Rozrywka.Goniec.pl > Gwiazdy > Nostalgiczna Paulina Krupińska pakuje plecak. "Już się boję"
Paulina Antoniak
Paulina Antoniak 03.09.2023 19:18

Nostalgiczna Paulina Krupińska pakuje plecak. "Już się boję"

Paulina Krupińska
Instagram @pkrupinska

Dla Pauliny Krupińskiej zaczął się właśnie ważny etap w życiu. Jej młodszy syn tuż za moment zaczyna szkołę, a troskliwa mama pomaga mu w pakowaniu pierwszego plecaka. Co się w nim znalazło i co tak bardzo rozbawiło gwiazdę? Modelka również sentymentalnie wróciła do czasów swojego dzieciństwa i podzieliła się zdjęciem z fanami. 

Paulina Krupińska przygotowuje dzieci na pójście do szkoły

Paulina Krupińska jest prezenterką telewizyjną, posiadaczką tytułu Miss Polonia, ale także dumną mamą dwójki pociech. Początek września to dla rodziców często stresujący i wyczerpujący czas, gdyż w ich życiu sporo się dzieje. Jak radzi sobie w tym okresie Paulina Krupińska? 

Czarne chmury nad Tadeuszem Rydzykiem. To pierwszy taki problem od lat

Prezenterka swoimi odczuciami i emocjami podzieliła się na Instagramie

Od 2018 roku modelka jest w związku z Sebastianem Karpielem-Bułecką i tworzą szczęśliwą rodzinę, wychowując wspólnie dwójkę dzieci. W ubiegłym roku gwiazda po raz pierwszy wysłała do szkoły młodszą pociechę, Antoninę. 

Paulina Krupińska bardzo przeżywała ten czas i swoimi uczuciami i emocjami dzieliła się w mediach społecznościowych – Słuchajcie, poważna sprawa. Przygotowuję rzeczy do szkoły. Moja córeczka już za dwa dni idzie do szkoły – mówiła wtedy poruszona. 

Paulina Krupińska pokazała zabawną sytuację na nagraniu

Teraz do szkoły idzie młodsze dziecko prezenterki, syn Jędrzej. W InstaStories Paulina Krupińska postanowiła pokazać rzeczy, które kupiła dzieciom na rozpoczynający się rok szkolny. W pewnym momencie roześmiała się, widząc, co jej syn spakował do plecaka. Okazuje się, że Jędrzej całą zawartość piórnika wrzucił luzem do kieszonki z przodu. Cały ten zabawny chaos mogliśmy zobaczyć na nagraniu. - O Boże już się boję, co to będzie z niego za uczeń - powiedziała. 

Prezenterka postanowiła pokazać również swoje zdjęcie z czasu, gdy miała 11 lat. Widać, że wspomina te czasy z dużym sentymentem.