Rozrywka.Goniec.pl > Telewizja > Nowy program TVP "Rytmy Dwójki". Trudno uwierzyć, co zrobili Brzozowski i Górniak na scenie
Weronika Uszakiewicz
Weronika Uszakiewicz 15.09.2023 23:06

Nowy program TVP "Rytmy Dwójki". Trudno uwierzyć, co zrobili Brzozowski i Górniak na scenie

Rytmy Dwójki
fot. screen TVP

Za nami pierwszy odcinek najnowszego programu TVP “Rytmy Dwójki”. Co wydarzyło się w długo zapowiadanym show? Nie zabrakło wzruszeń i zaskoczeń. 

"Rytmy Dwójki" najnowszym hitem TVP

Jakiś czas temu w mediach pojawiły się doniesienia o najnowszym formacie TVP “Rytmy Dwójki”. Jak zapowiadano, w każdej odsłonie show zobaczymy występy największych gwiazd polskiej estrady z z uczestnikami programów Telewizji Polskiej, takich jak "Voice", “Szansa na Sukces” czy "Tak to leciało".

Jedną z liderek została Edyta Górniak, która otrzymała za pracę na planie show imponującą gażę. Do dyspozycji dostała również aż trzy garderoby, prywatnego kierowcę, dowolność w wyborze utworów oraz dziewięcioosobową ekipę. Kogo jeszcze mogliśmy podziwiać w pierwszym odcinku programu?

Córka Lewandowskich przyłapała ich i zrobiła zdjęcie. Wszystko jest już jasne

Trwa pierwszy odcinek "Rytmów Dwójki"

W roli prowadzących “Rytmów Dwójki” możemy oglądać Izabellę Krzan i Sandrę Kubicką. W fotelach jurorów oprócz Edyty Górniak zasiedli Thomson i Baron, Lanberry, Alicja Węgorzewska, Rafał Brzozowski, Natasza Urbańska, Marek Piekarczyk oraz Tomasz Szczepanik. 

Program rozpoczął występ Rafała Brzozowskiego i Antka Smykiewicza, którzy wykonali na scenie przebój “Bananowy song” zespołu Vox. Tuż przed koncertem o hicie znanej słynnej opowiedział Marek Sierocki.

brzozowski.jpg
fot. screen TVP

"Rytmy Dwójki". Te duety porwały publiczność

Następnie mieliśmy okazję posłuchać utworu Zbigniewa Wodeckiego pod tytułem “Lubię wracać tam, gdzie byłem” w wykonaniu Nataszy Urbańskiej i Jerzego Grzechnika. Duet dostarczył widzom dużą dawkę emocji.

urbanska.jpg
fot. screen TVP

Widzowie mogli również usłyszeć utwór “Poszłabym za tobą”, który zaprezentowali Lanberry i Łukasz Drapała, “Chodź, przytul, przebacz” Andrzeja Piasecznego w duecie Tomasza Szczepanika i Zuzanny Piech czy "Początek Thomsona i Barona, do którego zaprosili Tadeusza Seiberta.

Kolejno na scenie pojawili się Marek Piekarczyk i Julia Szarlińska, Alicja Węgorzewska i Wioletta Malenda a także Edyta Górniak, która do duetu zaprosiła Karola Dziedzica i wykonała z nim utwór “Szczęśliwej drogi już czas”.

Diwa polskiej sceny zaznaczyła, że w związku z infekcją gardła nie była w stanie wykorzystać w pełni swoich możliwości wokalnych. Mimo to jej występ w duecie z uczestnikiem “The Voice of Poland” zachwycił publiczność.

edyta gorniak.jpg
fot. screen TVP

Pierwszy odcinek programu “Rytmy Dwójki” wygrali Landberry i Łukasz Drapała z utworem “Poszłabym za tobą”. Jakie macie wrażenia po premierze show?

Tagi: TVP