Rozrywka.Goniec.pl > Małgorzata Rozenek

Małgorzata Rozenek

Małgorzata Rozenek
16.02.2024 10:08 Dramat Małgorzaty Rozenek. Wylewała siódme poty na próżno

Małgorzata Rozenek do niedawna śmiało można było nazywać ulubienicą TVN-u. Choć trudno było zrozumieć jej fenomen, gwiazda była angażowana do kolejnych projektów - a w pewnym momencie nawet powierzono jej rolę prowadzącej w prestiżowym programie śniadaniowym stacji. Wszystko wskazuje na to, że dobra passa ukochanej Radosława Majdana się skończyła.

Małgorzata Rozenek
09.02.2024 08:42 Małgorzata Rozenek miała wypadek, trafiła do szpitala. W jakim jest stanie?

Małgorzata Rozenek podejmuje kolejne zawodowe wyzwania, jednak tym razem zakończyły się bólem i przymusowym urlopem. Celebrytka trafiła do szpitala i nie mogła się ruszać. W jakim jest stanie obecnie i jak potoczył się proces leczenia? 

Radosław Majdan
06.01.2024 09:58 Radosław Majdan z wielką blizną na twarzy! Fani nie kryją przerażenia: "Co ci się stało?!" A Gosia?

Radosław Majdan jest bardzo aktywny w sieci i choć zwykle zamieszcza radosne kadry ze swojego życia, tym razem na jego Instagramie pojawiło się niecodzienne zdjęcie. Widać na nim piłkarza pozującego z ogromną szramą na twarzy. Co się stało?

Małgorzata Rozenek
07.12.2023 08:01 Małgorzata Rozenek zatrudniła sobowtórkę? Gwiazda ponoć nie nadąża przez natłok pracy

Małgorzata Rozenek-Majdan to zdecydowanie jedna z najbardziej rozchwytywanych celebrytek polskiego show-biznesu, a co tylko dotknie, niemal zamienia w złoto. Żona Radosława Majdana zapewne nie narzeka na nudę, a wręcz może ubolewać, że doba jest za krótka, by móc zrealizować wszystkie plany. Czy to możliwe, że z tego powodu “perfekcyjna pani domu” postanowiła zatrudnić… swojego sobowtóra?

Anna Lewandowska
23.11.2023 08:05 Anna Lewandowska wydała oświadczenie po posiedzeniu sejmu! ”Nie pozwólmy”

W środę 22 listopada w Sejmie debatowano nad projektem ustawy związanej z refundowaniem przez państwo metody in vitro. Tę sprawę postanowiła skomentować mama dwóch córek, Anna Lewandowska, wystosowując specjalne oświadczenie.

Małgorzata Rozenek
18.11.2023 09:13 Niebywałe, jak Małgorzata Rozenek wyszła na ulicę. A i tak nie przebiła męża. Ludzie aż przecierali oczy ze zdumienia

Wczoraj reprezentacja Polski grała mecz z Czechami. Często na trybunach Stadionu Narodowego przy takich okazjach zasiada Małgorzata Rozenek z Radosławem Majdanem, ale wczoraj mieli inne plany. Z tej okazji wyjątkowo się wystroili. Nikt nie mógł przejść koło nich obojętnie.

Radosław Majdan i Małgorzata Rozenek
13.11.2023 10:13 "Nie miał takiej potrzeby ani ambicji". Małgorzata Rozenek publicznie narzeka na ukochanego

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan należą do najpopularniejszych celebrytów w Polsce, a ich związek bez wątpienia wzbudza ogromne zainteresowanie. Niedawno celebrytka opowiedziała nieco o tym, jak wyglądają jej relacje z mężem, czym zaskoczyła wielu fanów.

Radosław Majdan
26.10.2023 10:01 Nagle Majdan wniósł do pokoju torby pełne zabawek. Wszystko było TYLKO dla jednego dziecka! W komentarzach burza

Radosław Majdan uroczymi chwilami z synkiem pochwalił się w sieci, jednak tym razem nie przyniosły oczekiwanego efektu marketingowego. W sekcji komentarzy zaroiło się od opinii, w których małżonkowi Małgorzaty Rozenek wytykano zwłaszcza jedną kwestię. Co wzburzyło tak duże emocje wśród internautów obserwujących jego wspólną zabawę z małym Henrykiem?

Tak gwiazdy namawiają Polaków na udział w wyborach, niektóre nie gryzą się w język. "Widzimy się przy urnach"
13.10.2023 17:58 Tak gwiazdy namawiają Polaków na udział w wyborach, niektóre nie gryzą się w język. "Widzimy się przy urnach"

Wielkimi krokami zbliżają się wybory parlamentarne - odbędą się 15 października br. Do aktywnego udziału w nich zachęca wiele gwiazd, intensywnie zaangażowanych w kampanię profrekwencyjną zainicjowaną przez miasto Gdańsk o wymownym tytule  “Nie śpij, bo Cię przegłosują!”. Hasło to nawiązywać ma do wyborów parlamentarnych z 1989 roku. Jacy artyści zaangażowali się w promocję udziału w wyborach?

