Rozrywka.Goniec.pl > Gwiazdy > Małgorzata Rozenek zaskoczyła nawet najwierniejszych fanów. Przyznała się do zdrady
Piotr Szczurowski
Piotr Szczurowski 22.04.2024 14:20

Małgorzata Rozenek zaskoczyła nawet najwierniejszych fanów. Przyznała się do zdrady

Małgorzata Rozenek
fot. KAPIF

Małgorzata Rozenek-Majdan popularność zdobyła za sprawą programu "Perfekcyjna Pani Domu", w którym uczyła Polaków sztuczek, które pomagają zapanować nad gospodarstwem domowym. Niedługo później została żoną Radosława Majdana, a jej rozpoznawalność osiągnęła niespotykane dotąd poziomy. Uchodząca za żonę idealną gwiazda postanowiła zaskoczyć swoich fanów w ostatnim wywiadzie. Co powiedziała?

Małgorzata Rozenek zaskoczyła fanów w najnowszym wywiadzie

Małgorzata Rozenek z niejednego pieca chleb jadła. Gwiazda TVN trzykrotnie stawała na ślubnym kobiercu i, jak dotąd, zaledwie jedno jej małżeństwo okazało się trwałe. Nim została żoną Radosława Majdana, "Perfekcyjna Pani Domu" ślubowała dozgonną miłość Łukaszowi Bukaczewskiemu, a następnie Jackowi Rozenkowi. Ma więc bogate doświadczenie i chętnie dzieli się swoją wiedzą na temat budowania związków.

Małgorzata Rozenek w nowej rozmowie z Żurnalistą, znanym twórcą internetowym, zdradziła, że nie zachowywała się uczciwie w swoich licznych związkach. W wywiadzie gwiazda ujawniła nieznane dotąd szczegóły na temat swoich relacji i wyznała, że była zdradzana i... sama zdradzała. Choć wielu jej fanów z pewnością było ciekawych pikantnych szczegółów, Małgorzata Rozenek postanowiła zachować je dla siebie i nie rozwijać tematu dalej.

Małgorzata Rozenek-Majdan
fot. KAPIF
Majdanowie pokazali film z Wielkanocy i się zaczęło. Poszło o jeden szczegół

Małgorzata Rozenek przyznała, że praca w "Dzień Dobry TVN" nie była dla niej

W trakcie rozmowy z Żurnalistą ukochana Radosława Majdana wolała skupić się na aspektach jej spektakularnej kariery. Gwiazda otworzyła się na temat swojej pracy w programie "Dzień Dobry TVN" i wyznała, że już po trzech miesiącach na planie śniadaniówki wiedziała, że ta praca nie spełnia jej oczekiwań. Choć nigdy nie ukrywała, że rola prowadzącej w formacie śniadaniowym jest jej marzeniem, to jej wyobrażenia o niej dość mocno rozmijały się z rzeczywistością.

Ja się nie spełniłam w roli zadającej pytania. I to było dla mnie bardzo cenne doświadczenie. Trudno mi zadawać pytania i bardzo trudno było mi przejść z roli 'to o mnie, "to o tobie" - wspominała gwiazda.

Małgorzata Rozenek wyznała, że nie czuła się komfortowo w roli osoby zadającej pytania, co uznała za cenne doświadczenie - dzięki niemu wie już, czego w życiu nie chciałaby robić.

Małgorzata Rozenek nie zawsze była fair w związkach. Na szczęście może liczyć na aktualnego męża

Choć w programie śniadaniowym Małgorzata Rozenek nie czuła się najlepiej, to mimo wszystko nie chciała zrezygnować z dalszej pracy na planie "Dzień Dobry TVN", obawiając się o przyszłość. Na szczęście stacja wyciągnęła do niej "pomocną dłoń" i zwolniła ją ze śniadaniówki.

Cały proces związany z odejściem ze śniadaniówki na szczęście przebiegał z poszanowaniem jej uczuć, co doceniła jako człowiek. Niedługo potem otrzymała od TVN ofertę prowadzenia autorskiego programu "Pokonaj mnie, jeśli potrafisz" - z czego z chęcią skorzystała.

Choć w rozmowie z Żurnalistą Małgorzata Rozenek-Majdan zdradziła, że w jej związkach nie zawsze działo się dobrze, to przyznała, że w małżeństwie z Radosławem Majdanem zawsze może liczyć na swojego męża.

Małgorzata Rozenek-Majdan i Radosław Majdan
fot. KAPIF