Rozrywka.Goniec.pl > Gwiazdy > Wpadka za wpadką w "Dzień Dobry TVN". Prokop pokazał, co potrafi
Mateusz Wyderka
Mateusz Wyderka 03.05.2024 14:22

Wpadka za wpadką w "Dzień Dobry TVN". Prokop pokazał, co potrafi

Ekipa Dzień Dobry TVN
Fot. KAPiF

W świąteczny, piątkowy poranek popularny program śniadaniowy “Dzień Dobry TVN” prowadziła para doświadczonych i lubianych dziennikarzy - Dorota Wellman i Marcin Prokop. Prowadzący nie ustrzegli się jednak serii zabawnych wpadek, których świadkami byli widzowie programu. 

"DD TVN". Wellman i Prokop w duecie

Podczas piątkowego wydania popularnego programu śniadaniowego “Dzień Dobry TVN” widzów przywitała para doświadczonych, wieloletnich prowadzących Dorota Wellman i Marcin Prokop. 

Oboje od lat cieszą się niesłabnącą sympatią widzów.

Magdalena G. z zarzutami. Znana restauratorka nie przyznaje się do winy

Marcin Prokop przejął obowiązki kucharza na planie "DD TVN"

W związku z przypadającym na piątek Świętem Konstytucji 3-go Maja prowadzący zaprezentowali się w odpowiednich do okoliczności odświętnych strojach. 

Dorota Wellman założyła czarny kombinezon, zaś Marcin Prokop granatowy garnitur, pod którym miał białą koszulę. Nie zabrakło również charakterystycznych biało-czerwonych kotylionów. 

Tak ubrani wybrali się na podbój studyjnej kuchni, w której przejęli obowiązki kucharzy. Prokop postanowił zrobić ciasto, Wellman zaś miała zająć się wkładem do naleśników. 

Szybko jednak okazało się, że gotowanie w odświętnych strojach nie było najlepszym pomysłem.

Boże, kto ci wyczyści garnitur. Od razu wołajcie panią Basię, bez pani Basi nie będzie pomocy - zwróciła uwagę Wellman, widząc ubrudzonego Prokopa. 

Wellman Prokop DD TVN.jpg

Naleśniki a'la Dorota Wellman i Marcin Prokop

Tylko i wyłącznie świeże owoce z niewielką ilością cukru, bo naleśniki same w sobie będą już przyjemnością. Będą truskawki połączone z miętą, melisą, jagodami i malinami podkreśliła Dorota Wellman.

Prowadzący rychło przystąpili do działania, organizując odpowiednie składniki, tłumacząc w międzyczasie tajniki przygotowywania naleśników. 

Czymże byłby cukier bez soli? Byłby Prokopem bez Wellman, dziurką bez klucza, Bono bez U2, mógłbym tak wymieniać w nieskończoność, jednocześnie markując fakt, że nie wiem, gdzie stoi sól w naszym domu - wypalił w pewnym momencie Prokop.

Ostatecznie programowy partner Doroty Wellman soli nie znalazł. Pochwalił za to zalety zwykłej białej mąki, która jego zdaniem zawsze będzie lepsza niż jakieś “orkiszowe wynalazki”. 

Jak smakowały naleśniki a'la Wellman i Prokop? Tego nie wiemy, na pewno jednak były nieszablonowe.

Źródło: Player.pl/Plejada.pl