Małgorzata Rozenek
22.09.2023 14:26 Niewiarygodne, co spotkało Małgorzatę Rozenek na lotnisku. Musiała poprosić o pomoc

Małgorzata Rozenek przygotowywała się do podróży do Mediolanu. Zanim jednak wsiadła do samolotu, spotkało ją niemiłe zaskoczenie. Celebrytka musiała pilnie poprosić o pomoc na warszawskim lotnisku.

Małgorzata Rozenek
12.09.2023 21:13 Małgorzata Rozenek pokazała nagranie z synem. Od razu rozpętała się awantura

Najmłodszy syn Małgorzaty Rozenek od września rozpoczął swoją przygodę z przedszkolem. Gwiazda postanowiła ostatnio pokazać w mediach społecznościowych nagranie z Heniem. Z pewnością nie spodziewała się tego, że wideo wywoła takie poruszenie wśród internautów.

Małgorzata Rozenek na meczu reprezentacji Polski
09.09.2023 10:45 Małgorzata Rozenek broni polskich piłkarzy. "Wiecznie coś nie tak"

Małgorzata Rozenek wiernie kibicowała reprezentacji Polski na Stadionie Narodowym w meczu z Wyspami Owczymi. Zamieściła w sieci wpis, w którym opowiedziała o swoich wrażeniach, jednak nijak miały się do pomeczowych odczuć internautów. Gdy krytyka piłkarzy wezbrała na sile, Małgorzata Rozenek postanowiła zareagować.

Małgorzata Rozenek z synem
07.09.2023 08:38 Małgorzata Rozenek wydaje fortunę na przedszkole Henryka. Mamy konkretną kwotę

Małgorzata Rozenek jest dumną matką małoletniego Henryka. Chociaż chłopiec ledwo wyszedł z kołyski i dopiero poznaje świat, to celebrytka już w niego inwestuje. Ile płaci za luksusowe przedszkole dla 3-latka? To niewyobrażalna kwota dla przeciętnego Polaka, jednak wśród warszawskich gwiazd nie robi najmniejszego wrażenia. Jest bowiem ktoś, kkto na przedszkole wydaje jeszcze więcej. Poznajcie konkretne kwoty.

Małgorzata Rozenek
07.09.2023 00:40 Willa Majdanów została wystawiona na sprzedaż. Kwota powala

Willa, którą zamieszkuje obecnie rodzina Małgorzaty Rozenek i Radosława Majdana, została wystawiona na sprzedaż. W sieci pojawiło się ogłoszenie z kosmiczną kwotą. Ile trzeba zapłacić za 300-metrową posiadłość?

Małgorzata Rozenek-Majdan i Jacek Rozenek
06.09.2023 13:32 Małgorzata Rozenek-Majdan wraca wspomnieniami do rozstania z Jackiem Rozenkiem. "Byłam przekonana, że to jest koniec mojego życia"

Małgorzata Rozenek-Majdan przed laty była żoną Jacka Rozenka. To dzięki aktorowi perfekcyjna pani domu trafiła na salony i zaistniała w show biznesie. Ich rozstanie wywołało ogromne zaskoczenie wśród fanów gwiazdy. Jakiś czas temu celebrytka powróciła wspomnieniami do tych trudnych dla niej chwil.

Małgorzata Rozenek
05.09.2023 16:59 Małgorzata Rozenek martwi się o 3-letniego Henia. "Dostał takiej histerii"

W tym roku rok szkolny rozpoczął się nieznacznie później niż zwykle i 4 września tabuny dzieci i nastolatków powróciły do szkoły. Część z nich po raz pierwszy na dłużej pożegnało się z rodzicami, co bez wątpienia było dla nich wielkim przeżyciem. W gronie debiutantów znalazł się syn Małgorzaty Rozenek-Majdan i Radosława Majdana, który właśnie rozpoczął swoją przygodę z przedszkolem. Okazuje się, że nie wszystko poszło zgodnie z planem.

Małgorzata Rozenek-Majdan
04.09.2023 16:22 Wielki dzień w domu Małgorzaty Rozenek, jej syn poszedł do przedszkola. "Radosław prawie zemdlał"

W pamięci Małgorzaty Rozenek-Majdan i Radosława Majdana 4 września 2023 roku to dzień, który zapewne zostanie na długo. A to wszystko za sprawą tego, że ich syn, Henio, poszedł po raz pierwszy do przedszkola. Wiadomo, jak na ten ważny moment zareagował były bramkarz. Nie obyło się bez ogromnego wzruszenia. 

Małgorzata Rozenek
04.09.2023 12:25 Pierwszy dzień w przedszkolu syna Rozenek i Majdana. "Nie wiem, kto jest bardziej podekscytowany"

Synek Małgorzaty Rozenek-Majdan i Radosława Majdana rozpoczyna swoją przygodę z przedszkolem. Od samego rana trwają przygotowania, które na bieżąco relacjonuje na Instagramie mama Henryka. Prezenterka nie kryje swojego podekscytowania.

