Rozrywka.Goniec.pl > Gwiazdy > Małgorzata Rozenek zatrudniła sobowtórkę? Gwiazda ponoć nie nadąża przez natłok pracy
Elżbieta Włodarska
Elżbieta Włodarska 07.12.2023 08:01

Małgorzata Rozenek zatrudniła sobowtórkę? Gwiazda ponoć nie nadąża przez natłok pracy

Małgorzata Rozenek
Małgorzata Rozenek zatrudniła sobowtórkę? Fot. Kapif

Małgorzata Rozenek-Majdan to zdecydowanie jedna z najbardziej rozchwytywanych celebrytek polskiego show-biznesu, a co tylko dotknie, niemal zamienia w złoto. Żona Radosława Majdana zapewne nie narzeka na nudę, a wręcz może ubolewać, że doba jest za krótka, by móc zrealizować wszystkie plany. Czy to możliwe, że z tego powodu “perfekcyjna pani domu” postanowiła zatrudnić… swojego sobowtóra?

Małgorzata Rozenek-Majdan uwielbia zawodowe wyzwania

Nie da się ukryć, że Małgorzata Rozenek-Majdan to tytan pracy. Wprawdzie rozpoznawalność zyskała dzięki programowi “Perfekcyjna Pani Domu”, gdzie z zaangażowaniem pomagała uczestnikom uporać się z chaosem panującym w ich mieszkaniach, to jednak jej lista prac i zasług jest znacznie dłuższa.

 Przez pewien czas była jedna z prowadzących “Dzień Dobry TVN”, była gospodynią “Projekt Lady”, gdzie wraz z mentorkami starała się okiełznać nietuzinkowe zachowania dziewcząt biorących udział w programie. Dodatkowo jest autorką wielu poradników.

 Aktywnie działa na rzecz osób zmagających się z niepłodnością, promując i zarazem nieustannie walcząc o refundowanie in vitro. Współpracowała z Koalicją Obywatelską przy projekcie ustawy dotyczącej ww. metody leczenia niepłodności. Brała także udział w obradach Sejmu.

Stoję przed wami jako matka. Matka trójki dzieci, urodzonych dzięki metodzie in vitro […] Bardzo długo byłam pacjentką klinik leczenia niepłodności. Gdyby nie możliwość, która in vitro stworzyło, prawdopodobnie nigdy nie zostałabym mamą. A to najważniejsza rzecz, którą mogę w życiu przeżywać - mówiła Małgorzata Rozenek-Majdan.

Małgorzata Rozenek-Majdan wraca wspomnieniami do rozstania z Jackiem Rozenkiem. "Byłam przekonana, że to jest koniec mojego życia"

Małgorzata Rozenek-Majdan zatrudniła swojego sobowtóra?

Małgorzata Rozenek-Majdan nieustannie się rozwija i wciąż podejmuje się nowych wyzwań. Chętnie oddaje się pracy zawodowej, ale również życiu osobistemu i relaksowi, który jest równie ważny. A to tego dba o nienaganny wygląd i figurę. Jak jednak znajduje na to wszystko czas?

Celebrytka posiada również własną markę odzieżową o jakże uroczej nazwie “Mrs. Drama”. Choć przez pewien czas to Małgorzata Rozenek-Majdan pozowała do zdjęć, które następnie trafiały na stronę, by w pełni zareklamować swój towar, to teraz na fotografiach zaczęła pojawiać się inna kobieta. Internauci szybko dostrzegli niebywałe podobieństwo tych dwóch pań. Czy rzeczywiście mamy do czynienia z sobowtórką?

Menedżerka Małgorzaty Rozenek zabrała głos. Kim jest jej sobowtórka?

Czujni internauci zarzucili Małgorzacie Rozenek, że z braku czasu nie bierze udziału w nowych sesjach zdjęciowych swojej marki, a zastępuje ją łudząca podobna sobowtórka. Czy gwiazda chciała wprowadzić klientów w błąd, czy inna modelka nie była tajemnicą? W tej sprawie wypowiedziała się jej menedżerka. Podkreśliła, że twórcy kampanii absolutnie nie mieli złych zamiarów, a podobną do Małgorzaty Rozenek kobietą jest Paulina Domowicz, pochodząca z Poznania influencerka. 

Nie było to celowe, Pauli reklamuje nam "Dramę" już od dłuższego czasu. Stała się samoistnie taką ambasadorką marki, dlatego została zaangażowana do sesji - skwitowała menago Perfekcyjnej na łamach Pudelka. Wy też byliście przekonani, że na poniższych fotosach jest Małgorzata Rozenek?

Źródło: Pudelek