Rozrywka.Goniec.pl > Telewizja > Ale nowiny w "Dzień dobry TVN", Krupińska przekazała: "po wielu miesiącach starań nasza rodzina się powiększa"
Elżbieta Włodarska
Elżbieta Włodarska 02.12.2023 14:13

Ale nowiny w "Dzień dobry TVN", Krupińska przekazała: "po wielu miesiącach starań nasza rodzina się powiększa"

Paulina Krupińska i Damian Michałowski
KAPiF; Krupińska przekazała: "po wielu miesiącach starań nasza rodzina się powiększa"

Sobotnie wydanie “Dzień Dobry TVN” zdecydowanie było przepełnione emocjami. Wszystko za sprawą wyznania, jakie padło z ust Pauliny Krupińskiej. Na wizji pochwaliła się radosną nowiną, że już niebawem dojdzie do powiększenia rodziny.

Zmiany w "Dzień Dobry TVN"

Paulina Krupińska i Damian Michałowski to jedna z nielicznych par prezenterów, która została po metamorfozie “Dzień Dobry TVN”. Przed kilkoma miesiącami z posadą pożegnało się aż szóstka gospodarzy: Małgorzata Rozenek-Majdan, Agnieszka Woźniak-Starak, Anna Kalczyńska, Małgorzata Ohme, Andrzej Sołtysik oraz Filip Chajzer.  Na posterunku zostali jeszcze: Dorota Wellman i Marcin Prokop oraz Ewa Drzyzga i Krzysztof Skórzyński.

Paulina Krupińska i Damian Michałowski na planie programu śniadaniowego pracują już od trzech lat. Oglądając ich na wizji, można śmiało powiedzieć, że są zgranym duetem, który w swoim towarzystwie czuje się bardzo dobrze i swobodnie. Zdarza się, że nie szczędzą sobie również żartobliwych uszczypliwości.

Nie do wiary, kim jest mąż Ewy Drzyzgi. To znany dziennikarz. Robił karierę w TVN, a jego głos zna wielu Polaków

Paulina Krupińska pochwaliła się powiększającą się rodziną

Sobota w “Dzień Dobry TVN” była niezwykle emocjonująca, a zadbała o to Paulina Krupińska. Podczas trwania programu śniadaniowego powiedziała o powiększającej się rodzinie. Szybko wyjaśniła znaczenie swoich słów. Dodała, że może to być ogromne zaskoczenie dla widzów.

Prostujemy się, bo mamy do przekazania coś bardzo ważnego. Po wielu miesiącach starań nasza rodzina się powiększa. Nie nasza rodzina, nic się nie martw. Nie zaskoczę cię, ale zaskoczymy naszych widzów, bo oni na tę nowinę również czekają - powiedziała prezenterka.

Kto dołączy do ekipy "Dzień Dobry TVN"?

Damian Michałowski kontynuował tę radosną nowinę. Wyjaśnił w sposób metaforyczny, że pod uwagę było branych wiele osób, a wybór spośród tak licznego grona był bardzo trudny. Ostatecznie jednak zapadła decyzja. Kogo zobaczymy na kanapie programu śniadaniowego?

Karuzela z nazwiskami nowych prowadzących “Dzień dobry TVN” była rozkręcona przez bardzo długi czas. Na tę karuzelę zostało wsadzonych bardzo dużo nazwisk, ale ta karuzela w końcu się zatrzymała. Mamy to, panie i panowie. Mamy nazwiska nowych prowadzących “Dzień dobry TVN” - wyjaśnił Damian Michałowski.

Jak zdradziła Paulina Krupińska, nowych prowadzących poznamy już w niedzielę 3 grudnia. Jak myślicie, kto zajmie to stanowisko?