Monika Wawrzak i Małgorzata Rozenek
01.09.2023 13:20 Sąsiadka Małgorzaty Rozenek wyjawiła, jaka prywatnie jest gwiazda TVN. "Wydawała się lekko wyniosła"

"Królowe życia" to dość kontrowersyjny program, który wypromował celebrytki pokroju Dagmary Kaźmierskiej, czy Sylwii Peretti. Ze względu na liczne skargi dotyczące bohaterów formatu zapadła decyzja o zakończeniu produkcji... a na jej miejsce pojawiła się inna, łudząco podobna "Diabelnie boskie". Jedną z nowych gwiazd będzie... sąsiadka Małgorzaty Rozenek.

Małgorzata Rozenek-Majdan
29.08.2023 09:49 Syn Małgorzaty Rozenek-Majdan planuje wyprowadzkę. "Nie zgodziłam się"

Przed Małgorzatą Rozenek-Majdan są zdecydowanie trudne chwile. Wszystko za sprawą jej najstarszego syna, Stanisława. Chłopiec powoli planuje swoja przyszłość, a także myśli o kierunku studiów. Co ciekawe, najprawdopodobniej nie będzie kontynuował edukacji w Polsce, tylko poza jej granicami. Jak Małgorzata Rozenek-Majdan zniesie tę rozłąkę?

Małgorzata Rozenek
27.08.2023 09:51 Małgorzata Rozenek w końcu przerwała milczenie. Przekazała smutne wieści. "Pęka mi serce"

Małgorzata Rozenek potwierdziła w mediach społecznościowych spekulacje fanów. Przekazała im druzgocącą wiadomość i wystosowała specjalną prośbę.

Małgorzata Rozenek-Majdan
26.08.2023 13:44 Małgorzata Rozenek-Majdan wyjawiła szczegóły dotyczące jej nowego programu

Małgorzata Rozenek-Majdan przez pewien czas była jedną z prowadzących “Dzień Dobry TVN”, jednak niedawno była zmuszona pożegnać ze śniadaniówką. Perfekcyjna pani domu na szczęście nie zostanie długo bez pracy. Okazało się, że stacja przygotowała dla niej nową produkcję, bardzo interesującą. Małgorzata Rozenek-Majdan zdradziła szczegóły dotyczące programu. 

Małgorzata Rozenek i Michał Szpak
24.08.2023 18:38 Rozenek i Krupińska zdradziły sekret Michała Szpaka. Nie tak to miało wyglądać

Małgorzata Rozenek w dość niefortunny sposób wraz z koleżanką po fachu wyjawiła sekret Michała Szpaka, który obecnie jest jedną z gwiazd festiwalu Top of the Top w Sopocie. Choć celebrytki były świadome tego, że o pewnych rzeczach nie powinny mówić, wyłożyły tajemnicę muzyka jak na tacy.

Małgorzata Rozenek-Majdan
24.08.2023 14:52 Top Of The Top Sopot Festival. Internauci zmiażdżyli Małgorzatę Rozenek-Majdan. Teraz celebrytka odpowiedziała na hejt, który na nią spłynął

Małgorzata Rozenek-Majdan podczas pierwszego dnia Top Of The Top Sopot Festival pełniła funkcję prowadzącej. Rola, która została jej powierzona, była niezwykle ważna, jednak nie wszystkim przypadła ona do gustu. Obecnie perfekcyjna pani domu musi mierzyć się z hejtem, który się na nią wylewa.

Ewa Drzyzga, Małgorzata Rozenek-Majdan i Krzysztof Skórzyński
24.08.2023 12:55 Ewa Drzyzga szczerze o Rozenek-Majdan. Zdradziła, jakie są jej relacje ze Skórzyńskim

Ewa Drzyzga powróciła ostatnio do tematu zwolnienia Małgorzaty Rozenek-Majdan z “Dzień Dobry TVN”. Opowiedziała szczerze o “Perfekcyjnej Pani Domu” a także zdradziła, jaka jest jej relacja z Krzysztofem Skórzyńskim. Wiele osób może być zakoczonych tym, jak ona aktualnie wygląda.

Małgorzata Rozenek-Majdan
21.08.2023 21:11 Top of The Top Sopot Festival rozpoczął się od wpadki z mikrofonem

“Top of The Top - Sopot Festival” rozpoczął się od wpadki. Zapomniano o pewnym szczególe. Impreza, która prowadzona jest na żywo, często narażona jest na tego typu zdarzenia.  Co dokładnie się stało?

Rozenek Majdan
14.08.2023 12:36 Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan zasypują synka prezentami. Zalała ich fala krytyki

Radosław Majdan opublikował ostatnio nagranie, które podzieliło internautów. Fanom nie spodobało się, że rodzice zasypują trzylatka prezentami. Nie pozostawili na nich suchej nitki w komentarzach.

Małgorzata Rozenek
06.08.2023 20:32 Tak Małgorzata Rozenek spędza czas z Heniem. Pozwala mu na zbyt wiele?

Małgorzata Rozenek chętnie dzieli się z fanami kadrami z życia rodzinnego. Tym razem pochwaliła się w mediach społecznościowych, jak spędza wolny czas z najmłodszym synem.