Rozrywka.Goniec.pl > Gwiazdy > Paulina Krupińska pokazała, co działo się na drugim ślubie Lewandowskich. Wyciekły prywatne zdjęcia
Elżbieta Włodarska
Elżbieta Włodarska 08.07.2023 13:20

Paulina Krupińska pokazała, co działo się na drugim ślubie Lewandowskich. Wyciekły prywatne zdjęcia

Paulina Krupińska
KAPIF/Instagram @pkrupinska @_rl9

Anna i Robert Lewandowscy zdecydowali się na niezwykle emocjonalną okoliczność - odnowili przysięgę małżeńską z okazji 10. rocznicy ślubu. Na imprezie nie zabrakło wielu znanych nam gwiazd. Jedną z zaproszonych na tę okoliczność była Paulina Krupińska, która udała się wraz z Sebastianem Karpielem-Bułecką na wspólne świętowanie miłości Lewandowskich.

Anna i Robert Lewandowscy odnowili przysięgę małżeńską

Anna i Robert Lewandowscy 7 lipca zorganizowali imprezę, która miała uczcić ich odnowienie przysięgi małżeńskiej. Wszystko było owiane tajemnicą, nikt z internautów nie spodziewał się tego, co zaplanowali trenerka i piłkarz. Pomimo tego, że relacje, które umieszczały na swoich Instagramach Milena Lewandowska czy Paulina Krupińska mogły sugerować, że w danym miejscu odbędzie się coś interesującego, żadna ze sław obecnych tam, nie zdradziła się z niczym, co mogłoby internautów naprowadzić na konkretny szlak. 

Czternasta emerytura nie trafi do większej liczby seniorów? Sejm odrzucił poprawki Senatu

Anna i Robert Lewandowscy odnowili przysięgę małżeńską. Zaprosili mnóstwo znanych osób

O odnowieniu przysięgi małżeńskiej jako pierwsi poinformowali Anna i Robert Lewandowscy. Opublikowali zdjęcia, na którym pozowali w miłosnych objęciach. Widać było na nich trenerkę ubraną w długą, białą dopasowaną sukienkę, zwieńczoną trenem. Piłkarz na tę okoliczność założył jasny garnitur. Opis do zdjęcia wytłumaczył wszystko. Brzmiał on: "Znowu to zrobiliśmy".  

Na imprezie bawiło dużo znanych osób. Nie zabrakło Pauliny Krupińskiej, która już od wielu lat przyjaźni się z Anną i Robertem Lewandowskimi. Wraz z prezenterką na tę okoliczność przybył Sebastian Karpiel-Bułecka, który dodatkowo dał popis swoich wokalnych umiejętności. Wśród zaproszonych gości była także Marina wraz z Wojciechem Szczęsnym, Zofia Zborowska z Andrzejem Wroną, Quebonafide z Natalią Szroeder, Marcin Kulczyk. Nie mogło zabraknąć również kolegów “Lewego”, z którymi staje ramię w ramię w FC Barcelonie. Przybyli: Sergi Roberto, Frankie Dejong, Andreas Christensena, a także Marco-Andre ter Stegen.

Paulina Krupińska zrelacjonowała imprezę zorganizowaną z okazji odnowienia przysięgi małżeńskiej przez Annę i Roberta Lewandowskich

Paulina Krupińska, która była obecna na imprezie z okazji odnowienia przysięgi małżeńskiej przez Annę i Roberta Lewandowskich, postanowiła podczas jej trwania uchylić rąbka tajemnicy. Zamieściła kilka zdjęć, na którym widać nie tylko kreacje zgromadzonych gości, ale także to, że świetnie się wspólnie bawili, ciesząc się miłością swoich najbliższych.

Zrzut ekranu (198)qq.jpg

Zrzut ekranu (199)aa.jpg

Zrzut ekranu (200)zzz.jpg

Zrzut ekranu (201)aaa.jpg

Zrzut ekranu (202)ggg.jpg