Rozrywka.Goniec.pl > Paulina Krupińska

Paulina Krupińska

Paulina Krupińska i Damian Michałowski
02.12.2023 14:13 Ale nowiny w "Dzień dobry TVN", Krupińska przekazała: "po wielu miesiącach starań nasza rodzina się powiększa"

Sobotnie wydanie “Dzień Dobry TVN” zdecydowanie było przepełnione emocjami. Wszystko za sprawą wyznania, jakie padło z ust Pauliny Krupińskiej. Na wizji pochwaliła się radosną nowiną, że już niebawem dojdzie do powiększenia rodziny.

Marcin Prokop
16.11.2023 18:16 Nie żyje ważna postać dla wszystkich w TVN. Prokop nie kryje smutku: "Odszedł na służbie"

Marcin Prokop jest pogrążony w żałobie. Nie żyje podpora gwiazd, osoba, która dawała im poczucie spokoju i bezpieczeństwa. Wiadomość o jego śmierci przekazali gospodarze podczas trwania programu “Dzień Dobry TVN”.

Paulina Krupińska
04.10.2023 08:01 Paulina Krupińska w weekend zabalowała na weselu. Mało która kobieta odważyłaby się tak ubrać

Paulina Krupińska w miniony weekend gościła na weselu swojej redakcyjnej koleżanki, Aleksandry Piątek. Gwiazda "Dzień Dobry TVN" z pewnością tego dnia zaszła za skórę pannie młodej, która planowała błyszczeć najmocniej podczas imprezy. Co takiego zrobiła?

Paulina Krupińska i Sebastian Karpiel-Bułecka
25.09.2023 19:23 To koniec plotek o małżeństwie Pauliny Krupińskiej i Sebastiana Karpiela-Bułecki. Muzyk wyjawił prawdę

Sebastian Karpiel-Bułecka i jego żona, Paulina Krupińska, należą do najpopularniejszych par w Polsce, choć sami niechętnie opowiadają o swoim życiu prywatnym. Jak to zwykle w przypadku medialnych związków bywa, co raz pojawiają się kolejne plotki na temat ich małżeństwa. Zazwyczaj celebryci je ignorowali, ale teraz muzyk postanowił zabrać głos.

Paulina Krupińska i Damian MIchałowski
16.09.2023 22:40 Paulina Krupińska z nowym partnerem w "Dzień Dobry TVN"? Zgłosiła się do dyrekcji

Paulina Krupińska otrzyma nowego współprowadzącego, z którym pracowałaby na planie “Dzień Dobry TVN”? Prezenterka miała poprosić dyrekcję TVN-u o zmianę partnera, z którym dzieliła telewizyjną kanapę podczas emisji śniadaniówki. Wszystkiemu miało być winne zachowanie Damiana Michałowskiego i jego niewybredny komentarz.

Paulina Krupińska
03.09.2023 19:18 Nostalgiczna Paulina Krupińska pakuje plecak. "Już się boję"

Dla Pauliny Krupińskiej zaczął się właśnie ważny etap w życiu. Jej młodszy syn tuż za moment zaczyna szkołę, a troskliwa mama pomaga mu w pakowaniu pierwszego plecaka. Co się w nim znalazło i co tak bardzo rozbawiło gwiazdę? Modelka również sentymentalnie wróciła do czasów swojego dzieciństwa i podzieliła się zdjęciem z fanami. 

Paulina Krupińska
08.07.2023 13:20 Paulina Krupińska pokazała, co działo się na drugim ślubie Lewandowskich. Wyciekły prywatne zdjęcia

Anna i Robert Lewandowscy zdecydowali się na niezwykle emocjonalną okoliczność - odnowili przysięgę małżeńską z okazji 10. rocznicy ślubu. Na imprezie nie zabrakło wielu znanych nam gwiazd. Jedną z zaproszonych na tę okoliczność była Paulina Krupińska, która udała się wraz z Sebastianem Karpielem-Bułecką na wspólne świętowanie miłości Lewandowskich.

Paulina Krupińska Filip Chajzer
19.06.2023 22:46 Paulina Krupińska szczerze o braku Filipa Chajzera w "DDTVN". O tym mówi się na planie

Paulina Krupińska zabrała głos w sprawie odejścia Filipa Chajzera z "Dzień dobry TVN". Gospodyni "śniadaniówki" zdradziła, co o tej absencji mówi się, gdy czerwona lampka na kamerach zgaśnie. Okazuje się, że cała redakcja patrzy na problemy Filipa Chajzera w podobny sposób. 

