Rozrywka.Goniec.pl > Gwiazdy > Co dzieje się z mamą Jarusia z "Chłopaków do wzięcia"? Syn zabrał głos
Mateusz Wyderka
Mateusz Wyderka 02.04.2024 09:09

Co dzieje się z mamą Jarusia z "Chłopaków do wzięcia"? Syn zabrał głos

"Jaruś" z matką
Fot. Kadr z serialu "Chłopaki do wzięcia"

„Chłopaki do wzięcia” to od lat ciesząca się dużą popularnością produkcja Polsatu. Jedną z ulubionych postaci widzów jest Jarosław „Jaruś” Mergner, któremu jeszcze do niedawna na ekranie często towarzyszyła matka Aniela. Internauci podejrzewają, że za jej tajemniczym zniknięciem stoi choroba alkoholowa. Co naprawdę się stało?

Gdzie jest mama Jarusia z "Chłopaków do wzięcia"?

Internauci chętnie śledzą losy bohaterów „Chłopaków do wzięcia”. „Szczena”, „Bandziorek” i „Jaruś”, pomimo upływu lat, bohaterowie serialu nadal cieszą się niesłabnącą sympatią widzów.

Szczególnie „Jaruś”, który zgodnie z założeniami programowymi formatu, znalazł swoją miłość i w kwietniu 2022 r. poślubił poznaną na antenie Gosię. Nie mniej popularna była Aniela, mama „Jarusia”. Od jakiegoś czasu jednak nie pojawia się na ekranie. Na domiar złego nie było jej na ślubie syna, co spowodowało wysyp internetowych plotek!

Barbara Kurdej-Szatan pokazała, jak „bawi się” z rocznym Heniem. Nietypowa rozrywka, po wszystkim jej mieszkanie lśni Co oglądać w weekend? Ruszają premiery programów rozrywkowych, Polsat z mocną propozycją

Co się się stało z mamą Jarka z "Chłopaków do wzięcia"?

W sieci coraz częściej zaczęto pisać o chorobie alkoholowej Anieli oraz leczeniu, któremu kobieta miała się poddać w specjalistycznym zakładzie. Temat podchwyciły również niektóre media.

„To, co tamta redakcja gwiazd napisała, że moja mama niby jest pijaczką i była na odwyku, jest to kłamstwo i jest to bzdura. Jest to nieprawda” – odpierał zarzuty popularny „Jaruś”.

Z nagrania, które Mergner opublikował na swoim profilu społecznościowym wynika, że plotki o chorobie alkoholowej matki i jej leczeniu są nieprawdziwe, a powód absencji Anieli w programie oraz podczas ślubu syna jest dość prozaiczny.

„Mama nie była tam na ślubie, to druga kwestia jest taka, że są pokłóceni z redakcją z Polsatem. Dlatego nie było ich na ślubie. Po prostu im to nie odpowiadało. To jest kłamstwo, moja mama na żadnym odwyku nie była” – podkreślał oburzony syn.

Co z małżeństwem Mergnerów?

Tematem plotek i najróżniejszych domysłów internautów jest także małżeństwo „Jarusia” i Gosi. Od pewnego czasu coraz rzadziej razem pojawiają się przed kamerą. Mówi się, że para nie jest już razem.

„Wszyscy mówią, że my nie jesteśmy razem, a jesteśmy razem z Jarkiem. Tylko Jarek robi swoje miejsce, ja robię swoje miejsce, my mamy swoje, ja robię zakupy, on nieraz siedzi w domu albo jedzie na nagrywanie” – wyznała na antenie Gosia. „On mnie kocha i on mnie nie odpuści” – dodała po chwili.

Teorie internautów wyraźnie irytują Jarka, który najpierw musiał dementować plotki w sprawie matki, teraz w sprawie własnego małżeństwa i potencjalnego rozwodu.

„My nie jesteśmy po rozwodzie, my jesteśmy razem cały czas” – ucina „Jaruś”.

 

Źródło: Plotek/Radio Zet