Rozrywka.Goniec.pl > Gwiazdy > Dramat Małgorzaty Rozenek. Wylewała siódme poty na próżno
Piotr Szczurowski
Piotr Szczurowski 16.02.2024 10:08

Dramat Małgorzaty Rozenek. Wylewała siódme poty na próżno

Małgorzata Rozenek
Dramat Małgorzaty Rozenek. To jej koniec w TVN? Wylewała siódme poty na próżno/KAPIF

Małgorzata Rozenek do niedawna śmiało można było nazywać ulubienicą TVN-u. Choć trudno było zrozumieć jej fenomen, gwiazda była angażowana do kolejnych projektów - a w pewnym momencie nawet powierzono jej rolę prowadzącej w prestiżowym programie śniadaniowym stacji. Wszystko wskazuje na to, że dobra passa ukochanej Radosława Majdana się skończyła.

Małgorzata Rozenek wylewała siódme poty. Niepotrzebnie?

"Perfekcyjna pani domu" nie ma powodów do zadowolenia. W ostatnim czasie jej kariera nieco zwolniła, a na horyzoncie nie widać nowych propozycji. W czerwcu, z dnia na dzień, podziękowano jej za pracę w "Dzień dobry TVN"... i zapewniano, że w stacji znajdzie się dla niej miejsce. Niedługo później dowiedzieliśmy się, że Małgorzata Rozenek otrzyma własny program... który niestety nie trafił do ramówki. Co się stało?

Nawet po zwolnieniu z “Dzień dobry TVN” Małgorzata Rozenek nie traciła rezonu i zachowywała optymizm. Cieszyła się, że mimo wszystko znaleziono na nią pomysł i nie była jedyną, która pożegnała się ze sztandarowym programem stacji.

Sposób, w jaki przekazano mi tę informację, był bardzo przemyślany. Ja od razu dowiedziałam się o propozycjach, które stacja ma dla mnie przygotowane. Usłyszałam: mamy na ciebie pomysł, mamy na ciebie plan. Zmiany dotyczyły większej ilości osób, więc nie odczułam tego tak personalnie, jak mogłabym, gdyby dotyczyły tylko mnie - wyznała Małgorzata Rozenek po zwolnieniu w rozmowie z Magdą Mołek.

Małgorzata Rozenek miała wypadek, trafiła do szpitala. W jakim jest stanie?

Małgorzata Rozenek otrzymała własny program... który nie trafił do ramówki

Mogło się wydawać, że wszystko się ułoży, a niepowodzenie w "Dzień dobry TVN", które było jej wielkim marzeniem, jest tylko drobną koleiną na gładkiej jak stół autostradzie do sukcesu. "Perfekcyjna pani domu" otrzymała program, do którego zdjęcia wystartowały w październiku ubiegłego roku. Szybko okazało się jednak, że stacja przewidziała zaledwie sześć odcinków formatu "Pokonaj mnie, jeśli potrafisz", w którym celebrytka rywalizować będzie z mężczyznami.

W nowym programie Małgorzaty Rozenek prowadząca będzie miała cztery tygodnie na przygotowanie się do eksperckiego poziomu w danej konkurencji, aby w finale odcinka utrzeć nosa mężczyźnie w bezpośrednim starciu. Niestety, okazuje się, że pomimo ciężkiej pracy i hektolitrów potu, które gwiazda wylała podczas przygotowań... program nie trafił do wiosennej ramówki.

Program Małgorzaty Rozenek nie pojawi się w TVN? Dla gwiazdy to prawdziwa porażka

Trudno przewidzieć, co stoi za taką decyzją i nie wiadomo, czy format byłej ulubienicy TVN pojawi się na ekranach w kwietniu. Jak na razie nie podano żadnej informacji na ten temat, łącznie z tą, na którym kanale można będzie go oglądać. Niewykluczone zatem, że Małgorzata Rozenek nie pojawi się już w TVN, a jej program trafi do którejś z niszowych stacji.

Czyżby gwiazda niepotrzebnie wyciskała z siebie hektolitry potów na siłowni?