Paulina Krupińska
18.06.2023 15:01 Wpadka za wpadką Pauliny Krupińskiej w "Dzień dobry TVN". Zaapelowała do widzów

Paulina Krupińska i Damian Michałowski tworzą uwielbianą przez widzów parę prowadzących w “Dzień dobry TVN”. Niestety nie omijają ich wpadki, które są nieodłącznym elementem programów śniadaniowych na żywo. W jednym z najnowszych wywiadów Krupińska zaapelowała do fanów. 

Paulina Krupińska i Damian Michałowski w programie "Dzień dobry TVN"
17.05.2023 13:17 "Dzień dobry TVN". Damian Michałowski zaliczył wpadkę, aż się zaczerwienił. Paulina Krupińska musiała wkroczyć

Damian Michałowski razem z Pauliną Krupińską prowadzi "Dzień dobry TVN". Okazuje się, że obecność telewizyjnej partnerki czasem przydaje się jeszcze bardziej, niż się wydaje. Może bowiem wybawić z opresji,  jaką prezenter sam sobie zafundował. Wszystko przez niefortunne przejęzyczenie. 

Paulina Krupińska
07.05.2023 15:09 Paulina Krupińska pokazała zdjęcie w bikini. "Zjawiskowa, przepiękna, cudna"

Po majówce spędzonej w Warszawie, Paulina Krupińska wraz z rodziną postanowiła wybrać się na zagraniczny urlop. Wybór padł na słoneczną Turcję. Gwiazda TVN-u pochwaliła się kuszącym zdjęciem.

Paulina Krupińska w "Dzień dobry TVN"
04.05.2023 11:36 "Dzień dobry TVN". Paulina Krupińska skomentowała rozwód gwiazdy. "Widziały gały, co brały"

Paulina Krupińska w "Dzień dobry TVN" porusza wiele tematów, jednak nie wszystkie zbudzają w niej tyle emocji, co rozwód popularnego aktora. Celebrytka stanowczo skomentowała jego rozstanie. Widzowie byli zaskoczeni.  

Sebastian Karpiel-Bułecka
02.05.2023 18:23 Sebastian Karpiel-Bułecka pokazał córeczkę. "Cała mamusia"

Sebastian Karpiel-Bułecka podczas majówki postanowił zabrać swoją siedmioletnią córkę Antosię na górski spacer. Wyprawę uwiecznił na zdjęciu, które zamieścił na swoim Instagramie. Pod fotografią szybko pojawiły się sprzeczne komentarze na temat, do kogo dziewczynka jest podobna.

Paulina Krupińska
23.04.2023 15:21 Wpadka Pauliny Krupińskiej na gali Fryderyków, wszystko poszło na żywo. Pomyłka nie uszła jej na sucho

Paulina Krupińska była jedną z prowadzących podczas tegorocznego rozdania Fryderyków. Okazało się jednak, że jej występ nie mógł obejść się bez wpadek. Potem prezenterka tylko się z tego śmiała, sądziła, że wszystko uszło jej na sucho.

Sebastian Karpiel-Bułecka i Paulina Krupińska
11.04.2023 14:25 Paulina Krupińska pokazała zdjęcie z córką. Fani oszaleli na widok pociechy Sebastiana Karpiel-Bułecki

Paulina Krupińska nie należy do grona gwiazd, które epatują w wywiadach i mediach społecznościowych tym, co dzieje się w ich życiu prywatnym. Gwiazda niechętnie zdradza, jak wygląda jej życie poza blaskiem fleszy, ale z okazji Wielkanocy postanowiła zrobić wyjątek. Prezenterka pokazała się z córką.

None
24.03.2023 10:02 "Dzień dobry TVN". Paulina Krupińska i Damian Michałowski wyprowadzeni z równowagi

W programie "Dzień dobry TVN" doszło ostatnio do sytuacji, która wyjątkowo zdenerwowała prowadzących. Paulina Krupińska i Damian Michałowski zwrócili uwagę kolegom z planu. 

Paulina Krupińska
10.03.2023 09:33 Paulina Krupińska zabrała głos ws. zmian w "Dzień dobry TVN". Boi się jednej rzeczy

Paulina Krupińska święci triumfy jako jedna z prowadzących popularny "Dzień dobry TVN". Mocną stroną prezenterki jest pewność siebie, jednak nie w każdych okolicznościach może się nią pochwalić. O tym, jakie obawy ma przed nadchodzącymi zmianami w "śniadaniówce" TVN, opowiedziała w ostatnim wywiadzie. Co sprawi jej największą trudność?

paulina krupinska sebastian karpiel-bułecka
15.02.2023 11:59 Paulina Krupińska opowiedziała o nerwicy lękowej męża. Poruszające wyznanie

Paulina Krupińska postanowiła opowiedzieć o chorobie, z jaką zmagał się jej mąż. Sebastian Karpiel-Bułecka kilka tygodni temu wyjawił, że cierpiał na nerwicę lękową. O tym, jak gospodyni "Dzień dobry TVN" wspomina walkę lubego z tą dolegliwością, opowiedziała w ostatnim wywiadzie. Czy wspólnie wyszli z tego problemu obronną ręką?

