów tańcem współczesnym, który zadedykował dziadkowi. Nie obyło się bez wpadek.

"Taniec z gwiazdami" zachwyca widzów od prawie 20 lat

"Taniec z Gwiazdami" od niemal dwóch dekad nie znika z anteny. Pokolenia widzów z zapartym tchem śledzą taneczne zmagania aktorów, piosenkarzy i celebrytów. W tym sezonie o Kryształową Kulę walczą m.in. Dagmara Kaźmierska, Roksana Węgiel, Anita Sokołowska, Małgorzata Ostrowska-Królikowska i Maciej Musiał.

Gwiazdor serialu "Rodzinka.pl" od początku jest niekwestionowanym faworytem. Nie zawiódł także w wielkanocnym odcinku programu, gdzie popisał się wyjątkowo udanym układem tańca współczesnego, za który zgarnął komplet punktów.

Tak wyglądały ostatnie chwile Wodeckiego. Olga Bończyk przerwała milczenie

Maciej Musiał wzruszył widzów do łez

Maciej Musiał i Daria Syta zdecydowali się zatańczyć do piosenki z bajki "Herkules". Aktor wyznał, że utwór kojarzy mu się z ukochanym dziadkiem. Wysokie noty, które dostali od jurorów, wzbudziły euforię wśród internautów.

"Zasłużona czterdziestka, wzruszenie ogromne. Gratulacje, młody człowieku", "Zdecydowanie najlepszy taniec Maćka. Przepięknie opowiedziana historia, sporo emocji – dla mnie najlepszy występ dzisiaj", "Wow! Maćku… Przepięknie. Fajny spokój jest w tobie. Jakaś taka szlachetność. Fajny młody człowiek z ciebie" — posypały się komentarze.

ZOBACZ TAKŻE: Byliśmy na grobie Patryka Perettiego. Jeden szczegół wzrusza do łez

Maciej Musiał zaliczył wpadkę na parkiecie "Tańca z Gwiazdami"

Maciej Musiał po ostatnim odcinku "Tańca z Gwiazdami" musi zmierzyć się także z falą mniej pochlebnych uwag. Bardziej spostrzegawczy widzowie zauważyli, że aktor zaliczył wpadkę, wychodząc na parkiet z rozpiętym rozporkiem. Nie umknęła im także czerwona bielizna gwiazdora serialu "Rodzinka.pl".

"Zapnij rozporek, bo dzisiaj nie wtorek", "Coś się rozpruło", "Mała wpadka z rozpiętym rozporkiem i chyba czerwoną bielizną", "Założenie czerwonych bokserek na szczęście się opłaciło. Zdecydowanie zasłużone! Leć po wygraną Maciek" — piszą rozbawieni internauci.

musial.jpg
Fot. KAPIF