Rozrywka.Goniec.pl > Telewizja > Paulina Krupińska z nowym partnerem w "Dzień Dobry TVN"? Zgłosiła się do dyrekcji
Elżbieta Włodarska
Elżbieta Włodarska 16.09.2023 22:40

Paulina Krupińska z nowym partnerem w "Dzień Dobry TVN"? Zgłosiła się do dyrekcji

Paulina Krupińska i Damian MIchałowski
KAPIF

Paulina Krupińska otrzyma nowego współprowadzącego, z którym pracowałaby na planie “Dzień Dobry TVN”? Prezenterka miała poprosić dyrekcję TVN-u o zmianę partnera, z którym dzieliła telewizyjną kanapę podczas emisji śniadaniówki. Wszystkiemu miało być winne zachowanie Damiana Michałowskiego i jego niewybredny komentarz.

Paulina Krupińska i Damian Michałowski współprowadzą "Dzień Dobry TVN"

Paulina Krupińska i Damian Michałowski już od jakiegoś czasu tworzą zgrany duet prowadzących śniadaniówkę TVN-u. Prezenterów jako jednych z nielicznych ominęło zwolnienie z “Dzień Dobry TVN”. Za zmianami w stacji stoi Lidia Kazen, która zdecydowała się znacznie odświeżyć program. Oprócz zmian prowadzących doszło także do ulepszenia studia, czego od dłuższego już czasu domagała się Dorota Wellman. Nowa dyrektor stacji miała wspominać także o nowej parze gospodarzy programu śniadaniowego, którzy mieliby pojawić się na ekranach najwcześniej w listopadzie. Czy to oznacza, że ktoś ze starej ekipy “Dzień Dobry TVN” będzie musiał pożegnać się z pracą?

Krzysztof Jackowski miał niepokojącą wizję. Ostrzega Polaków przed tym, co ma nastąpić

Wpadki w "Dzień Dobry TVN"

Programy na żywo często rządzą się własnymi prawami i to nie ulega żadnej wątpliwości. Podczas ich trwania łatwo jest o wpadkę, a nie ma możliwości, by zatrzymać emisję bądź wyciąć dany wstydliwy fragment. Niedawno Dorota Wellman zaliczyła niemałe potknięcie, gdy pomieszały się jej kartki scenariusza. A wcześniej Marcin Prokop otrzymał od Agnieszki Woźniak-Starak burę za niewybredny komentarz. Damian Michałowski również posunął się do niefortunnych słów.

Paulina Krupińska pożaliła się dyrekcji na Damiana Michałowskiego

Paulina Krupińska podczas jednego z ostatnich odcinków “Dzień Dobry TVN” miała okazję wraz z Damianem Michałowskim spróbować granoli, która była przyrządzana w kuchni znajdującej się w studiu programu śniadaniowego. Wówczas wywiązała się pomiędzy nimi interesująca wymiana kąśliwych zdań.

- Oj, trochę się sypie - powiedziała prezenterka, co nie umknęło uwadze jej koledze z kanapy. Błyskawicznie odpowiedział na jej słowa i równie szybko zapewne pożałował tego, że nie ugryzł się w język.

- Ty czy granola? - wypalił Damian Michałowski, po czym usłyszał ciętą ripostę Pauliny Krupińskiej.

- Kiedyś go lubiłam. Taka podpowiedź do dyrekcji. Moglibyście mi zmienić prowadzącego? - zaśmiała się była miss. Oczywiście dwójka prezenterów nie potraktowała żadnych z tych słów na poważnie. Paulina Krupińska zdecydowanie zażartowała sobie z tej zmiany współprowadzącego,  a ich wygłupy bardzo spodobały się widzom.