Rozrywka.Goniec.pl > Gwiazdy > Nie do wiary, kim jest mąż Ewy Drzyzgi. To znany dziennikarz. Robił karierę w TVN, a jego głos zna wielu Polaków
Piotr Szczurowski
Piotr Szczurowski 01.12.2023 11:54

Nie do wiary, kim jest mąż Ewy Drzyzgi. To znany dziennikarz. Robił karierę w TVN, a jego głos zna wielu Polaków

Ewa Drzyzga
Nie do wiary, kim jest mąż Ewy Drzyzgi/KAPIF

Ewa Drzyzga należy do grona najpopularniejszych i najbardziej lubianych dziennikarek w Polsce. Popularność zawdzięcza przede wszystkim kultowym "Rozmowom w toku", a od września 2020 roku możemy ją regularnie oglądać w "Dzień dobry TVN". Niewiele osób wie, ale gwiazda prywatnie jest żoną innego znanego dziennikarza.

Kim jest mąż Ewy Drzyzgi? Wiele osób będzie zaskoczonych

Ewa Drzyzga, wbrew obecnie panującej modzie, dość mocno chroni swoje życie prywatne i rzadko kiedy pokazuje obrazki ze swojej codzienności. Na jej Instagramie, zamiast zdjęć bliskich i fotek w bikini, możemy oglądać ujęcia natury czy piękne fotografie zrobione w okolicach domu dziennikarki.

Ponieważ Ewa Drzyzga rzadko mówi o swoich bliskich, mało osób wie, że jej mąż jej znanym dziennikarzem. Serce byłej prowadzącej "Rozmowy w toku" skradł jej kolega z pracy. Nim prowadząca "Dzień dobry TVN" zdobyła popularność, pracowała dla największej rozgłośni radiowej w Polsce. To właśnie tam poznała swojego przyszłego męża.

Ewa Drzyzga na antenie ujawniła prawdę o swoim zdrowiu. Od narodzin dziecka zmaga się z przykrym schorzeniem

Ewa Drzyzga męża poznałą w pracy. Są razem od 20 lat

Ewa Drzyzga dwukrotnie stawała na ślubnym kobiercu, ale dopiero drugi ślub - z obecnym mężem - okazał się "trafiony". Para jest razem od 2004 roku i nic nie wskazuje na to, aby się cokolwiek miało zmienić.

Ewa Drzyzga trafiła do mediów na początku lat 90. Trzymiesięczny staż odbyty w krakowskim oddziale Polskiego Radia pomógł jej dostać się do nowopowstałej redakcji radia RMF FM, które funkcjonuje do dzisiaj. Ewa Drzyzga ze stacją związana była przez 10 lat - zaczynała od serwisantki, a odchodziła jako dyrektorka informacji. Poza wpisami, które dobrze wyglądają w CV, dziennikarka zdobyła także... męża.

W 2004 roku prowadząca program "Rozmowy w toku" wyszła za mąż za poznanego w RMF FM dziennikarza Marcina Borowskiego. Para doczekała się dwóch synów: 19-letniego Stanisława i 17-letniego Ignacego. W przyszłym roku partnerzy obchodzić będą porcelanową rocznicę ślubu.

Czym zajmuje się mąż Ewy Drzyzgi? Jego głos znają miliony Polaków

Marcin Borowski, mąż Ewy Drzyzgi, do ekipy RMF FM trafił, gdzie przez prawie 5 lat pełnił funkcję zastępcy dyrektora informacji, ze stołecznego Radia Eska. Po przygodzie z radiem dziennikarz przeniósł się do oddziału TVN-u w Krakowie i w 2007 roku został producentem codziennego programu interwencyjnego "Uwaga!".

Dziennikarz na stanowisku utrzymywał się przez 15 lat, a w 2022 roku jego współpraca dobiegła końca, gdyż zajmowane przez niego stanowisko zostało całkowicie zlikwidowane. Nieoficjalnie powodem pożegnania mężczyzny z pracą były skomplikowane relacje z pozostałą częścią redakcji i "różnice nie do pogodzenia", które wpływały niekorzystnie na atmosferę w pracy.

Marcin Borowski po kilkuletniej nieobecności powrócił za radiowy mikrofon i obecnie pracuje w RMF Classic, gdzie prowadzi m.in. poranne przeglądy prasy. Wielu z nas z pewnością wielokrotnie słyszało jego głos, np. w drodze do pracy.

Tagi: Ewa Drzyzga