Rozrywka.Goniec.pl > Telewizja > Już o 20:00 miliony Polaków chwycą za piloty i przełączą na Polsat. Szykuje się megahit
Irmina Jach
Irmina Jach 01.04.2024 18:49

Już o 20:00 miliony Polaków chwycą za piloty i przełączą na Polsat. Szykuje się megahit

telewizor
Fot. Pixabay/Alehandra13

Program TV na Poniedziałek Wielkanocny obfituje w wielkie hity. Największe stacje zadbały, aby każdy z widzów znalazł w ich ofercie coś dla siebie. Przed nami wspaniałe koncerty, pełne akcji filmy sensacyjne i fascynujące produkcje sience fiction. Pod żadnym pozorem nie można tego przegapić.

Program TV. Polsat z bajkowymi hitami

Poniedziałek Wielkanocny na antenie Polsatu upłynie pod znakiem najbardziej znanych bajkowych utworów. Już o 20:00 rozpocznie się wyjątkowe widowisko "Disney. Koncert spełnionych życzeń". Na scenie pojawią się: Roksana Węgiel, Edyta Górniak, Sara James, Kuba Badach, Kamil Bednarek, zespół Kwiat Jabłoni, Andrzej Piaseczny i wielu innych artystów.

Wydarzenie poprowadzą Paulina Sykut-Jeżyna i Adam Zdrójkowski. Widzowie usłyszą przeboje takie jak: "Chcieć znaczy móc" z filmu "Nasze Magiczne Encanto", "Miłość stanęła w drzwiach" z "Krainy Lodu", "Lustro" z "Mulan", "Krąg życia" z "Króla Lwa", "Na drodze tej" z filmu "Vaiana. Skarb Oceanu" i "Droga mi nie straszna" z "Herculesa".

Wstydliwa wpadka Macieja Musiała. Patrzyła na niego niemal cała Polska

Program TV. TVP2 świętuje Wielkanoc z Jamesem Bondem

Widzowie, którzy nie są fanami muzyki filmowej, w Lany Poniedziałek również znajdą coś dla siebie. TVP2 o 20:00 wyemituje oscarowy hit "Skyfall". Tym razem James Bond będzie musiał zmierzyć się z konsekwencjami ataku na siedzibę MI6 i kradzieży tajnych danych. Co wspólnego z aferą ma szefowa brytyjskiego wywiadu?

"Skyfall" to produkcja, której nie można przegapić. Na ekranie zobaczymy fenomenalnego Daniela Craiga, któremu będą towarzyszyć m.in. Ralph Fiennes, Judi Dench, Javier Bardem, Naomie Harris i Bérénice Marlohe. Warto zwrócić uwagę także na podkład muzyczny. Nie ma chyba osoby, która nie pokochałaby głębokiego głosu Adele.

ZOBACZ TAKŻE: Tak wyglądały ostatnie chwile Zbigniewa Wodeckiego. Olga Bończyk po latach przerwała milczenie

Program TV. TVN w klimacie sience fiction

TVN nie pozostaje w tyle. O 20:45 stacja pokaże film sience fiction "Meg" z 2018 roku. Wojskowy ekspert, w którego rolę wcielił się Jason Statham, stanie przed trudnym zadaniem ocalenia grupy naukowców przed rekinem. Ciarki na plecach gwarantowane.

Widzowie, którzy preferują komedie romantyczne, powinni przełączyć na TVN7, by o 20:00 obejrzeć "Podatek od miłości". Czy uczucie łączące urzędniczkę skarbówki i oszusta podatkowego ma szansę przetrwać? Warto się przekonać.

Tagi: Polsat TVN TVP