Rozrywka.Goniec.pl > Gwiazdy > Niepokojące informacje o Edycie Górniak. Trzeba było wezwać do niej lekarza
Weronika Uszakiewicz
Weronika Uszakiewicz 14.09.2023 19:23

Niepokojące informacje o Edycie Górniak. Trzeba było wezwać do niej lekarza

Edyta Górniak
KAPiF

Edyta Górniak jest gwiazdą nowego programu TVP “Rytm Dwójki”. Według doniesień jednego z tabloidów, na plan show trzeba było wezwać lekarza. Wszystko przez chorobę piosenkarki.

Trwają nagrania do "Rytmu Dwójki" TVP

Już piętnastego września na antenie TVP2 zadebiutuje najnowszy program rozrywkowy “Rytm Dwójki”. W każdym odcinku największe gwiazdy polskiej estrady związane z Telewizją Polską wystąpią z uczestnikami z muzycznych programów emitowanych w stacji. 

Jedną z liderek show będzie Edyta Górniak, która od lat związana jest z publicznym nadawcą. Według informatora Pudelka, diwa otrzymała propozycję nie do odrzucenia. Jak donosi źródło portalu - artystka będzie miała do dyspozycji między innymi trzy garderoby, prywatnego kierowcę oraz największą gażę.

Dawid Kwiatkowski publicznie wyznał miłość. Ujawnił też prywatną korespondencję

Problemy na planie "Rytmu Dwójki" z Edytą Górniak

Niestety nagrania programu nie przebiegają tak, jak początkowo zakładano. Na planie “Rytmu Dwójki” pojawiły się pewne problemy. Wszystko przez chorobę Edyty Górniak, która uniemożliwiła realizację odcinka. 

- Rozpoczęły się zdjęcia do pierwszego odcinka nowego programu TVP “Rytmy dwójki”. Kiedy Edyta weszła na scenę, produkcję zamurowało. Głos odmówił posłuszeństwa. Ogromna infekcja gardła dopadła ją tuż przed nagraniami. Nie mogła wydusić z siebie pół dźwięku, a realizacja odcinka stanęła pod znakiem zapytania - donosi informator Pudelka.

Na plan nowego programu z Edytą Górniak wezwano lekarza

Edyta Górniak zmaga się obecnie z ostrą infekcją gardła. Sytuacja jest na tyle poważna, że na plan programu trzeba było wezwać lekarza. Dopiero po podaniu odpowiednich leków, dalsza realizacja odcinka była możliwa.

- Produkcja szybko zareagowała i wezwała na plan lekarza, który musiał podać jej sterydowe wziewy, aby mogła wystąpić. Edyta stawiła się na planie programu pomimo złego stanu zdrowia - przekazało źródło portalu.

Źródło: Pudelek