Rozrywka.Goniec.pl > Telewizja > "Taniec z Gwiazdami". Iwona Pavlović oceniła występ Dagmary Kaźmierskiej. Dosadne słowa
Elżbieta Włodarska
Elżbieta Włodarska 01.04.2024 11:05

"Taniec z Gwiazdami". Iwona Pavlović oceniła występ Dagmary Kaźmierskiej. Dosadne słowa

Iwona Pavlović i Dagmara Kaźmierska
fot. KAPIF

Uczestnictwo Dagmary Kaźmierskiej w “Tańcu z Gwiazdami” wywołało lawinę sprzecznych emocji - część widzów cieszyła się jej angażu do tanecznego show, inni zaś byli przeciwni tej decyzji. Obecnie celebrytka przeszła do 6. odcinka, ale zanim usłyszała tę nowinę, w jej stronę padło wiele gorzkich słów, w tym od Iwony Pavlović.

Dagmara Kaźmierska wzięła udział w "Tańcu z Gwiazdami"

Z początkiem marca wystartowała najnowsza edycja “Tańca z Gwiazdami”. Format ten wyemitowany został po dłuższej przerwie i pojawił się w odnowionym wydaniu. Do programu zaproszono także wiele znanych osobistości, w tym Dagmarę Kaźmierską. Jej udział wywołał jednak wiele sprzecznych emocji.

Celebrytka, która zasłynęła dzięki “Królowym życia”, ma swoich zwolenników, ale także przeciwników, a jej angaż do tanecznego show był szeroko komentowany. Jedni ogromnie cieszyli się, że będą mieli okazję po raz kolejny zobaczyć ją na swoich odbiornikach, inni za to nie kryli swojej niechęci, zarzucając produkcji promowanie osoby z kryminalną przeszłością.

Taniec z Gwiazdami 2024: kto odpadł z odcinka 31.03?

Dagmara Kaźmierska dwa razy zagrożona była w "Tańcu z Gwiazdami"

Dagmarze Kaźmierskiej w tanecznym boju o Kryształową Kulę partneruje Marcin Hakiel. Widzowie szybko dostrzegli, że pomiędzy tą dwójką jest intrygująca nić porozumienia, która sprawia, że świetnie dogadują się nie tylko na parkiecie, ale także w życiu prywatnym. Choć usilnie trenują, by podczas coniedzielnych odcinków wypaść jak najlepiej, często otrzymują niepochlebne komentarze dotyczące ich występów.

Celebrytka i tancerz dwa razy znaleźli się w zagrożonej dwójce - pierwszy raz w drugim odcinku, jednak ostatecznie odpadł wtedy Adam Kszczot, a także w piątym wydaniu tanecznego show, zwyciężając z Kamilem Baleją, zyskując dzięki temu możliwość zatańczenia w 6. odcinku.

"Taniec z Gwiazdami". Dagmara Kaźmierska usłyszała niepochlebne komentarze na temat swojego występu

Dagmara Kaźmierska, choć nie ukrywa, że cieszy się z możliwości udziału w “Tańcu z Gwiazdami”, niemal za każdym otrzymuje jedną z najniższych not serwowanych przez jury. Często również  słyszy z ich ust negatywne opinie dotyczące jej występów. Tak było również podczas ostatniego odcinka emitowanego w wielkanocną niedzielę. Choć Tomasz Wygoda pochwalił celebrytkę, twierdząc jednocześnie, że można dostrzec, iż robi progres, Iwona Pavlović zdecydowanie zaprzeczyła tym słowom.

Tomek mówi, że coraz lepiej tańczysz. A ja uważam, że jako jedyna nie robisz postępów. Tańczysz identycznie, jak w każdym odcinku. Ja to nazywam “styl Kaźmierskiej”. Balans statyczny na leniwca - podsumowała “Czarna Mamba”.