Rozrywka.Goniec.pl > Telewizja > Niecodzienne sceny na planie "DDTVN". Paulina Krupińska aż zaniemówiła
Marcin Czekaj
Marcin Czekaj 22.06.2024 13:46

Niecodzienne sceny na planie "DDTVN". Paulina Krupińska aż zaniemówiła

Paulina Krupińska, DDTVN
Fot. KAPIF, instagram.com/dziendobrytvn/

Telewizje śniadaniowe ze względu na swoją charakterystykę podatne są na nieplanowe akcje. Do tego typu sytuacji doszło w sobotnim wydaniu “Dzień dobry TVN”. Prowadząca program Paulina Krupińska aż zaniemówiła. Co tam się wydarzyło?

"Dzień dobry TVN" i nietypowe sytuacje

Niespodziewane sytuacje to codzienność na planach stacji telewizyjnych. Tym bardziej gdy mowa o programach realizowanych na żywo. Sytuacje te bywają problematyczne, ale także pozwalają zwrócić większą uwagę na danym format oraz wzbudzić ogromne emocje. 

Szczególnie podatne na tego typu akcje są telewizje śniadaniowe tj. “Dzień dobry TVN”, które realizowane są przez kilka godzin w całości na żywo. Do jednej z takich sytuacji doszło w sobotnim wydaniu programu. 

Anna Lewandowska zabrała głos po porażce Polaków na Euro 2024. W komentarzach burza

Paulina Krupińska zaniemówiła na planie "DDTVN"

W sobotni poranek widzów TVN powitali Paulina Krupińska oraz Damian Michałowski. W trakcie realizacji programu nie zabrakło oczywiście niespodziewanych sytuacji. Jedną z nich był moment, w którym cała ekipa produkcyjna odśpiewała głośne “sto lat”. Wszystko ze względu na 37 urodziny prezenterki.

ZOBACZ: Pogodynek TVN musiał ratować sytuację. Emerytka zaliczyła niezręczną wpadkę

W studiu nie zabrakło także bukietu kwiatów dla prowadzącej oraz lawiny życzeń z okazji obchodzonego święta. Sama Krupińska nie kryła wzruszenia całą sytuacją i aż zaniemówiła w momencie gdy ekipa zaśpiewała jej urodzinową piosenkę. Jak się okazało, koledzy i koleżanki z planu spełnili jedno z marzeń prezenterki i stworzyli na planie atrapę sklepu mięsnego. To właśnie w tym miejscu gwiazda chciała pracować jako dziecko.

"Dzień dobry TVN" czekają zmiany

Wideo z życzeniami udostępnione zostało także w mediach społecznościowych programu “Dzień dobry TVN”. Post wzbogacono o życzenia urodzinowe dla Pauliny Krupińskiej, do których przyłączyli się internauci. Po filmem szybko zaroiło się od pozytywnych komentarzy od fanów prezenterki, którzy także postanowili życzyć jej pomyślności.

Wszystkiego co najpiękniejsze;

Pani Paulina jest jedna z najlepszych prezenterek telewizyjnych. Zawsze piękna, uśmiechnięta I z klasa. Wszystkiego Co najpiękniejsze;

Wszystkiego najlepszego pani Paulinko;

Wszystkiego najlepszego z okazji urodzin Najdroższa - pisali fani prowadzącej.

ZOBACZ: Cezary Pazura ma "pęknięty" kręgosłup. Żona aktora przerwała milczenie

W najbliższym czasie widzów “DDTVN” czekają spore zmiany. Twórcy programu planują nieco odświeżyć jego formułę i szykują kilka niespodzianek. Na temat zmian postanowił wypowiedzieć się jeden z prowadzących - Krzysztof Skórzyński.

Ten sezon będzie inny. Musimy jako "Dzień Dobry TVN" się rozwijać i iść do przodu. Będą nowe cykle, których do tej pory nie było. Mam nadzieję, że będziemy wyznaczać nowe standardy tego, jak wygląda telewizja śniadaniowa, a o reszcie przekonacie się wkrótce - wyjawił w rozmowie z portalem “ShowNews”.