Sebastian Karpiel-Bułecka, Paulina Krupińska
05.02.2023 13:38 Sebastian Karpiel-Bułecka w "Dzień dobry TVN" zwrócił się do żony

Sebastian Karpiel-Bułecka zdobył się na piękne wyznanie w oku kamer. Piosenkarz opowiedział o swojej walce z nerwicą lękową oraz przemianie, jaka się w nim dokonała w ciągu ostatnich miesięcy. Pytany o główne przyczyny takiego stanu rzeczy, nie wahał się ani chwili, w pięknych słowach nawiązując do zasług swojej ukochanej Pauliny Krupińskiej. Taka laurka to marzenie każdej żony.

Paulina Krupińska
27.01.2023 23:06 Paulina Krupińska w żałobie. Nie żyje jej kolega z TVN

Paulina Krupińska przechodzi żałobę. Gwiazda "Dzień dobry TVN" poinformowała o śmierci kolegi z pracy. Na Instagramie prezenterka zapozowała w czarnej koszuli i zaapelowała do fanów o docenianie bliskich.

azja express
16.01.2023 23:11 "Azja Express". Oto wszyscy uczestnicy nowego sezonu. Nie brakuje zaskoczeń

"Azja Express" pojawi się w TVN już we wiosennej ramówce. Pierwszy odcinek egzotycznych wojaży celebrytów z ograniczonym budżetem wstępnie zaplanowano na sobotę, 4 marca 2023 roku. Znamy już wszystkie gwiazdy, które zdecydowały się na przygodę życia. Trzeba przyznać, że trzeci sezon zapowiada się niezwykle obiecująco.

paulina krupińska dzień dobry tvn damian michałowski
13.01.2023 12:46 Paulina Krupińska nie wytrzymała w "Dzień Dobry TVN". Nie spodobał się jej żart Damiana Michałowskiego

Paulina Krupińska nie wytrzymała podczas odcinka "Dzień Dobry TVN". Żart Damiana Michałowskiego dotyczący starszych mężczyzn nie spodobał jej się i sytuacja stała się dość niezręczna. Może następnym razem prowadzący zastanowi się dwa razy nim coś powie?

Paulina Krupińska
29.12.2022 13:45 Paulina Krupińska opublikowała zdjęcie córki. Internauci rozpływają się nad jej urodą. "Mała Paulinka"

Paulina Krupińska opublikowała na Instagramie zdjęcie córki. Choć dziewczynka ma na nosie okulary przeciwsłoneczne, to internauci widzą ewidentne jej podobieństwo do mamy. "Mała Paulinka" - czytamy w komentarzach. Rzeczywiście Antosia jest kopią Pauliny Krupińskiej?

paulina krupińska
27.12.2022 09:30 Paulina Krupińska miała wypadek w święta. Czy w tym stanie wróci do pracy w "Dzień dobry TVN"?

Paulina Krupińska będzie wspominać tegoroczne święta w słodko-gorzkich odcieniach. O tym, jaki wypadek jej się przydarzył, opowiedziała na łamach mediów społecznościowych. Gospodyni "Dzień dobry TVN" przestrzegła fanów, by uczyli się na jej, a nie swoich błędach.

Paulina Krupińska
24.11.2022 21:26 "Dzień dobry TVN". Paulina Krupińska nie mogła tego słuchać. Ostro skorygowała eksperta

W czwartkowym wydaniu programu "Dzień dobry TVN" nie zabrakło emocji. Prowadzącym nie spodobała się wypowiedź jednego z ekspertów. Paulina Krupińska postanowiła zareagować.

Paulina Krupińska
10.03.2022 08:04 Paulina Krupińska opublikowała nagranie z prezydentem Zełenskim. Została skrytykowana

Paulina Krupińska, prowadząca śniadaniówkę "Dzień Dobry TVN", opublikowała w mediach społecznościowych specyficzne nagranie. Celebrytka chciała wyrazić swoją sympatię do prezydenta Wołodymyra Zełenskiego, co spotkało się z krytyką ze strony internautów.Paulina Krupińska, podobnie jak inni rodzimi artyści, zaangażowała się w pomoc osobom poszkodowanym w wyniku wojny w Ukrainie. Prezenterka wykorzystuje zasięgi na Instagramie, by promować zweryfikowane zbiórki i akcje charytatywne.