Rozrywka.Goniec.pl > Telewizja > Burza po wielkanocnym koncercie Polsatu. Widzowie nie kryją oburzenia
Irmina Jach
Irmina Jach 01.04.2024 21:35

Burza po wielkanocnym koncercie Polsatu. Widzowie nie kryją oburzenia

Sara James
Fot. Screen z "Disney. Koncert spełnionych życzeń" prod. Polsat

Polsat świętuje Poniedziałek Wielkanocny z wielką pompą. O godz. 20 na antenie stacji wyemitowano widowisko "Disney. Koncert spełnionych życzeń", które przyciągnęło przed telewizory miliony Polaków. Wkrótce w sieci rozpętała się burza.

"Disney. Koncert spełnionych życzeń". Polsat kusi widzów bajkowymi hitami

"Disney. Koncert spełnionych życzeń" telewizji Polsat to jedna z najciekawszych propozycji stacji telewizyjnych na Poniedziałek Wielkanocny. Na scenie pojawiły się gwiazdy takie jak: Roksana Węgiel, Edyta Górniak, Sara James, Kuba Badach, Kamil Bednarek, Andrzej Piaseczny i zespół Kwiat Jabłoni. Wydarzenie poprowadzili Paulina Sykut-Jeżyna i Adam Zdrójkowski.

Widzowie usłyszeli kultowe już przeboje: "Chcieć znaczy móc" z filmu "Nasze Magiczne Encanto", "Miłość stanęła w drzwiach" z "Krainy Lodu", "Lustro" z "Mulan", "Krąg życia" z "Króla Lwa", "Na drodze tej" z filmu "Vaiana. Skarb Oceanu" i "Droga mi nie straszna" z "Herculesa". Co mogło więc pójść nie tak?

Jakub Rzeźniczak znów rozwścieczył internautów. Wystarczył jeden film

Polsat w ogniu krytyki po koncercie "Disney. Koncert spełnionych życzeń"

Widowisko "Disney. Koncert spełnionych życzeń" telewizji Polsat zachwyciło wielu telewidzów, którzy mogli przypomnieć sobie uwielbiane przeboje z bajek. Nie zabrakło jednak słów krytyki. Wielu komentujących zwróciło uwagę, że na widowni wydarzenia, które teoretycznie wydaje się dedykowane dzieciom, zasiadły głównie polskie gwiazdy.

"A dlaczego na widowni same sławy? Może zrobić taki koncert, ale żeby szersza widownia ludzi mogła to zobaczyć?", "Na widowni bawią się gwizdy, a plebs cieszy się z transmisji TV", "Dlaczego nie posadziliście dzieci np. z domu dziecka w pierwszych rzędach? Jakby dzieci się bawiły przy muzyce, byłaby lepsza atmosfera. A tak polskie gwiazdy siedzą smutne i znudzone. Dla kogo ta impreza?" - piszą zbulwersowani internauci.

ZOBACZ TAKŻE: Pilny komunikat na temat zdrowia Karola III. Tak reaguje na leczenie

"Disney. Koncert spełnionych życzeń". Polsat się nie popisał?

Widzom nie przypadły do gustu także aspekty techniczne. Na fanpage'u telewizji Polsat można przeczytać wiele komentarzy dotyczących słabego nagłośnienia, które utrudnia odbiór wydarzenia. Nie zabrakło także słów krytyki skierowanych w stronę niektórych wokalistów — szczególnie jeśli ich wykonania nie były wierne oryginałowi.

"Skopane nagłośnienie, więcej instrumentów słychać, niż głosu", "Nagłośnienie tragedia. Nic nie słychać, Wokal, choć powinien być absolutnie wiodący, jest całkiem w tle. Nie można zrozumieć żadnych teksów", "Nie można było zaprosić oryginalnych wykonawców?", "Polacy potrafią zniszczyć to co doskonałe. Po co zmiana tekstu piosenki Eltona Johna?" - czytamy.

koncert Polsatu
Fot. Screen z "Disney. Koncert spełnionych życzeń" prod. Polsat