Rozrywka.Goniec.pl > Telewizja > Nowe prowadzące zadebiutowały w "Dzień Dobry TVN". Oceny widzów niemal jednogłośne, fala komentarzy
Kacper Kulpicki
Kacper Kulpicki 06.12.2023 13:36

Nowe prowadzące zadebiutowały w "Dzień Dobry TVN". Oceny widzów niemal jednogłośne, fala komentarzy

Dzień dobry TVN
Nowe prowadzące zadebiutowały w "Dzień Dobry TVN". Fot. kadr z programu "Dzień dobry TVN", prod. TVN, wyd. 2023 r., Player

Fani "Dzień dobry TVN" mieli dziś podwójną rolę. Mogli stać się nie tylko widzami, ale także recenzentami konferansjerskiego warsztatu dwóch nowych prezenterek. Panie zrobiły wiele, by wypaść na ekranie jak najlepiej. Jak zaś ocenili je żądni wpadek internauci?

Nowe prowadzące w "Dzień dobry TVN"

O tym, kto dołączy do prezenterskiej obsady "Dzień dobry TVN" po zwolnieniach sprzed kilku miesięcy mówiło się dużo. Padały dobrze znane nazwiska, jak Hubert Urbański i Kinga Rusin. Ostateczna decyzja okazała się jednak zaskoczeniem.

Producenci porannego pasma wraz z dyrektor programową Lidią Kazen zdecydowali się na parę, która zadała kres wszelkim zakładom i typowaniom. Tych dwóch i, trzeba przyznać, mało znanych pań nikt się nie spodziewał. Jak poradziły sobie z nowym wyzwaniem?

Ale nowiny w "Dzień dobry TVN", Krupińska przekazała: "po wielu miesiącach starań nasza rodzina się powiększa"

Debiut Sandry Hajduk i Anny Senkary w "Dzień dobry TVN"

Sandra Hajduk i Anna Senkara po raz pierwszy pojawiły się w "Dzień dobry TVN" już kilka dni temu. Gromkimi brawami powitali je Paulina Krupińska i Damian Michałowski. Wówczas nowa para zaliczyła jedynie krótki debiut.

Kilka chwil spędzonych przed kamerami z pewnością było dla nich stresujące, jednak wirtualna społeczność nie wzięła tej okoliczności łagodzącej pod uwagę. Jedynie niektórzy sugerowali, by z finalną oceną wstrzymać się do 6 grudnia. 

To właśnie dziś punktualnie o 7:45 nowe twarze śniadaniówki same objęły stery gospodyń. Czy również nie uzyskały wotum zaufania od telewidzów? W sieci nie brakowało jednoznacznych komentarzy.

Widzowie ocenili damski duet w "DD TVN". Lepsze od Rozenek?

Anna Senkara i Sandra Hajduk z uśmiechami przywitały tysiące Polaków przed telewizorami. Dały się poznać jako pogodne i wyluzowane prezenterki, które o stresie zdawały się zapomnieć już po kilku pierwszych minutach na antenie. Co warte odnotowania, nie zaliczyły żadnej wpadki. Bijąca od nich życzliwość i pewność siebie sprawiły, że internauci zaczęli postrzegać je o wiele mniej krytycznie. 

  • Kolorowe papużki. Super, czują się jak ryby w wodzie
  • Dziewczyny dają radę! Są naturalne, dobrze się je ogląda
  • Kibicuję Wam, dziewczyny. Pięknie wyglądacie
  • Oglądam was od godz. 7.45 i bardzo cię cieszę, widząc nowych prowadzących. To wasz wielki debiut. Jesteście wspaniałe i takie promyczki dobrej energii, że aż miło się Was ogląda. Nie dość, że przepiękne, to i perfekcyjne. Brawa dla was
  • Dobry duet. Panie dobrane, zgrane. Bije od Was ciepło, tak dużo uśmiechu - czytamy w mediach społecznościowych. 

Nie ma zatem wątpliwości, że po pierwszej krytyce Sandra Hajduk i Anna Senkara w mig zdołały zdobyć sympatię telewidzów. Mimo wielu starań przez kilka miesięcy nie udawało się to zwolnionej z "Dzień dobry TVN" Małgorzacie Rozenek. Można więc przypuszczać, że jej następczynie na dłużej zagoszczą na wygodnych kanapach warszawskiego studia i mogą ogłosić swój pierwszy sukces. A jakie jest Wasze zdanie?

Dzień dobry TVN
Nowe prowadzące zadebiutowały w "Dzień Dobry TVN". Fot. Instagram @dziendobrytvn